Santiago

Ferrolterra

Concertos na comarca de Ferrol

AXENDA

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Home Axenda
Events Calendar help
Feito a Man 2019
From Thursday, 01 August 2019
To Wednesday, 21 August 2019
Hits : 473

PROGRAMA

XOVES 1

TRAS SALOMÉ, 22h. PUTAN CLUB (avant-rock, techno-dubstep)

VENRES 2

RÚA XELMIREZ, 20h. LOUBAND (rock, ska, soul…)

QUINTANA DE VIVOS, 22h. THE HAWKS (50´s rockin´band)

SÁBADO 3

VÍA SACRA, 13.30h. ALDOMIR e GAITEIROS da A.C. MÁMOA DE LUOU (trad e baile)

RÚA SANTO AGOSTIÑO-AMEAS, 20h. LOS ALCÁNTARA (rock español 60s )+ DJ set

PZA SAN PAIO DE ANTEALTARES, 22h. SUPERGLÚ (indie pop)

DOMINGO 4

PRAZA DOS GATOS, 22h. TIERRA FÉRTIL (étnica, fusión)

LUNS 5

PRAZA DE FEIXÓO, 20h. TRILITRATE (contemporánea, free, étnica)

TRAS SAN FIZ DE SOLOVIO, 22h. A VER QUE SAE (poesía, experimental, micro aberto)

MARTES 6

VÍA SACRA, 20h. DEQUENVESSENDO (música tradicional)

PZA CERVANTES, 21.45h. RADIO ZAPA (rock) + LOU REYES con LOS ROCKIN´ CORSARIOS (rockabilly, country, rancheras, pasodobles)

MÉRCORES 7

PRAZA QUINTANA, 21h. SUELEN ESTAR & THE SOUL MACHÍN (contemporánea, soul, free) + CLARA PEYA (pop, jazz, electrónica)

XOVES 8

PRAZA DOS GATOS, 13.30h. HARMONICA CREAMS (folk / Xapón)

PRAZA SAN MARTIÑO PINARIO, 19.45h. VIRUXE (jazz, psicodelia, rock progresivo) + APARATO (electrónica, synth-pop, house)

FONTE DE SAN MIGUEL (Atlántico), 22h. MAXIA CÓCTEL + A MAXIA DE JOSHUA KENNETH (espectáculo de maxia de cerca)

SAN PAIO DE ANTEALTARES, 22.30h. THE SPOONFULS (blues)

VENRES 9

VIRXE DA CERCA-XARDÍN DO MOMO, 20h. TANGO Á RÚA (Tango: música e baile)

BONAVAL-ZONA C, 21.30h. DJ MIL & MOHAMMED YAHYA (hip hop, afro soul)

SÁBADO 10

TRAS SALOMÉ, 13.30h. BARBITÚRICOS (rock) + RAFA MORCEGO DJ

TRAS SAN FIZ DE SOLOVIO, 20h. SHEILA PATRICIA (fusión, ritmos do mundo)

SAN PAIO DE ANTEALTARES, 22h. THE HAWKS (50´s rockin´band)

LUNS 12

PRAZA FEIXÓO, 20.30h. ”EGO SUM” CASA MORADA (performance)

PRAZA dos GATOS, 22h. THE PEIXES (rock, funk rock..)

MARTES 13

PARQUE DE BONAVAL- ZONA NICHOS, 19.30h. LAS BUCLES (improvisación teatral, cabaré) + CUARTETO GUITARRRAS “ECOS”(contemporánea, de raíz/Arxentina) + PABLO SAX / ESTEVO CREUS (música/palabra)

MÉRCORES 14

PRAZA DE SAN MARTIÑO PINARIO, 20h. FUNKOTES (funk) + Dj SET & VOZ “LA FIESTA MADRE” (soul, funk, house)

QUINTANA DE VIVOS, 22.45h. DAVID REGUEIRO TRÍO (gypsy jazz, swing) + Baile Swing

XOVES 15

PRAZA CERVANTES, 21h. SOFÍA VIOLA (cantautora/Arxentina) + LA RUEDA (cumbia, ritmos caribeños e africanos, electrónica/Colombia-Guinea)

VENRES 16

VÍA SACRA, 20h. SOFÍA VIOLA (cantautora/Arxentina)

RÚA XELMIREZ, 22h. RECAMBIOS TUCHO (rock)

SÁBADO 17

SANTO AGOSTIÑO-AMEAS, 20h. LARIFERPOL (soul, jazz funk, rock)

SAN PAIO DE ANTEALTARES, 22h. LOS WAVY GRAVIES (rock´n’roll, surf)

LUNS 19

VIRXE DA CERCA-MOMO, 20h. VUDÚ (fusión, trad, soul)

MARTES 20

PRAZA DE FEIXÓO, 20h. MANUEL GUTIERREZ TRÍO (jazz)

TRAS SALOMÉ, 22h. THE BONGO CLUB (rock´n´roll/Suecia) + MASCADA (grunge, hardrock)

MÉRCORES 21

PRAZA DA QUINTANA, 21h. ARTUS FOCHI (rock, jazz/Brasil) + CLARENCE BEKKER BAND (funk, soul, jazz/ Surinam-Barcelona)

OFF FEITO A MAN (OUTROS CONTIDOS AO VIVO NA RÚA)

XOVES 1

SAN PAIO DE ANTEATARES, 20h. PILO SIERRA (rock de autor)

MARTES 6

RÚA NOVA (ao carón da igrexa), 13.30h. BLANCA CENDÁN e SUSO ALONSO presentan “MORNINGS”, música para paseantes (cabaré)

LUNS 19

PRAZA FEIXÓO, 21h. Dj SET “J.Gradín” (rock´n´roll, blues, soul)

PRAZA DE SALVADOR PARGA, 22.15h. LEO BURKE (pop-rock acústico, cantautor)

Location : Santiago de Compostela

Back

Vindeiros Concertos:

Ven set 20 - Baiuca - Nuievos Mundos - Uviéu (Asturies)
Ven set 20 - Canteira Fest - Canteira de Paredes - Paredes, Vilaboa (Vilaboa)
Ven set 20 - Ezetaerre - Festes Major Jove - Roda de Ter, Barcelona (Catalunya)
Ven set 20 - Festa das Dores 2019 - Lalín
Ven set 20 - Guadalupe 2019 - Rianxo
Ven set 20 - II Caudal Fest - Xardíns do Pazo de Feiras e Congresos - Lugo
Ven set 20 - Rianxo on Fire - Praza da Igrexa - Rianxo
Ven set 20 @19:30 - - Festival Música Rebelde - Parque da Feira Vella - Ponteareas
Ven set 20 @19:30 - - Espiño - La Taberna - Donostia, Gipuzkoa (Euskal Herria)
Ven set 20 @20:00 - - Guadi Galego - Librería Moito Conto - A Coruña
Ven set 20 @20:30 - - Raiceira - Capela de Santa María - Lugo
Ven set 20 @21:00 - - Luar na Lubre-ADIADO - Mosteiro de Santa María de Xunqueira de Espadanedo - Xunqueira de Espadanedo

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto