17:00 Uxía Lambona e a Banda Molona :: O Morrazo :: Palco da Música - Moaña
18:00 A Gramola Gominola :: comarca da Coruña :: Casa da Cultura Pintor Lloréns - Sada
18:15 Magín Blanco :: comarca de Ourense :: Campus de Ourense, Sala Pardo Bazán, Edificio de Ferro - Ourense
19:30 Trilitrate + Sara Fontán :: comarca de Ourense :: Café & Pop Torgal - Ourense
17:00 As Monchas :: A Terra Chá :: Salón de Actos do Concello - A Pastoriza
18:15 Casacoco :: comarca de Ourense :: Campus de Ourense, Sala Pardo Bazán, Edificio de Ferro - Ourense
18:30 Gala Solidaria Festiclown :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
20:30 Xardín Desordenado :: comarca de Vigo :: Libraría Cartabón - Vigo
21:00 Davide Salvado e Pedro Pascual :: A Mariña de Lugo :: Casa da Cultura - Lourenzá
21:00 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
23:00 Berlai :: A Terra Chá :: Pub Xoldra - Guitiriz
23:00 Elephants Yard :: comarca de Vigo :: Sala El Contrabajo - Vigo
Festiparvo :: comarca de Vigo :: Vigo
Os Estalotes :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Compostela
17:00 Concerto Expansivo por un Monte Vivo :: Verín :: Pavillón de Deportes - Verín
17:00 SonDaRúa :: O Condado :: Zero Club - Ponteareas
17:00 Uxía Lambona e a Banda Molona :: O Morrazo :: Palco da Música - Moaña
18:15 A Gramola Gominola :: comarca de Ourense :: Campus de Ourense, Sala Pardo Bazán, Edificio de Ferro - Ourense
19:00 Callo Fest :: A Mariña de Lugo :: Praza dos Campos - San Cibrao, Lieiro (Cervo)
20:00 As Monchas :: Sarria :: Polifuncional do Campo da Feira - A Pobra de San Xiao (Láncara)
20:00 Cultura contra a Pobreza :: comarca de Vigo :: Café Uf - Vigo
20:00 Uxía :: Bergantiños :: Casa da Cultura - Coristanco
20:30 Orquestra Os Modernos :: Comarca de Lugo :: Vello Cárcere - Lugo
21:30 Guateque de Inverno :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Habelas Hainas :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de santos
23:00 Biribirlocke :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (RIbadumia)
23:00 Chotokoeu :: Comarca de Lugo :: Sala Garufa - A Coruña
23:00 Davide Salvado e Pedro Pascual :: O Ortegal :: Paralaia Pub - Ortigueira
23:30 Cró! + Diola + Amigos :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
Festiparvo :: comarca de Vigo :: Vigo
Rockin For Tangas + Tiburón Tigre + Less Fortunate Songs :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
17:00 As Monchas :: A Mariña de Lugo :: Salón de Actos da Casa da Cultura - Alfoz
18:00 III Panxola :: comarca de Santiago :: Boqueixón
18:30 Paco Nogueiras :: O Salnés :: Salón García - Vilagarcía de Arousa
19:00 IV Concerto de Fin de Ano de Zarracós :: Terra de Celanova :: Igreza Parroquial de San Andrés - Zarracós (A Merca)
19:00 Os Terribles de Donas :: comarca de Vigo :: Auditorio Lois Tobío - Gondomar
19:30 Uxía :: A Terra Chá ::
21:00 17º Aniversario Auriense :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
21:00 Festa 10ª Aniversario ACDE Treze Catorze :: O Condado :: Vagalume - Salvaterra de Miño
21:00 Tenue + Pest Control + Herr Container + Armando Gresca :: comarca de Vigo :: A Quinta da Carmiña - Vigo
21:00 Vituco Neira :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:00 Uxía :: A Mariña de Lugo :: Casa da Cultura - Burela
22:30 Andoa :: comarca de Vigo :: Cervexería Nós - Vigo
22:30 Voodoo :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
23:00 Talabarte :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
13:00 Donicelas :: O Condado :: Taska Tenda - Salvaterra de Miño