Home Axenda
Events Calendar help
Events for the
Sunday, 18 March 2018
timeless
  • II Euskofoliada  ::  Península :: Ronda Azkue, Estación Metro Ansio - Barakaldo, Bizkaia (Euskal Herria) 

  • Festas de Campolongo  ::  comarca de Pontevedra :: Campolongo (Pontevedra) 

12:00
13:00
  • 13:00  Os Novos  ::  comarca de Vigo :: Aromas Vinoteca - Vigo 

14:00
16:00
  • 16:00  Tiberevi  ::  comarca de Vigo :: La Pintxoteca Mar - Vigo 

  • 16:30  Ukestra do Medio  ::  comarca de Vigo :: El Bocadíni - Vigo 

17:00
19:00
  • 19:00  6º Memorial Moxenas  ::  comarca de Vigo :: Auditorio do CVC de Valadares - Valadares (Vigo) 

20:00
  • 20:00  AldaoLado  ::  A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro 

  • 20:30  Ezetaerre + Zoo  ::  comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela 

  • 20:30  Falperrys  ::  O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas 

  • 20:30  Sumrrá  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 




Vindeiros Concertos:

Dom Dec 16 - VII Mercado da Estrela - Santiago de Compostela
Dom Dec 16 @12:00 - - XeRock - Centro Social Polivalente - Brión
Dom Dec 16 @12:00 - - Paco Nogueiras - Casa da Cultura - Pontedeume
Dom Dec 16 @12:30 - - Transilvanians + Life on Reggae Planet Sound - Aturuxo Bar - Bueu
Dom Dec 16 @20:00 - - Vudú + Grüzvilla - Garufa Club - A Coruña
Dom Dec 16 @20:00 - - Xoán Curiel, Carlos Castro e Alex Salgueiro - A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
Dom Dec 16 @20:30 - - Tenue + Liquen - CSA do Sar - Santiago de Compostela
Dom Dec 16 @20:30 - - Sumrrá - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Dom Dec 16 @20:30 - - Coralie Yap-Chine e Mauricio Caruso - Modus Vivendi - Santiago de Compostela
Mar Dec 18 @17:00 - - Cé Orquestra Pantasma - Tradescola - Lugo
Mar Dec 18 @20:30 - - A Banda da Loba - Auditorio Municipal - Ourense
Mer Dec 19 @22:30 - - A Banda das Crechas - Casa das Crechas - Santiago de Compostela

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto