Events Calendar help
29 February 2020
  • Saturday, 29 February 2020
    A Banda da Loba  ::  A Terra Chá :: Auditorio Municipal - Vilalba 

  • Saturday, 29 February 2020
    Dios Ke Te Crew  ::  comarca de Vigo :: Sala Master Club - Vigo 

  • Saturday, 29 February 2020
    Frying Luras + Yomelo Montosolo  ::  comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense 

  • Saturday, 29 February 2020 21:00
    Harry May + The Upset  ::  comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela 

06 March 2020
  • Friday, 06 March 2020 21:00
    Ses  ::  comarca de Vigo :: Teatro Afundación - Vigo 

13 March 2020
  • Friday, 13 March 2020 21:00
    Foliada Aberta  ::  comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela 

14 March 2020
  • Saturday, 14 March 2020
    Bule  ::  Viana :: A Gudiña 

  • Saturday, 14 March 2020
    Frying Luras  ::  comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela 

21 March 2020
  • Saturday, 21 March 2020 21:15
    Ezetaerre + Zetak  ::  Península :: Jimmy Jazz - Gasyeiz, Áraba (Euskal Herria) 

22 March 2020
  • Sunday, 22 March 2020 19:00
    Ses  ::  comarca da Coruña :: Pazo da Ópera - A Coruña 

27 March 2020
  • Friday, 27 March 2020
    Keltoi!  ::  Península :: Poblenou Goes Punk - Barcelona (Catalunya) 

28 March 2020
  • Saturday, 28 March 2020
    Dakidarría + Funkiwis  ::  Península :: Sala Jerusalem - Valencia (España) 

  • Saturday, 28 March 2020 21:00
    Baiuca  ::  comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela 

17 April 2020
  • Friday, 17 April 2020
    Dakidarría  ::  Península :: Sala La Nau - Barcelona (Catalunya) 

18 April 2020
14 May 2020
  • Thursday, 14 May 2020 - Sunday, 17 May 2020
    Facela Fest 5  ::  Comarca de Lugo :: Lugo 

28 May 2020
  • Thursday, 28 May 2020 - Saturday, 30 May 2020
    V Ourenrock  ::  comarca de Ourense :: Ourense 

30 May 2020
17 July 2020



Vindeiros Concertos:

Mar Xan 21 @21:30 - - Constenla, Qico e Sobrado + Zeltia - A Medusa Pub - Santiago de Compostela
Xov Xan 23 @20:15 - - Entre Soños - Edificio Multiusos - Monforte de Lemos
Ven Xan 24 - A Banda da Loba - La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
Ven Xan 24 @22:00 - - Stormseeds + Dagla - Sala Moon - Santiago de Compostela
Sab Xan 25 - Moon Cresta - Sala Master Club - Vigo
Sab Xan 25 @22:00 - - A Banda da Loba - Garufa Club - A Coruña
Sab Xan 25 @22:00 - - Rebeliom do Inframundo - Sala Filomatic - A Coruña
Sab Xan 25 @22:00 - - Golpe Radikal - A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
Sab Xan 25 @22:00 - - Meu + Zurriagazo - O Buril - Sarria
Dom Xan 26 @18:00 - - Maianas - Casa da Cultura - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Xov Xan 30 - The Rapants - Sala Moon - Santiago de Compostela
Xov Xan 30 @21:00 - - Copa Turbo + Cuevas - Modus Vivendi - Santiago de Compostela

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto