21:30 Sesións H.A.L.O. :: comarca de Vigo :: Sala Magnética - Vigo
20:00 MJ Pérez :: comarca de Santiago :: Libraría Lila de Lilith - Santiago de Compostela
21:45 Aldaolado :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:00 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 Foliada con Bandas das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas- Compostela
20:00 Xardín Desordenado :: comarca de Pontevedra :: Museo de Pontevedra - Pontevedra
20:00 Xosé Constenla :: comarca de Ourense :: A Galleira - Ourense
21:00 Gabi Buarque :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Compostela
22:00 Talabarte :: comarca de Santiago :: Modus Vivendi - Santiago de Compostela
22:00 The Manueles :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
23:00 High Paw & Víctor Laligator del Sutta + Elephants Yard :: comarca de Vigo :: Sala El Contrabajo - Vigo
Eladio y los Seres Queridos :: comarca de Vigo :: La Casa de Arriba - Vigo
Monoulious DOP :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
Susana Seivane :: comarca da Coruña :: Centro Ágora - A Coruña
20:00 Acampada Contra a Pobreza :: comarca de Vigo :: Café Uf - Vigo
20:30 Hemisferios. Mulleres e Voces :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
22:00 Abe Rábade Trío :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Baile do Matadoiro :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Diego Negro :: comarca de Santiago :: A Taberna da Chorima - Santiago de Compostela
22:30 96 Foliada no Lar :: O Eume :: O Lar - As Pontes
22:30 Bailía Folk :: comarca de Vigo :: Parque Forestal - Beade (Vigo)
22:30 Keltoi! + Rude Pride + Crim :: comarca de Vigo :: Sala Masterclub - Vigo
22:30 Monolious Dop :: O Morrazo :: Sala Son - Cangas
22:30 Seso Durán :: comarca de Vigo :: La Pecera - Vigo
23:00 12 Labirinto + Impaled Corpses + HvMvCvDv :: Bergantiños :: Sala Dublín - Carballo
14ª Feira Ecolóxica de Arzúa :: comarca de Arzúa :: Recinto Feiral Terra do Queixo - Arzúa
Ezetaerre + Banda Bassotti :: comarca da Coruña :: Sala Pantalán - A Coruña
Festa Santa Icía :: comarca de Ordes :: Pavillón Campomaior - Ordes
IV Festifolc Atlántida :: comarca de Vigo :: Matamá (Vigo)
Serán de Calvos :: comarca de Vigo :: Calvos (Fornelos de Montes)
12:00 Cinta Adhesiva :: Baixo Miño :: Casa dos Alonso - A Guarda
12:00 XIV Día do Orgullo Gaiteiro :: comarca de Ourense :: Campus Universitario, Edificio de Ferro, Sala Emilio Pardo bazán - Ourense
17:00 VIII Cantos de Taberna :: Terra de Trives :: Praza do Reloxo - A Pobra de Trives
18:00 Paco Nogueiras :: comarca de Santiago :: Centro Sociocultural de Santa Marta - Santiago de Compostela
19:00 Bolboreta :: comarca da Coruña :: FNAC - A Coruña
19:00 Foliada da Castaña Borralleira :: O Morrazo :: Parque de Samertolaméu - Meira (Moaña)
20:00 Coralimia 2017 :: A Limia :: Casa da Cultura - Xinzo de Limia
20:30 XII Ruada de Cuspedriños :: comarca de Pontevedra :: Antigo Mercado - Cuspedriños, Sacos (Cerdedo-Cotobade)
21:00 Andoa :: O Condado :: Centro Cultural Areas - Areas (Ponteareas)
21:00 XII Serán A Forna :: comarca de Vigo :: Centro Cultural A Forna - Budiño (O Porriño)
21:30 Día da Música Galega en Cercio :: O Deza :: Local Social da Asociación Cultural A Carballeira - Cercio (Lalín)
21:30 IV Festival Metamovida :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
21:30 X Serán Paradanda :: O Salnés :: Local Social C.R. Mecos - O Grove
22:00 Argallada + Innopiah + Dzero :: comarca de Pontevedra :: Tronko Bar - Pontevedra
22:00 Ray Preíland Band :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:30 Xestreu :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:00 Marisko del Bueno :: Sarria ::
23:00 Monolious Dop :: A Barbanza :: Pousada das Ánimas - Boiro
23:00 Tres Pesos :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
14ª Feira Ecolóxica de Arzúa :: comarca de Arzúa :: Recinto Feiral Terra do Queixo - Arzúa
IV Festifolc Atlántida :: comarca de Vigo :: Matamá (Vigo)
XIII Ciclo Coros Galegos :: comarca da Coruña :: Teatro Rosalía de Castro - A Coruña
12:30 Paco Nogueiras :: comarca de Santiago :: Centro Sociocultural - Vite, Vista Alegre (Santiago de Compostela)
18:00 Festival de Música Tradicional en Areas :: O Condado :: Centro Cultural Areas - Areas (Ponteareas)
18:00 Mamá Cabra :: Ferrolterra :: Pazo da Cultura - Narón
19:30 Moon Cresta + Aula 11 + Jaguars + Niño Señor :: comarca de Vigo :: Sala Masterclub - Vigo
20:00 De Vacas :: comarca de Noia :: Auditorio da Casa da Cultura - A srre de Outes, Outes (Outes)
20:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:45 Evil Bastard + Lust for Wounds + Blaze the Trail :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela