Santiago

Ferrolterra

Concertos na comarca de Ferrol

AXENDA

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Home Axenda
Events Calendar help
Events for the
Saturday, 26 October 2019
timeless
11:00
17:00
  • 17:00  Innopiah   ::  Península :: Fatela, Castelo Branco (Portugal) 

19:00
  • 19:00  Moon Cresta   ::  O Condado :: Don Dsifraz - Ponteareas 

20:00
  • 20:00  II Foliada Celavella  ::  Terra de Celanova :: Salón de Actos do Claustro Barroco do Mosteiro de San Salvador - Celanova 

  • 20:30  Barahúnda  ::  A Barbanza :: Teatro Elma - A Pobra do Caramiñal 

  • 20:30  Estouciñando  ::  Terra de Melide :: Visantoña (Santiso) 

  • 20:30  X Coralimia  ::  A Limia :: Igrexa Parroquial - Santa Mariña de Xinzo (Xinzo de Limia) 

21:00
22:00
  • 22:00  IX Ruada de Teixeiro  ::  comarca de Betanzos :: Casa Miraz - Teixeiro (Curtis) 

  • 22:00  Nova  ::  comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela 

  • 22:00  Pauliña + The Buyakers  ::  Península :: Krater Rpck City - Puertollano, Cidade Real (españa) 

  • 22:00  Skandalo GZ   ::  Península :: VIII Matazarock - Matapozuelos, Valladolid (España) 

  • 22:30  The Lákazans + Blues & Decker  ::  A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro 




Vindeiros Concertos:

Sab Dec 07 - III Aniversario As Pozas - As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
Sab Dec 07 - Os Bugis -
Sab Dec 07 - V Foliada da Fonsagrada - A Fonsagrada
Sab Dec 07 - Xabier Díaz - Aleph Espacio Cultural - Córdoba (Arxentina)
Sab Dec 07 @13:00 - - Encontro Punkis de Aldea - O Buril - Sarria
Sab Dec 07 @13:00 - - Dani Barreiro & Friends - Chocolate - Santiago de Compostela
Sab Dec 07 @13:00 - - Su Garrido Pombo - Momo - Cangas
Sab Dec 07 @18:00 - - Heredeiros da Crus + Monoulious DOP - Salle des Fètes Avanchet-Saève - Xenebra (Suiza)
Sab Dec 07 @20:30 - - Nao + Rebeliom do Inframundo + SonDaRúa + Odolaren Mintzoa - Recinto Feiral - Amio, San Lázaro (Santiago de Compostela)
Sab Dec 07 @22:00 - - Sérgio Tannus & Arturo Rúa + Marta Bravo - A Arca da Noe - Vilar de Santos
Sab Dec 07 @22:00 - - Modulador de Ondas - Bar Pancho - A Guía, Randufe (Tui)
Sab Dec 07 @22:00 - - Lume + Koroiev - Sala Ruído - Ferrol

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto