VII Festival Aturuxo :: A Mariña de Lugo :: Bravos (Ourol)
Rock in Río Tea 2018 :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
XXVI Rock and Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
Atlantic Fest :: O Salnés :: A Illa de Arousa
Festas do Carme e a Fraga :: O Eume :: As Pontes
Carlos Núñez :: O Carballiño :: Mosteiro de Oseira - Osaeira (San Cristovo de Cea)
V + Que Jazz Festival :: comarca da Coruña :: A Coruña
Festixeve :: comarca de Pontevedra :: Campo de Vilar - Fragoso, Xeve (Pontevedra)
Festas do Apóstolo 2018 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
V Foliada de San Ciprián :: A Mariña de Lugo :: San Cibrao, Lieiros (Cervo)
XII Feira Camba Sustentable :: O Deza :: Camba (Rodeiro)
Vive Nigrán Picnic Pop Festival :: comarca de Vigo :: Nigrán
11:00 XIII Festival da Chaira :: A Terra Chá :: Baltar (A Pastoriza)
13:00 Romaría Santiaguiño do Monte :: O Sar :: O Santiaguiño do Monte, Padrón (Padrón)
17:00 Entroido Quente :: Allariz-Maceda :: Maceda
19:00 Mamá Cabra :: O Eume :: Campo da Feira - As Pontes
20:00 Festa da Patria Galega :: comarca da Coruña :: Praza de Esther Pita - O Porto de Santa Curz, Liáns (Oleiros)
20:00 Festa das Lusesitas :: A Paradanta :: O Covil dos Mouros - Mouros, Ameixeira (Crecente)
20:00 V Festival Arume de Malvas :: Baixo Miño :: Torreiro de Festas - Malvas (Tui)
20:30 Festas de Castroverde´18 :: Comarca de Lugo :: Castroverde
21:00 Oh! Ayatollah :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
21:00 XIX Festival Aires do Masma :: A Mariña de Lugo :: Praza Conde de Fontao - Foz
21:30 SonDaRúa :: O Morrazo :: Praza Massó - Bueu
22:00 Roi Casal :: A Terra Chá :: Praza do Vinte e Oito - Parga (Guitiriz)
22:30 A Banda da Loba :: comarca de Vigo :: Parque das Ánimas - Gondomar
22:30 Ses :: comarca de Vigo :: Avenida Domingo Bueno - O Porriño
22:30 Tecor Societário + Farrapos de Ghaita :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Trapallada :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
23:00 Blues do País :: Allariz-Maceda :: Baños de Mogas
23:00 SondeSeu :: A Barbanza :: Praza Castelao - Rianxo
23:00 Treixadura :: comarca da Coruña :: Escenario da Terraza - Sada
23:30 Cachas & Cousins :: comarca de Noia :: Portosín, Goiáns (Porto do Son)
23:30 Leilía :: comarca de Noia :: Horta do Muíño - Outes
23:55 Cool Funeral :: Baixo Miño :: Cantina Centro Goianés - Goián (Tomiño)