17:00 Pakolas :: comarca da Coruña :: CC Marineda City - A Coruña
Harry May + Blowfuse + Ignite :: comarca da Coruña :: Playa Club - A Coruña
Semana Santa ao Vivo :: Allariz-Maceda :: Casco Histórico - Allariz
XI Víndemo Ver :: comarca de Muros :: Mercado da Deputación - Carnota
13:00 O Serán do Sor :: O Ortegal :: Praia de Esteiro - O Barqueiro, Mañón (Mañon)
14:00 Winery Sound :: O Salnés :: O Grove
21:00 Toma de Terra :: comarca de Pontevedra :: CS A Pedreira - Pontevedra
21:30 Mondo Podre + Capela Mortuaria :: A :: Rock Star - Braga (Portugal)
22:30 Carlos Quintá & Úrsula Rial :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
Mondo Podre + Capela Mortuaria + Mutilated Judge + Vectis :: Baixo Miño :: A Cabana - Tebra (Tomiño)
Semana Santa ao Vivo :: Allariz-Maceda :: Casco Histórico - Allariz
XI Víndemo Ver :: comarca de Muros :: Mercado da Deputación - Carnota
17:00 Festichores :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
18:00 Cantos de Taberna de Escairón :: Terra de Lemos :: Escairón, Vilasante (O Saviñao)
20:00 Napalm Fest Underground Sessions Vol. 1 :: Sarria :: O Buril - Sarria
22:30 Ruada no Clavi con Xisco Feijóo :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
Mondo Podre + Capela Mortuaria + Mutilated Judge + Ignito + Ran :: O Ortegal :: Pazo dos Lobos/Sala Asatrú - Ortigueira
Pascua de Padrón :: O Sar :: Padrón
Semana Santa ao Vivo :: Allariz-Maceda :: Casco Histórico - Allariz
XI Víndemo Ver :: comarca de Muros :: Mercado da Deputación - Carnota
11:30 XV Certame Celtibéirco de Bandas de Gaitas :: Quiroga :: Quiroga
13:00 Loita Amada :: O Morrazo :: O Ghato do Mar - Cangas
17:30 II Foliada de Berán :: O Ribeiro :: Berán (Leiro)
20:00 O Rabelo :: Quiroga :: A Cova das Mouras - Folgoso do Courel
21:00 Exeria :: comarca de Pontevedra :: CS A Pedreira - Pontevedra
21:00 Serán de Gargamala :: O Condado :: Mourelle, Gargamala (Mondariz)
21:00 The Fe Kaos + Young Kids :: A Barbanza :: Clandestino - Ribeira
21:30 Brais Morán & Nasaufunk :: A Barbanza :: Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
21:30 Foliada n´O´Arranca :: A Barcala :: Bar Restaurante O´Arranca - Ordoeste (A Baña)
21:30 Loita Amada :: Verín :: Taberna Couto Mixto - Mandín (Verín)
22:00 Archivo Adxunto + Kondusión Kolérika + O Sudor do Tractorista :: Sarria :: O Buril - Sarria
22:00 Filophóbicas + T.C. Costello :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
22:00 Leria + Dreea :: comarca da Coruña :: La Disfrutona del Orzán - A Coruña
22:30 Os Carecos :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:30 Dioivo + Schwarzenegger :: Ferrolterra :: Yggdrasil - Ferrol
Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
Pascua de Padrón :: O Sar :: Padrón
Semana Santa ao Vivo :: Allariz-Maceda :: Casco Histórico - Allariz
XI Víndemo Ver :: comarca de Muros :: Mercado da Deputación - Carnota