21:30 Macarena Montesinos, Pablo Seoane e Merran Laginestra :: comarca de Santiago :: Camalea - Santiago de Compostela
Caamaño & Ameixeiras :: Comarca de Lugo :: Lugo
21:30 Uxía :: A :: Cineteatro - Vila Praia de Ancora, Caminha (Portugal)
San Marcos 2024 :: comarca de Noia :: Noia
19:30 Serán en Castrelos :: comarca de Vigo :: Parque de Castrelos - Castrelos (Vigo)
20:30 50 Anos de Abril :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
21:00 Uxía + João Afonso + Luís Pastor :: A :: Centro de Congressos - Caldas da Rainha (Portugal)
22:30 Foliada do Conservatorio :: comarca da Coruña :: O Futbolín - A Coruña
22:30 Latriqueiras + Foliada Aberta :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
FIV :: A Terra Chá :: Vilalba
IX ViboMask :: Viana :: Viana do Bolo e Vilariño de Conso
Os Bregadiers :: Ferrolterra :: Sala Ruído - Ferrol
San Marcos 2024 :: comarca de Noia :: Noia
XXXIII Festa do Champiñón :: comarca de Ordes :: Ordes
19:00 Uxía e Luís Pastor :: A :: Mosteiro de Santa Clara a Nova - Coímbra (Portugal)
20:00 Luar na Lubre :: A :: Teatro Circo - Murcia (España)
20:15 Foliada de San Xurxo :: Terra de Lemos :: Eixón (A Pobra do Brollón)
20:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Sala Borja - Valladolid (España)
21:00 Cantos de Taberna Pontevedra :: comarca de Pontevedra ::
21:00 Foliada da Pedreira :: comarca de Pontevedra :: CS A Pedreira - Pontevedra
21:00 Malvela :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
21:30 Estalotada! :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 O Sonoro Maxín :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:00 Foliada na Pousada :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
22:00 Leria + Rocio Sáiz :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
22:00 VenRespirar :: comarca de Ourense :: Praza de San Marcial - Ourense
22:30 Leria + Rocio Saiz :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
23:00 Cría Corvos :: Ferrolterra :: Yggdrasil - Ferrol
17 Foliada de Melide :: Terra de Melide :: Melide
Caamaño & Ameixeiras :: A :: Bruxelas (Bélxica)
Comando Curuxás :: Tabeirós - Terra de Montes :: A Riala - A Estrada
FIV :: A Terra Chá :: Vilalba
Foliada no Arranca :: A Barcala :: Bar Restaurante O´Arranca - Ordoeste (A Baña)
IX ViboMask :: Viana :: Viana do Bolo e Vilariño de Conso
Loita Amada :: O Morrazo :: O Ghato do Mar - Cangas
Raposa :: comarca da Coruña :: A Tobeira de Oza - A Coruña
Raposa :: comarca de Pontevedra :: Nasa A Santiña - Pontevedra
San Marcos 2024 :: comarca de Noia :: Noia
XXXIII Festa do Champiñón :: comarca de Ordes :: Ordes
11:30 Aña Urbana :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
12:00 III Festa da Música :: A Terra Chá :: Cospeito
12:00 Os Sajariteir@s :: O Morrazo :: Marín
12:30 9 Cantos de Taberna A Estrada :: Tabeirós - Terra de Montes :: A Estrada
12:30 Donaire :: comarca da Coruña :: A Coruña
12:30 XII Galegote Rock :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
13:00 XVI Foliada Raigañas :: Bergantiños :: Cerqueda (Malpica de Bergantiños)
16:00 Concerto Solidario Pro Gaza :: comarca da Coruña :: Centro Sociocultural - O Graxal, O Temple (Cambre)
18:00 Moska Rock :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
19:00 Día Internacional da Danza :: comarca de Vigo :: Vigo
19:30 6º Serán de Laias :: O Ribeiro :: Centro Sociocultural - Laias (Cenlle)
19:30 Festa do 25 de Abril :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
20:00 Festa V Aniversario A Sacabeira :: A Mariña de Lugo :: A Sacabeira Café Bar Cultural - Sargadelos (Cervo)
20:00 Uxía + Luis Pastor + Couple Coffee :: O Salnés :: Auditorio da Illa de Arousa - A Illa de Arousa
20:30 6º Serán de Laias :: O Ribeiro :: Centro Sociocultural - Laias (Cenlle)
20:30 Barahúnda :: A Barbanza :: Escolas Vellas - A Atalaia, Asados (Rianxo)
20:30 Pakolas :: comarca de Vigo :: Alameda de Talo Río - Soutomaior
20:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Teatro Principal - Zamora (España)
21:00 Loita Amada :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
21:30 Exeria :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
21:30 Untides + Inusual :: comarca de Vigo :: Pub Transylvania - Vigo
22:00 Leria + Liskadaki :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:00 Outro Festival da Sala Nasmo :: comarca de Muros :: Mercado de Muros - Muros
22:00 Rebeliom do Inframundo :: comarca da Coruña :: Sala Filomatic - A Coruña
22:00 Rheia Gorecki :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
22:00 Serán Pedra da Garza :: O Condado :: Centro Cultural - Fozara (Ponteareas)
23:30 Factoría de Subsistencia :: O Deza :: Café Bar Arume - A Bandeira, Manduás (Silleda)
23:30 Tesouro :: Allariz-Maceda :: Roi Xordo - Allariz
23:55 XI Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
17 Foliada de Melide :: Terra de Melide :: Melide
Caamaño & Ameixeiras :: A :: Waningen (Paises Baixos)
IX ViboMask :: Viana :: Viana do Bolo e Vilariño de Conso
San Marcos 2024 :: comarca de Noia :: Noia
XXXIII Festa do Champiñón :: comarca de Ordes :: Ordes
10:30 XI Festa da Sementeira :: comarca de Vigo :: Matamá (Vigo)
13:00 IV Liada de Fol :: A :: Parque Alhóndigas - Xetafe, Madrid (España)
17:30 II Día da Muiñeira :: Bergantiños :: Praza Les Sables d´Olonne - A Laracha
17:30 Pakolas :: comarca de Santiago :: Paseo Central da Alameda - Santiago de Compostela
18:00 O Fiadeiro :: Terra de Melide :: Praza do Convento - Melide
18:30 Uxía + João Afonso + Luis Pastor :: O Condado :: Salvaterra de Mño
19:00 The Lelli Kelly´s + Treintañeras Cañeras :: Aturuxo - Bueu :: Aturuxo Bar - Bueu
19:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Teatro San Francisco - León (España)
21:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela