Ciclicka :: comarca de Vigo :: Sala Mondo Club - Vigo
Foolmakers + Cherry Sweet-SUSPENDIDO :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
XIV Festival Rebulir :: Terra de Celanova :: Polideportivo O Picouto - O Picouto, Freás de Eiras (Ramirás)
Los JInetes del Trópico :: O Salnés :: A Botica - Sanxenxo
8º Mercado da Estrela :: comarca de Santiago :: Casa do Matadoiro - Santiago de Compostela
12:00 Modulador de Ondas :: comarca de Vigo :: La Casa de Arriba - Vigo
12:00 O´Leo de Matamá :: comarca de Santiago :: A Casa do Taberneiro - Santiago de Compostela
12:30 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Vigo :: Mercado do Progreso - Vigo
13:30 Os Diplomáitcos de Monte Alto :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
16:30 Benvida ao Apalpador :: Comarca de Lugo :: Praza Maior - Lugo
16:30 Músculo! + Elba + Popy García :: Comarca de Lugo :: O Mercado Street Food - Lugo
17:00 Ruada do Apalpador-ADIADA :: Ferrolterra :: Bairros do Esteiro e da Madalena - Ferrol
18:00 Cantigas e Agarimos + Colexiata de Sar :: comarca de Santiago :: Museo do Pobo Galego - Santiago de Compostela
18:30 Gala Solidaria Pallasos en Rebeldía :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
19:00 Roi Casal :: Terra de Trives :: Auditorio Municipal - A Pobra de Trives
20:00 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre-ADIADO :: Ferrolterra :: Pazo da Cultura - Narón
21:00 Cró! + Moloch :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
21:00 O¨Leo de Matamá :: Allariz-Maceda :: A Cambalhota - Allariz
21:30 Cabodano + Schwarzenegger :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
21:30 Foliada de Nadal :: Comarca de Lugo :: Bodegón Toiriz - Lugo
21:30 Transilvanians :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:00 Gonzalo Caride Banda :: comarca de Vigo :: A Taberna na Tenda de Luz - Bembrive (Vigo)
22:00 Ortiga :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
22:00 Tino Baz :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Óscar Fojo :: A Mariña de Lugo :: Associaçom Cultural Xebra! - Burela
22:30 Mostrencos :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
22:30 Os Diplomáticos de Monte Alto :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:30 Pablo Sanmamed Trío :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
23:00 Balea´s + The Broke :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
23:00 Chamaquito Pistolas y Las Balas Perdidas :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
23:00 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Santiago :: Restaurante Atípica - Bertamiráns, Ortoño (Ames)