Caxade - APRAZADO :: comarca da Coruña :: Xardíns de Méndez Núñez - A Coruña
Fernando Barroso & Margarida Mariño :: comarca de Fisterra :: VII Encontro en Casa de Trillo - Muxía
IV Wos Festival :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Recambios Tucho + Crú :: comarca da Coruña :: Festas de Carral - Carral
Aúreas :: comarca de Ourense :: Praza de San Martiño - Ourense
Fernando Barroso & Margarida Mariño :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
Fol de Veneno :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
IV Wos Festival :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XV Contubernio Tabernario :: comarca de Vigo :: Tapería Viñoteca Xebre - Castrelos (Vigo)
Bless Festival :: comarca da Coruña :: Coliseum O Túnel - A Coruña
Dous :: comarca de Vigo :: Instituto Camoes - Vigo
Encrucillada :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
Festas da Rúa de Abaixo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival de la Luz :: comarca de Arzúa :: Boimorto
Golpe Radikal :: A Barbanza :: Festas Santa Cruz - A Pobra do Caramiñal
IV Wos Festival :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Mano de Piedra + Banda Invitada :: comarca de Vigo :: Distrito 09 - Vigo
Milladoiro :: comarca de Pontevedra :: XXX Festa da Ameixa de Campelo - Poio
Os Bregadiers :: comarca da Coruña :: Festas das Utopías - A Coruña
Os Carunchos + Campo de Esgrelas + Son de Gaita :: comarca de Santiago :: Campo do Río de Ponte Ledesma - Ledesma (Boqueixón)
Pakolas :: comarca de Santiago :: CSC de Conxo - Conxo (Santiago de Compostela)
Tres por Catro :: comarca de Vigo :: Casa Gallardo - Puxeiros, Tameiga (Mos)
Carapaus :: comarca de Santiago :: Mercado Lábrego - Ostilos (teo)
Dous :: Baixo Miño :: O Peto das Ánimas - Tui
Fernando Barroso & Margarida Mariño :: comarca de Vigo :: O Batallón - Vigo
Festa Cidade Europea do Viño :: O Salnés :: Parque de Torrado - Cambados
Festas da Rúa de Abaixo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival de la Luz :: comarca de Arzúa :: Boimorto
Flores Rock 2017 :: comarca da Coruña :: Praza do Sol Naciente - A Coruña
Guadi Galego :: A Barbanza :: Paseo do Malecón - Ribeira
II Romaría Brava :: comarca de Ourense :: Campo da festa - Cambeo (Coles)
II Serán Caneco Solidario :: O Ortegal :: San Claudio (Ortigueira)
IV Foliada do Bosque :: Bergantiños :: Carballo
IV Wos Festival :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Mano de Piedra + Bulto + Gravesen :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
Mielitza :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
Monoulious DOP + A Banda da Balbina + Tribal :: comarca de Noia :: A Ponte Nafonso, Cando (Outes)
Olimpiadas Rurais de Couzadoiro :: O Ortegal :: Couzadoiro (Ortigueira)
Revolta do Umia :: Caldas :: Vilar de Mato, Cequeril (Cuntis)
Rock is Dead Fest :: comarca de Santiago :: Parque de Belvís - Santiago de Compostela
SonDaRúa + GHZ :: O Condado :: Bonaparte Dance Club - Ponteareas
Tanxugueiras :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
VII Festa Popular Froles Mareliñas :: comarca de Vigo :: Alameda de Chapela - Chapela (Redondela)
X Rock in Rian :: A Barbanza :: Parque de Galiza - Rianxo
Festival de la Luz :: comarca de Arzúa :: Boimorto
Fiandola :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
IV Wos Festival :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Leirabuxo :: comarca de Betanzos :: Festas de Mezonzo - Mezonzo (Vilasantar)