Events Calendar help
22 February 2019
  • Friday, 22 February 2019 - Saturday, 23 February 2019
    Rock contra o Racismo  ::  Península :: Espaço Toca - Braga (Portugal) 

23 February 2019
  • Saturday, 23 February 2019 10:30
    Ezetaerre  ::  Península :: 40´Rock - Durango, Bizkaia (Euskal Herria) 

  • Saturday, 23 February 2019 12:00
    Servando Barreiro  ::  comarca de Santiago :: Biblioteca Anxel Casal - Santiago de Compostela 

  • Saturday, 23 February 2019 13:00
    Davide Salvado e Pedro Pascual  ::  comarca da Coruña :: Tribuna Pública - A Coruña 

  • Saturday, 23 February 2019 14:30
    Xornada de Porco Celta e Música Tradicional Galega  ::  Sarria :: Granxa de Barrerios - Barreiros, Ortoá (Sarria) 

  • Saturday, 23 February 2019 16:00
    Thee Blind Crows + Berta Franklin  ::  Comarca de Lugo :: O Mercado Street Food - Lugo 

  • Saturday, 23 February 2019 20:00
    Luar na Lubre  ::  Península :: Gran Teatro de Elche - Elx, Alacant (España) 

  • Saturday, 23 February 2019 20:00
    Os Sibailas  ::  Península :: Función Lenguaje - Madrid (España) 

  • Saturday, 23 February 2019 20:00
    SondeSeu  ::  O Eume :: Auditorio Municipal Alovi - As Pontes 

  • Saturday, 23 February 2019 20:30
    High Paw + Danman + Baodub + Dennis Capra  ::  comarca de Santiago :: Pub Black - Santiago de Compostela 




Vindeiros Concertos:

Sab Feb 23 - Rock contra o Racismo - Espaço Toca - Braga (Portugal)
Sab Feb 23 @10:30 - - Ezetaerre - 40´Rock - Durango, Bizkaia (Euskal Herria)
Sab Feb 23 @12:00 - - Servando Barreiro - Biblioteca Anxel Casal - Santiago de Compostela
Sab Feb 23 @13:00 - - Davide Salvado e Pedro Pascual - Tribuna Pública - A Coruña
Sab Feb 23 @14:30 - - Xornada de Porco Celta e Música Tradicional Galega - Granxa de Barrerios - Barreiros, Ortoá (Sarria)
Sab Feb 23 @16:00 - - Thee Blind Crows + Berta Franklin - O Mercado Street Food - Lugo
Sab Feb 23 @20:00 - - Luar na Lubre - Gran Teatro de Elche - Elx, Alacant (España)
Sab Feb 23 @20:00 - - Os Sibailas - Función Lenguaje - Madrid (España)
Sab Feb 23 @20:00 - - SondeSeu - Auditorio Municipal Alovi - As Pontes
Sab Feb 23 @20:30 - - High Paw + Danman + Baodub + Dennis Capra - Pub Black - Santiago de Compostela
Sab Feb 23 @21:00 - - Susana Seivane - Auditorio Hernán Naval - Ribadeo
Sab Feb 23 @21:00 - - Tecor Societário + Bule + Fuxitivos - Pub O Furancho - Lugo

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto