Santiago

Ferrolterra

Concertos na comarca de Ferrol

AXENDA

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Home Axenda
Events Calendar help
Events for the
Saturday, 25 May 2019
timeless
10:00
12:00
  • 12:00  Fraguas Fest  ::  comarca de Vigo :: CSOA A Quinta da Carminha - Vigo 

  • 12:00  V Picnic Art  ::  comarca de Ourense :: Parque da Barbaña - Ourense 

  • 12:45  Blues do País  ::  comarca da Coruña :: Auditorio do Parque da Igrexa - Cambre 

  • 12:45  Som do Galpom  ::  comarca de Santiago :: O Xardín do Quitapenas - Santiago de Compostela 

17:00
18:00
  • 18:00  Rosa Cedrón  ::  comarca da Coruña :: Mulitusos A Senra - Bergondo 

  • 18:00  VII Festa Amanexa  ::  comarca da Coruña :: Pista Polideportiva - Dexo (Oleiros) 

19:00
  • 19:00  VIII Foliada Os Sobraos  ::  comarca da Coruña :: Albergue de Gandarío - Gandarío, Ouces (Bergondo) 

  • 19:30  Minguante  ::  Chantada :: Café Bar Muxicas - Taboada 

  • 19:45  Bailando ás Flores  ::  A Barbanza :: Praza Alcalde Segundo Durán - A Pobra do Caramiñal 

20:00
21:00
22:00
  • 22:00  Leilía  ::  O Xallas :: Casa da Cultura - Mazaricos 

  • 22:00  Xoana  ::  A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos 

  • 22:30  Fora Ostias + Sanny  ::  Baixa Limia :: Bar Gandaina - A Feira Vella, Galez (Entrimo) 

  • 22:30  Innopiah + Grito! + Falcata + Drastiks  ::  Península :: Barracuda Clube de Roque - Porto (Portugal) 

  • 22:30  Terbutalina  ::  Península :: Stereo Rock and Roll Bar - Logorño (España) 

23:00
  • 23:00  Nuada + Teima  ::  comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela 

  • 23:55  Biribirlocke   ::  O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados 




Vindeiros Concertos:

Dom Out 20 - Caldo - Café, Concerto e Doces - Laro (Silleda)
Dom Out 20 - Meus Viños. I Xornadas de Autopromoción Vitivinícola de Meis - Casa de Escudeiro - O Mosteiro, Nogueira 8meis)
Dom Out 20 @18:30 - - Fran Amil - Casa da Cultura - Vimianzo
Dom Out 20 @19:30 - - Os Ollos de Miss Margaret - Teatro Principal - A Estrada
Dom Out 20 @20:00 - - Sumrrá - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Dom Out 20 @20:00 - - Treixadura - Festas de San Roque e Santa Paterna - Arnois (A Estrada)
Lun Out 21 @21:00 - - Tenue + Hexis + Teethgrinder - Sala Kominsky - Vigo
Mar Out 22 @18:00 - - Pablo Díaz - Biblioteca de Coiro - Coiro (Cangas)
Mer Out 23 @22:30 - - A Banda das Crechas -
Xov Out 24 - Chanzo - Sala Kominsky - Vigo
Xov Out 24 - Ezetaerre - Usa a Língua - Pontevedra
Xov Out 24 - SondeSeu - CC Beade - Beade (Vigo)

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto