21:00 Óscar Ibáñez & Tribo :: comarca de Santiago :: Paraninfo da USC - Santiago de Compostela
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
A Candeloria. V Edición :: Comarca de Lugo :: Pazo de Feiras e Congresos - Lugo
19:00 Najla Shami :: comarca de Vigo :: Biblioteca Municipal - Soutomaior
21:00 Cuarteto Dumka + Berta Fresco :: comarca de Vigo :: Café de Catro a Catro - Vigo
21:00 De Vacas :: Comarca de Lugo :: Círculo das Artes - Lugo
A Candeloria. V Edición :: Comarca de Lugo :: Pazo de Feiras e Congresos - Lugo
19:00 Adhara & Ritman :: comarca de Betanzos :: Aula de Cultura Xulio Cuns, Edificio Liceo - Betanzos
20:00 Xardín Desordenado :: O Sar :: Auditorio Municipal - Padrón
20:30 Gala Rosalía :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
21:00 Cantos de Taberna en Pontevedra :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
22:00 Pablo Sax Trío :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 Habelas Hainas :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
22:30 Monoulious DOP :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
22:30 The Lákazans :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:45 Ponxa Intenso :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
23:30 Foolmakers :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
23:30 Tiruleque :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
A Candeloria. V Edición :: Comarca de Lugo :: Pazo de Feiras e Congresos - Lugo
17:00 Xardín Desordenado :: O Condado :: Praza Maior - As Neves
18:00 2º Encontro de Mulheres Repentistas da Galiza :: O Deza :: Vila de Cruces
18:00 Najla Shami :: comarca de Vigo :: Alameda Rosalía de Castro - Chapela (Redondela)
18:30 Paco Nogueiras :: A Barbanza :: Auditorio de Rianxo - Rianxo
19:30 Maghúa :: comarca da Coruña :: Centro Social A Comuna - A Coruña
20:00 XVIII Festival de Cantarel@s :: Ferrolterra :: Teatro Jogfre - Ferrol
20:30 Ses :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
21:00 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
21:30 Aula 11 + Kings of the Beach + Esteban y Manuel :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:00 Gonzalo Caride e Amigos :: comarca de Vigo :: Taberna na Tenda de Luz - Bembrive (Vigo)
22:00 Milesios :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Moon Cresta :: comarca de Vigo :: Sala Master Club - Vigo
22:30 Os Bluesomes :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
23:00 Davide Salvado e Pedro Pascual :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
23:00 D´Esmorga :: comarca de Vigo :: El Gato de Schrodinger - Vigo
23:30 Oh! Ayatollah + Contenedor de Mierda :: Sarria :: Sociedade Cultural La Unión - Sarria
23:55 V Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: Sala JJ - Ponteareas
12:00 Uxía + Canto D´aquí :: comarca de Santiago :: Teatro Municipal - Santiago de Compostela
18:30 Ses :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
19:00 Tres por Catro :: comarca de Vigo :: Multiusos de Arcade - Arcade (Soutomaior)
19:30 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
20:00 Sumrrá :: A Mariña de Lugo :: Auditorio de Burela - Burela
20:00 Tino Baz :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas