21:30 Pablo Sanmamed 4tet :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
Sumrrá :: A :: Mama Jazz Festival - Mauricio
Brais Morán & Nasaufunk :: comarca de Ourense ::
Sumrrá :: A :: Jazz en l´air - Saint-Gilles (Illa Reunión)
18:30 Pakolas e Laura Romero :: comarca da Coruña :: Casa da Cultura Pintor Lloréns - Sada
20:30 Cantos de Taberna de Noia :: comarca de Noia :: Noia
21:00 A Galega Fest :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:00 Trilitrate :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
22:00 Anxo Araújo + Pava :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:30 Rodrigo Ramos :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:00 Ith + Cuarta Xusta :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:00 Loita Amada :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
23:00 Momboi :: O Salnés :: Taberna Cultural A Cofradía - Vilanova de Arousa
Boyanka Kostova :: Capitol - Compostela :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
Exeria :: comarca de Ourense :: Antigua O´Renque - Ourense
Loita Amada :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
Picnic Sesións :: comarca de Vigo :: Saiáns (Vigo)
Seitura + Archivo Adxunto :: comarca de Vigo :: Feira do Gando - Redondela
Uxía :: A :: Guarda (Portugal)
12:00 II Xornada Solidaria :: comarca de Ourense :: Campo da Feira - Ourense
12:00 VII Son Cervexeiro :: O Ortegal :: Explanada da Alameda - Ortigueira
13:00 Día das Peñas 23-24 :: comarca da Coruña :: Rúa Almirante Cadarso - A Coruña
13:00 Okeoh! :: A Mariña de Lugo :: AC Xebra! - Burela
17:30 Uxía Lambona e a Banda Molona :: comarca de Ourense :: Recinto xunto ás Piscinas - A Ponte Noalla, Noalla (San Cibrao das Viñas)
19:00 Gala Final Quero Cantar 2024 :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
20:00 II Ciclo Primavera de Jazz :: comarca de Vigo :: Auditorio Municipal - Nigrán
20:00 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Nuevu Teatru La Felguera - Llangréu (Asturies)
20:30 Tandub + Atlanticides :: comarca de Ourense :: Auditorio de Coles - Coles
21:00 Orquestra Bravú Xangai :: O Eume :: Cas Lourán - As Restrebas, O Val do Xestoso (Monfero)
21:30 Tecor Societário + Noxo :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:30 Guezos :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
23:00 Balbuena e Seoane :: comarca de Vigo :: Cervexería O´Xa - Arcade (Soutomaior)
23:00 Zënzar + Liviao de Marrao :: Sarria :: O Buril - Sarria
Pakolas :: Baixo Miño :: O Rosal
Picnic Sesións :: comarca de Vigo :: Saiáns (Vigo)
Uxía :: A :: Santo Tirso (Portugal)
10:45 I Festival Música e Artes :: comarca de Santiago :: Centro Comercial Os Tilos - Os Tilos (Teo)
12:00 O Piñeiriño Solifest :: O Salnés :: Vilagarcía de Arousa
12:30 O Sonoro Maxín + Thiam GZ :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
19:00 Budiño :: comarca de Ourense :: Teatro Principal - Ourense
19:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Sala Cúpula Teatro Campos Elíseos - Bilbo, Bizkaia (Euskal Herria)
22:30 Brais Morán & Nasaufunk :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos