Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
12 March 2018 - 18 March 2018
Monday
12 March
  • 17:15  A Banda da Loba  ::  Terra de Soneira :: Auditorio de Baio - Baio (Zas) 

Tuesday
13 March
Wednesday
14 March
  • 19:30  MJ Pérez  ::  Bergantiños :: Biblioteca Rego da Balsa - Carballo 

  • 20:00  A Banda da Loba  ::  comarca de Santiago :: Libraría Lila de Lilith - Santiago de Compostela 

  • 22:30  A Banda das Crechas  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

Thursday
15 March
Friday
16 March
Saturday
17 March
Sunday
18 March
  • Festas de Campolongo  ::  comarca de Pontevedra :: Campolongo (Pontevedra) 

  • II Euskofoliada  ::  Península :: Ronda Azkue, Estación Metro Ansio - Barakaldo, Bizkaia (Euskal Herria) 

  • 12:00  Mamá Cabra  ::  comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña 

  • 12:15  Banda Sinfónica Municipal de A Coruña  ::  comarca da Coruña :: Palacio da Ópera - A Coruña 

  • 12:30  23º Xantar Gaiteiro  ::  A Fonsagrada :: A Fonsagrada 

  • 12:30  Dadga  ::  comarca de Vigo :: Baiuca - Vigo 

  • 13:00  Os Novos  ::  comarca de Vigo :: Aromas Vinoteca - Vigo 

  • 14:00  Sheila Patricia  ::  comarca de Vigo :: Buqué - Vigo 

  • 16:00  Tiberevi  ::  comarca de Vigo :: La Pintxoteca Mar - Vigo 

  • 16:30  Ukestra do Medio  ::  comarca de Vigo :: El Bocadíni - Vigo 

  • 17:30  Mini Rivas  ::  Ferrolterra :: Campo da Feira - Sedes (Narón) 

  • 17:30  Serán en Peitieiros  ::  comarca de Vigo :: Peitieiros (Gondomar) 

  • 19:00  6º Memorial Moxenas  ::  comarca de Vigo :: Auditorio do CVC de Valadares - Valadares (Vigo) 

  • 20:00  AldaoLado  ::  A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro 

  • 20:30  Ezetaerre + Zoo  ::  comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela 

  • 20:30  Falperrys  ::  O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas 

  • 20:30  Sumrrá  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 




Vindeiros Concertos:

Mer Xuñ 20 @18:00 - - Pablo Díaz - Praza de Pescadores - A Coruña
Mer Xuñ 20 @19:30 - - Concerto Fin de Curso Etrad - Praza Anxo Fernández Gómez - Lugo
Xov Xuñ 21 @21:00 - - Iago Mouriño Trío - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Xov Xuñ 21 @22:00 - - De Vacas - Praza de Santa Mariña - Sarria
Ven Xuñ 22 - Bakin Blues Band - Praza de Feixóo - Santiago de Compostela
Ven Xuñ 22 @20:00 - - XIV Venrespirar - Café Mirador San Francisco - Ourense
Ven Xuñ 22 @21:00 - - De Vacas - Praza 8 de Marzo - Santiago de Compostela
Ven Xuñ 22 @22:30 - - Cinta Adhesiva - Parque de Loriga - Lalín
Ven Xuñ 22 @23:30 - - Concerto X Aniversario Lumarea - Praia Area da Vila - Camariñas
Sab Xuñ 23 - Bakin Blues Band - Praza de Feixóo - Santiago de Compostela
Sab Xuñ 23 - Noite Fechada - Chiringo Xa Cho Dixen - A Illa de Arousa
Sab Xuñ 23 - XXXI Noche Mágica Balboa - Balboa (O Bierzo)

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto