21:30 Macarena Montesinos, Pablo Seoane e Merran Laginestra :: comarca de Santiago :: Camalea - Santiago de Compostela
Caamaño & Ameixeiras :: Comarca de Lugo :: Lugo
21:30 Uxía :: A :: Cineteatro - Vila Praia de Ancora, Caminha (Portugal)
Uxía + João Afonso + Luís Pastor :: A :: Centro de Congressos - Caldas da Rainha (Portugal)
FIV :: A Terra Chá :: Vilalba
Os Bregadiers :: Ferrolterra :: Sala Ruído - Ferrol
19:00 Uxía e Luís Pastor :: A :: Mosteiro de Santa Clara a Nova - Coímbra (Portugal)
20:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Sala Borja - Valladolid (España)
21:00 Cantos de Taberna Pontevedra :: comarca de Pontevedra ::
21:00 Foliada de Cordas :: comarca de Pontevedra :: CS A Pedreira - Pontevedra
21:30 O Sonoro Maxín :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:00 Leria + Rocio Sáiz :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
17 Foliada de Melide :: Terra de Melide :: Melide
Ataque Escampe :: Comarca de Lugo :: Ho! Gruf - Lugo
Caamaño & Ameixeiras :: A :: Bruxelas (Bélxica)
Comando Curuxás :: Tabeirós - Terra de Montes :: A Riala - A Estrada
FIV :: A Terra Chá :: Vilalba
Loita Amada :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
Loita Amada :: O Morrazo :: O Ghato do Mar - Cangas
Raposa :: comarca da Coruña :: A Tobeira de Oza - A Coruña
Raposa :: comarca de Pontevedra :: Nasa A Santiña - Pontevedra
11:30 Aña Urbana :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
12:30 XII Galegote Rock :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
18:00 Moska Rock :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
19:30 6º Serán de Laias :: O Ribeiro :: Centro Sociocultural - Laias (Cenlle)
19:30 Festa do 25 de Abril :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
20:00 Uxía + Luis Pastor + Couple Coffee :: O Salnés :: Auditorio da Illa de Arousa - A Illa de Arousa
20:30 Barahúnda :: A Barbanza :: Escolas Vellas - A Atalaia, Asados (Rianxo)
20:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Teatro Principal - Zamora (España)
21:30 Exeria :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Rebeliom do Inframundo :: comarca da Coruña :: Sala Filomatic - A Coruña
22:00 Rheia Gorecki :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
23:30 Tesouro :: Allariz-Maceda :: Roi Xordo - Allariz
23:55 XI Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
17 Foliada de Melide :: Terra de Melide :: Melide
Caamaño & Ameixeiras :: A :: Waningen (Paises Baixos)
Pakolas :: comarca de Santiago :: Paseo Central da Alameda - Santiago de Compostela
18:30 Uxía + João Afonso + Luis Pastor :: O Condado :: Salvaterra de Mño
19:00 The Lelli Kelly´s + Treintañeras Cañeras :: Aturuxo - Bueu :: Aturuxo Bar - Bueu
19:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Teatro San Francisco - León (España)
21:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela