21:30 Pablo Sanmamed 4tet :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
Sumrrá :: A :: Mama Jazz Festival - Mauricio
Brais Morán & Nasaufunk-CANCELADO :: comarca de Ourense ::
Sumrrá :: A :: Jazz en l´air - Saint-Gilles (Illa Reunión)
18:30 Pakolas e Laura Romero :: comarca da Coruña :: Casa da Cultura Pintor Lloréns - Sada
20:00 Xisco Feijóo :: A :: La Sala - Páramo del Sil (O Bierzo)
20:30 Cantos de Taberna de Noia :: comarca de Noia :: Noia
20:30 Factoría de Subsistencia :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
21:00 A Galega Fest :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:00 Trilitrate :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
22:00 Anxo Araújo + Pava :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:00 Zavala :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:30 Rodrigo Ramos :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:00 Ith + Cuarta Xusta :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:00 Loita Amada :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
23:00 Momboi :: O Salnés :: Taberna Cultural A Cofradía - Vilanova de Arousa
23:55 Mondra :: A :: Folixa na Primavera, Parque Xovellanos - Mieres (Asturies)
Boyanka Kostova :: Capitol - Compostela :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
Picnic Sesións :: comarca de Vigo :: Saiáns (Vigo)
11:00 II Xornada Carballesa :: Quiroga :: Seceda (Folgoso do Courel)
11:30 Ruada d´Aquí :: comarca da Coruña :: Praza dos Avós - A Coruña
12:00 II Xornada Solidaria :: comarca de Ourense :: Campo da Feira - Ourense
12:00 VII Son Cervexeiro :: O Ortegal :: Explanada da Alameda - Ortigueira
13:00 Día das Peñas 23-24 :: comarca da Coruña :: Rúa Almirante Cadarso - A Coruña
13:00 IX Festa dos Callos e Foliada da Pereiriña :: O Deza :: Ansemil-Martixe (Silleda)
13:00 Okeoh! :: A Mariña de Lugo :: AC Xebra! - Burela
13:30 Ataque Escampe :: Comarca de Lugo :: Ho! Gruf - Lugo
13:30 Máxica :: comarca de Ordes :: A Taberna - Cerceda
17:00 Aí Vén o Afiador :: comarca de Ourense :: Aira de Armariz - Armariz (Nogueira de Ramuín)
17:00 Festival Infantil Dende o Colo :: comarca de Ordes :: Casa da Cultura - Ordes
17:00 XVI Concurso de Maquetas Millo Verde :: comarca de Vigo :: Feira do Gando - Redondela
17:30 Pakolas :: Ferrolterra :: Praza da Constitución - Ferrol
17:30 Uxía Lambona e a Banda Molona :: comarca de Ourense :: Recinto xunto ás Piscinas - A Ponte Noalla, Noalla (San Cibrao das Viñas)
18:00 Festival Infantil de Música e Baile Tradicional Peis d´Hos :: O Morrazo :: Auditorio Municipal Xosé Manuel Pazos Varela - Cangas
18:30 Festival de Baile Tradiconal Infantil e Xuvenil :: comarca de Santiago :: Local Rosalía de Castro - Cacheiras (Teo)
19:00 Foliada de Presentación Sacalo Adiante :: comarca de Pontevedra :: Nasantiña - Pontevedra
19:00 Gala Final Quero Cantar 2024 :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
20:00 Ergutío e Cantores da Arnoia :: O Ribeiro :: Igrexa San Salvador - A Arnoia
20:00 II Ciclo Primavera de Jazz :: comarca de Vigo :: Auditorio Municipal - Nigrán
20:00 II Serán do Barreiro :: comarca de Vigo :: Recinto do Centro Cultural Castro Barreiro - Salceda de Caselas
20:00 IX Encontro de Cantareiras :: Ferrolterra :: Local do CCRD de Perlío - Perlío (Fene)
20:00 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Nuevu Teatru La Felguera - Llangréu (Asturies)
20:30 Tandub + Atlanticides :: comarca de Ourense :: Auditorio de Coles - Coles
21:00 Alberto Vilas :: comarca de Vigo :: Multiusos de Arcade - Arcade (Soutomaior)
21:00 Exeria :: comarca de Ourense :: Antigua O´Renque - Ourense
21:00 Gran Serán en Regodobargo :: comarca de Pontevedra :: Recinto de Festa de Regodobargo - Ponte Caldelas
21:00 Orquestra Bravú Xangai :: O Eume :: Cas Lourán - As Restrebas, O Val do Xestoso (Monfero)
21:00 Trilitrate :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 III Festa das Sopas de Allo :: Baixo Miño :: Escola de Goián - Goián (Tomiño)
21:30 Tecor Societário + Noxo :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
21:30 Uxía :: A :: Teatro Municipal - Guarda (Portugal)
22:00 Maskarpone :: comarca de Ourense :: Bar Grándola - Ourense
22:30 Brais Morán & Nasaufunk :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Guezos :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
23:00 Balbuena e Seoane :: comarca de Vigo :: Cervexería O´Xa - Arcade (Soutomaior)
23:00 Zënzar + Liviao de Marrao :: Sarria :: O Buril - Sarria
Picnic Sesións :: comarca de Vigo :: Saiáns (Vigo)
10:45 I Festival Música e Artes :: comarca de Santiago :: Centro Comercial Os Tilos - Os Tilos (Teo)
12:00 O Piñeiriño Solifest :: O Salnés :: Vilagarcía de Arousa
12:00 Pakolas :: Baixo Miño :: Praza do Calvario - O Rosal
12:30 O Sonoro Maxín + Thiam GZ :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
18:30 Cé Orquestra Pantasma e Judith :: O Condado :: Xardíns do Concello - Mondariz
18:30 Uxía :: A :: Nave Cultural da Fábrica - Santo Tirso (Portugal)
19:00 Budiño :: comarca de Ourense :: Teatro Principal - Ourense
19:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Sala Cúpula Teatro Campos Elíseos - Bilbo, Bizkaia (Euskal Herria)