Alvariza :: O Salnés :: Con do Moucho - Illa de Arousa
Festa da Dorna 2015. LXVII Sinjladura :: A Barbanza :: Ribeira
Festas do Apóstolo 2015 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Dreadlockers :: comarca de Ourense :: Grândola Tetería - Ourense
Festa da Dorna 2015. LXVII Sinjladura :: A Barbanza :: Ribeira
Festas do Apóstolo 2015 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Moon Cresta + Tractor Roy :: comarca de Vigo :: Novo Marrucho - Baiona
Transilvanians :: A :: Txakoli Motagane - Erandio (Euskal Herria)
Certame Folk "A Mellor Música" :: comarca de Santiago :: Praza da Quintana - Santiago de Compostela
Festa da Dorna 2015. LXVII Sinjladura :: A Barbanza :: Ribeira
Festas do Apóstolo 2015 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Treixadura :: comarca de Vigo :: Festas de Santiago Apóstolo - Bembrive (Vigo)
Aló Django :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
Ceremonia Ritual Fest :: O Salnés :: Twist & Shout - O Grove
Coanhadeira :: comarca de Noia :: Escalinata de Entrada do Coliseo Noela - Noia
Festa da Dorna 2015. LXVII Sinjladura :: A Barbanza :: Ribeira
Festas do Apóstolo 2015 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Foliada do Oito :: Lugo :: Xardíns da Deputación - Lugo
Martelo :: comarca de Vigo :: Novo Marrucho - Baiona
Orquestra Os Modernos :: O Salnés :: Ádegas Martín Códax - Vilariño (Cambados)
Roger de Flor :: A Barbanza :: Restaurante Miramar - Boiro
Semana do Folclore de Bueu :: O Morrazo :: Praza Massó - Bueu
Talabarte :: Verín :: Castelo de Monterrei - Verín
Transilvanians :: A :: ACU - Utrecht (Países Baixos)
A Bagunda :: A Mariña de Lugo :: Camping A Gaivota - Barreiros
Ardentía :: comarca de Vigo :: Cabiria Bar - Vigo
Chotokoeu :: A :: Iboga Summer Festival - Tavernes de la Valdigna (País Valenciá)
Emilio Rúa e Sabela Dacal :: O Ribeiro :: Casal de Armán - Campo Redondo (Ribadavia)
Festa da Cultura de Vigo :: comarca de Vigo :: Porta do Sol - Vigo
Festa da Dorna 2015. LXVII Sinjladura :: A Barbanza :: Ribeira
Festas do Apóstolo 2015 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festigal´15 :: comarca de Santiago :: Campus Sur - Santiago de Compostela
Gancho Sanches + Cuc :: A :: Sala Balboa - Sabadell (Catalunya)
Homenaxe da Mocidade a Rosalía e Castelao :: comarca de Santiago :: Parque de Bonaval - Santiago de Compostela
Leilía :: O Sar :: Praza de Macías - Padrón
Lulavai :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
Malasombra Jazz :: comarca da Coruña :: Bâbâ Bar - A Coruña
O Sudor do Chimpín + Sentimientos Encontrados + Cuervo de Blanche :: Sarria :: Asociación Cultural Rúa da Música - Sarria
Os Viqueiras de Ordes :: Allariz-Maceda :: Souto de Folgoso - Folgoso (Allariz)
Semana do Folclore de Bueu :: O Morrazo :: Praza Massó - Bueu
Serán da A.C. A Vella Barca :: A Paradanta :: Torreiro de San Pedro - Arbo
Talabarte :: O Salnés :: Praza dos Barcos - Sanxenxo
The Bitch Boys :: Ferrolterra :: Sala Súper 8 - Ferrol
Transilvanians :: A :: Bots - Rheinböllen (Alemaña)
Ultraqäns :: comarca de Santiago :: Campus Sur - Santiago de Compostela
Uxía e Narf :: O Salnés :: Auditorio Municipal - Illa de Arousa
VIII Antrospinos :: A Barbanza :: Taragoña (Rianxo)
XI Jornada de Rebeliom Juvenil :: comarca de Santiago :: Parque de Belvís - Santiago de Compostela
XXX Xuntanza Internacional de Gaiteiros :: comarca de Ourense :: Festas da Ponte - Ourense
XXXI Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Palco da Alameda - Moaña
Entroido Quente 2015 :: Allariz-Maceda :: Maceda
Festa da Cultura de Vigo :: comarca de Vigo :: Porta do Sol - Vigo
Festa da Cultura e Tradición :: Quiroga :: Folgoso do Courel
Festas do Apóstolo 2015 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festigal´15 :: comarca de Santiago :: Campus Sur - Santiago de Compostela
Festixeve 2015 :: comarca de Pontevedra :: Campo de Vilar de Fragoso - Fragoso, Xeve (Pontevedra)
Guilherme e Bastardo :: comarca de Santiago :: Romaría dos Libros, Praza de Mazarelos - Santiago de Compostela
Habelas Hainas :: O Sar :: Festas do Santiaguiño - Padrón
Ivy Moon + MJ Pérez :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
Lady Chatarra :: comarca de Santiago :: Parque de Belvís - Santiago de Compostela
Laroucofest :: A Limia :: Baltar
Leilía :: comarca de Vigo :: Praza do Concello - Baiona
Leirabuxo :: comarca de Arzúa :: Festas Santiago Apóstolo - Boente (Arzúa)
Ludovaina :: O Morrazo :: Bar Buraquiño - Pinténs, O Hío (Cangas)
Nordestazo Rock Fest 2015 :: Bergantiños :: Malpica de Bergantiños
O Fiadeiro :: Sarria :: Malecón - Sarria
Os Melidaos + Tiruleque :: comarca da Coruña :: Festas de Santa Ana - Mera, Maianca (Oleiros)
Pan de Capazo :: O Sar :: Praza de Macías - Padrón
Pandeiromus :: A Barbanza :: Praza do Concello - Rianxo
Semana do Folclore de Bueu :: O Morrazo :: Praza Massó - Bueu
Talabarte :: Terra de Lemos :: Mirador de Santiorxo - Sober
Transilvanians :: A :: Nos Quartier d´Été - Dourges (Francia)
VI Certame Celtibérico de Bandas de Gaitas :: Terra de Trives :: Cabeza de Manzaneda, Cova (Pobra de Trives)
VII Ponterock :: comarca de Ourense :: Parque Ribeira de Canedo - Ourense
VIII Antrospinos :: A Barbanza :: Taragoña (Rianxo)
X Festipousa :: A Paradanta :: Augas Férreas - A Cañiza
XXXI Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Palco da Alameda - Moaña
Festas do Apóstolo 2015 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festixeve 2015 :: comarca de Pontevedra :: Campo de Vilar de Fragoso - Fragoso, Xeve (Pontevedra)
Laroucofest :: A Limia :: Baltar
Odaiko + Agrupación Musical do Rosal :: Baixo Miño :: Praza do Calvario - O Rosal
Roi Casal :: Caldas :: Carballeira de Santa Lucía - Saiáns (Moraña)
Transilvanians :: A :: L´Assommoir - Saint-Étienne (Francia)
Uxía e Narf + Juan Perro Trío :: O Salnés :: El Naútico - San Vicente do Mar, San Vicente do Grove ( O Grove)
VI Certame Celtibérico de Bandas de Gaitas :: Terra de Trives :: Cabeza de Manzaneda, Cova (Pobra de Trives)
Vai Trío :: A Mariña de Lugo :: Eido Dourado - Barreiros