Events Calendar help
See by year See by month See by week See Today Search Jump to month
Events for the week :
10 August 2020 - 16 August 2020
Monday
10 August
Tuesday
11 August
  • Aúreas  ::  Bergantiños :: A Ventana Gastrobar - Laxe 

  • Feito a Man  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • 21:30  Zeltia + Talabarte  ::  comarca de Pontevedra :: Praza da Constitución - Pontevedra 

Wednesday
12 August
Thursday
13 August
  • Feito a Man  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • Parrulas Fest  ::  comarca de Vigo :: Esteiro da Foz - A Foz, A Ramallosa (Nigrán) 

  • 13:00  Pakolas  ::  A Mariña de Lugo :: Praza do Concello - Trabada 

  • 19:30  Uxía Lambona e a Banda Molona  ::  comarca de Pontevedra :: Alameda de Pontevedra - Pontevedra 

  • 20:30  Faia Díaz  ::  comarca de Pontevedra :: Hórreo do Mosteiro - San Xoán (Poio) 

  • 21:00  Andoa  ::  Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos) 

  • 21:00  Quinteto Nós  ::  comarca de Santiago :: Praza Central do Gaiás - Santiago de Compostela 

  • 21:30  Cuarteto Caramuxo  ::  Aturuxo - Bueu :: Aturuxo Bar - Bueu 

  • 21:30  Luar na Lubre  ::  A :: Antigo Centro de Fermentación de Tabaco - Candeleda, Ávila (España) 

  • 22:00  Carlos Núñez  ::  A :: Festival Jardins de Pedralbes - Barcelona (Catalunya) 

  • 22:00  Sumrrá  ::  comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra 

  • 22:30  Baiuca  ::  comarca de Pontevedra :: Praza de España - Pontevedra 

  • 23:00  Pelepau  ::  A Paradanta :: Praza Maior - A Cañiza 

  • 23:30  Ataque Escampe  ::  Bergantiños :: A Ventana Gastrobar - Laxe 

Friday
14 August
  • Feito a Man  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • Festival Artenauta  ::  comarca de Fisterra ::  

  • IV Festival Jazz de Ría  ::  Ferrolterra :: Cantón de Molíns - Ferrol 

  • IV Festival de Jazz de Moaña  ::  O Morrazo :: Arboredo da Xunqueira - Moaña 

  • Parrulas Fest  ::  comarca de Vigo :: Esteiro da Foz - A Foz, A Ramallosa (Nigrán) 

  • Pelepau  ::  comarca de Pontevedra :: Pontevedra 

  • 19:00  As Efémeras  ::  comarca de Vigo :: Praza da Constitución - Redondela 

  • 20:00  Pulpiño Viascón  ::  Allariz-Maceda :: Baños de Molgas 

  • 20:30  Latexo Percusión  ::  Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda 

  • 21:00  Caldo  ::  comarca de Santiago :: Parque de Bonaval - Santiago de Compostela 

  • 21:30  Latexo Percusión  ::  Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda 

  • 21:30  Tanxugueiras  ::  comarca de Muros :: Curro da Praza - Muros 

  • 22:00  Dúo Dado  ::  comarca de Pontevedra :: Cafetería A Reiboa - A Seara, San Xoán (Poio) 

  • 22:00  Udra  ::  A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos 

  • 23:00  A Banda da Loba  ::  Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide 

  • 23:00  Ortiga  ::  A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro 

  • 23:30  Bule + Tecor Societário  ::  O Eume :: Guión Club - Pontedeume 

Saturday
15 August
Sunday
16 August



Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto