Home Axenda
Events Calendar help
Events for the
Saturday, 10 March 2018
timeless
  • Gala 16M X 8M  ::  comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña 

  • Baiuca  ::  Península :: Festival Mud´18 - Lleida (Catalunya) 

  • Son Formas + Cecina de León  ::  Comarca de Lugo :: O Furancho Folk-Rock - Lugo 

  • Noites de Raíz  ::  Tabeirós - Terra de Montes :: Callobre (A Estrada) 

  • Andoa  ::  comarca de Vigo :: Cervexería Nós - Vigo 

12:00
16:00
19:00
21:00
22:00
  • 22:00  Brinkadelia Troupe  ::  A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos 

  • 22:00  Kúzlo Duse  ::  comarca de Pontevedra :: Bar Diaño - Pontevedra 

  • 22:30  Habelas Hainas + Voodoo  ::  comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos) 

  • 22:30  Manolo Bacalhau  ::  Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol 

  • 22:30  Monoulious DOP  ::  Sarria :: Asociación Cultural Rúa da Música - Sarria 

23:00



Vindeiros Concertos:

Mer Dec 12 @11:00 - - Xacobe Martínez Antelo Trío - Hospital Psiquiátrico - Conxo (Santiago de Compostela)
Mer Dec 12 @18:30 - - A Banda da Loba - Teatro Cidade Universitaria - As Lagoas-Marcosende, Zamáns (Vigo)
Mer Dec 12 @22:30 - - A Banda das Crechas - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Xov Dec 13 @19:00 - - Copa Turbo + Lamprea Explosiva - Sala Real - Aguiño (Ribeira)
Xov Dec 13 @19:30 - - Xardín Desordenado - Libraría Cronopios - Pontevedra
Xov Dec 13 @21:00 - - Talabarte - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Ven Dec 14 - Minguante - Cervcería Risco - Vimianzo
Ven Dec 14 - VII Mercado da Estrela - Santiago de Compostela
Ven Dec 14 @18:00 - - Paco Nogueiras - Biblioteca Pública Municipal - Muros
Ven Dec 14 @19:30 - - Leo Arremecághona e Isaac Xubín - Auditorio da Casa de Rosalía - A Matanza, Iria Flavia (Padrón)
Ven Dec 14 @21:00 - - Luar na Lubre - Auditorio Gustavo Freire - Lugo
Ven Dec 14 @22:00 - - Ded Routines + Thee Boas - El Pueblo Café Cultural - Ourense

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto