Concerto de Nadal Universidade de Vigo :: comarca de Vigo :: Teatro Afundación - Vigo
20:30 A Noite de Chané :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
22:00 Puerta Sur :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
20:00 Xardín Desordenado :: comarca de Vigo :: Instituto de Estudos Miñoráns - Gondomar
20:30 5º Concerto de Nadal Contra o Cancro :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
21:00 Contubérnio Académico :: comarca de Vigo :: Local Social Faísca - O Calvario, Cabral (Vigo)
21:00 O que Saben os Corpos :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Comando Radar :: comarca de Vigo :: Sala Magnética - Vigo
Apalpador Fest VI :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
Galician Freaky Film Festival :: comarca de Vigo :: Vigo
18:45 Os Melidaos :: comarca da Coruña :: CCM de San Diego - A Coruña
19:30 Uxía :: comarca de Santiago :: Centro Social Polivalente - Brión
20:30 Broa + Hongo :: comarca da Coruña :: Nave 1839 - A Coruña
20:30 V Aluméame :: comarca de Vigo :: Salón de Actos AA VV Val do Fragoso - Vigo
21:00 A Banda da Loba :: O Ortegal :: Teatro de Beneficiencia - Ortigueira
21:00 Cristian Silva EGO Band + Convidados :: O Salnés :: Auditorio da Illa de Arousa - A Illa de Arousa
21:00 Puerta Sur :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Repichoca Ártabra :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
21:30 Sandford Music Factory + Window Pane :: Ferrolterra :: Teatro Jofre - Ferrol
22:00 Brinkadelia Troupe :: Sarria :: Asociación Cultural Rúa da Música - Sarria
22:30 The Brosas + The Fucinhos :: A Mariña de Lugo :: Associaçom Xebra - Burela
23:00 Fernando De Dorado :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 Noite Fechada :: O Salnés :: Sala en B - Cambados
Andrés Penabad :: O Eume :: A Cova dos Trasnos - As Pontes
Apalpador Fest VI :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
Bifanah :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
Galician Freaky Film Festival :: comarca de Vigo :: Vigo
13:00 Puerta Sur :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
18:00 Mamá Cabra :: Terra de Soneira :: Auditorio da Casa da Cultura - Vimianzo
19:00 Festa 13º Aniversario Frenopátiko :: comarca de Vigo :: Frenopátiko Pub - Vigo
19:00 María Fumaça :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
20:00 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: Ferrolterra :: Pazo da Cultura - Narón
21:00 Andrea Pousa :: O Morrazo :: Auditorio Municipal - Cangas
21:00 Puerta Sur :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
21:15 Ruxe Ruxe + Martelo :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Anxo Blas :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Cinta Adhesiva + Velpister + Susana Otero :: comarca de Vigo :: Café de Catro a Catro - Vigo
22:00 Ovos Podres + Unabombers :: O Condado :: CSA O Fresco - Ponteareas
22:00 Transilvanians + Man de Santo :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:30 12 Labirinto :: comarca de Ordes :: A Taberna - Cerceda
23:00 Caxade :: Terra de Soneira :: Carpa de Nadal - Zas
16:00 Noiteboa Infantil :: A Mariña de Lugo :: Ecomuseo - Cervo