San Froilán 2017 :: Comarca de Lugo :: Lugo
San Froilán 2017 :: Comarca de Lugo :: Lugo
7 Setenta :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
A Roda :: Baixo Miño :: O Rosal
Brañas Folk :: Terra de Caldelas :: Calustro do Mosteiro - Montederramo
Davide Salvado + Blanca Villares :: Comarca de Lugo :: Praza Cantiño Nemesio Cobreras - Lugo
Maskarpone + Esquíos :: Valdeorras :: Sala Baranda - O Barco de Valdeorras
Os John Deeres + Pito de Pikasso + Soul Maxín :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
Recambios Tucho :: A Barbanza :: Bar Sun - Taragoña (Rianxo)
San Froilán 2017 :: Comarca de Lugo :: Lugo
The Manueles :: comarca de Pontevedra :: Taberna Cultural Entre Lusco e Fusco - Pontevedra
II Festa da Cervexa :: comarca de Noia :: Praza do Tapal - Noia
Pablas Jazz 4.0 Quartet :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
San Froilán 2017 :: Comarca de Lugo :: Lugo
Sumrrá :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
Acid Proyect + We Are Dust + Nazca :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Bakarrá :: comarca de Vigo :: Cervecería Miguel - Canido, Oia (Vigo)
Blues do País :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
Caxade :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
Davide Salvado :: comarca de Arzúa :: Confitería-Café La Esquina - Arzúa
Foliada do Encontro "Macizo Central do Tecido Cultural" :: Terra de Caldelas :: Espazo Cultural A Palloza - Montederramo
Foxy Freire :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
II Festa da Cervexa :: comarca de Noia :: Praza do Tapal - Noia
IV Poemagosto :: Allariz-Maceda :: Allariz
MJ Pérez :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
Tevra + Pultur :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
Voodoo :: comarca de Betanzos :: Café Lanzós - Betanzos
20ª Festa do Codillo :: comarca de Vigo :: Pazo de Mos - Mos
30 Aniversario Asociación Folklórica Corisco :: comarca de Vigo :: Auditorio do CSCR de Beade - Beade (Vigo)
A Vacaloura Vermella :: comarca de Vigo :: Festa do Codillo - Mos
Anxo Pintos :: comarca de Fisterra :: Casa da Cultura - Cee
As Punkiereteiras :: comarca de Santiago :: CSC Pontepedriña - Santiago de Compostela
Black Ice Twice :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
Caxade :: comarca da Coruña :: Xardísn de Méndez Núñez - A Coruña
Golpe Radikal :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
I Festival RockanrOleiros :: comarca da Coruña :: Praza Esther Pita - Porto de Santa Cruz, Liáns (Oleiros)
II Festa da Cervexa :: comarca de Noia :: Praza do Tapal - Noia
IV Poemagosto :: Allariz-Maceda :: Allariz
Jornadas Solidarias com o CSOA Escárnio e Maldizzer :: comarca de Vigo :: Vigo
Modulador de Ondas + Cocón :: O Condado :: Bar Allo e Prixel - Mondariz
Noite Fechada :: comarca de Pontevedra :: Oktoberfest - Campelo, Poio (Poio)
Os Meninos :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
Ses :: A Barbanza :: Sala Arcos Moldes. Auditorio de Rianxo - Rianxo
Sumrrá :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana (Sandiás)
Uxía :: comarca de Santiago :: Museo Centro Gaiás, Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
Zapa! :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
Cantigas e Agarimos. Balbino :: A Terra Chá :: Auditorio Municipal Carmen Estévez - Vilalba
IV Poemagosto :: Allariz-Maceda :: Allariz
Jornadas Solidarias com o CSOA Escárnio e Maldizzer :: comarca de Vigo :: Vigo
Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela