Events Calendar help
30 January 2020
  • Thursday, 30 January 2020
    The Rapants  ::  comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela 

  • Thursday, 30 January 2020 21:00
    Copa Turbo + Cuevas  ::  comarca de Santiago :: Modus Vivendi - Santiago de Compostela 

31 January 2020
  • Friday, 31 January 2020 20:00
    Dakidarría  ::  Península :: Sala Copérnico - Madrid (España) 

  • Friday, 31 January 2020 21:00
    Grilo + Pauliña  ::  comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela 

01 February 2020
  • Saturday, 01 February 2020
    A Banda da Loba  ::  O Eume :: Cine Alovi - As Pontes 

  • Saturday, 01 February 2020 22:00
    D'Esmorga + 4Notas + Tesitura  ::  comarca de Pontevedra :: Tronko Bar - Pontemuíños (Pontevedra) 

  • Saturday, 01 February 2020 22:00
    Dioivo + Infrahumano + Oymyakon  ::  O Morrazo :: SalaSon - Cangas 

  • Saturday, 01 February 2020 22:00
    Frying Luras + Moon Cresta  ::  comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña 

  • Saturday, 01 February 2020 22:00
    Meu  ::  comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela 

02 February 2020
  • Sunday, 02 February 2020
    Tanxugueiras  ::  comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela 

07 February 2020
  • Friday, 07 February 2020
    A Banda da Loba  ::  Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo 

  • Friday, 07 February 2020 22:00
    Skacha + Entre Vandals  ::  Península :: Estraperlo - Barcelona (Catalunya) 

08 February 2020
  • Saturday, 08 February 2020
    A Banda da Loba  ::  A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro 

  • Saturday, 08 February 2020 23:00
    Moon Cresta   ::  Península :: Sala La Boite - Madrid (España) 

09 February 2020
13 February 2020
  • Thursday, 13 February 2020
    Bule  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • Thursday, 13 February 2020 21:00
    Guadi Galego  ::  Península :: Luz de Gas - Barcelona (Catalunya) 

14 February 2020
  • Friday, 14 February 2020
    A Banda da Loba  ::  comarca de Ourense :: Auditorio Municipal - Ourense 

  • Friday, 14 February 2020 21:00
    Foliada Aberta  ::  comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela 

  • Friday, 14 February 2020 22:00
    Ruxe Ruxe  ::  comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela 




Vindeiros Concertos:

Xov Xan 30 - The Rapants - Sala Moon - Santiago de Compostela
Xov Xan 30 @21:00 - - Copa Turbo + Cuevas - Modus Vivendi - Santiago de Compostela
Ven Xan 31 @20:00 - - Dakidarría - Sala Copérnico - Madrid (España)
Ven Xan 31 @21:00 - - Grilo + Pauliña - Sala Capitol - Santiago de Compostela
Sab Feb 01 - A Banda da Loba - Cine Alovi - As Pontes
Sab Feb 01 @22:00 - - Dioivo + Infrahumano + Oymyakon - SalaSon - Cangas
Sab Feb 01 @22:00 - - Frying Luras + Moon Cresta - Sala Mardi Gras - A Coruña
Sab Feb 01 @22:00 - - Meu - Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
Sab Feb 01 @22:00 - - D'Esmorga + 4Notas + Tesitura - Tronko Bar - Pontemuíños (Pontevedra)
Dom Feb 02 - Tanxugueiras - Sala Capitol - Santiago de Compostela
Ven Feb 07 - A Banda da Loba - Club Clavicémbalo- Lugo
Ven Feb 07 @22:00 - - Skacha + Entre Vandals - Estraperlo - Barcelona (Catalunya)

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto