Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
12 March 2018 - 18 March 2018
Monday
12 March
  • 17:15  A Banda da Loba  ::  Terra de Soneira :: Auditorio de Baio - Baio (Zas) 

Tuesday
13 March
Wednesday
14 March
  • 19:30  MJ Pérez  ::  Bergantiños :: Biblioteca Rego da Balsa - Carballo 

  • 20:00  A Banda da Loba  ::  comarca de Santiago :: Libraría Lila de Lilith - Santiago de Compostela 

  • 22:30  A Banda das Crechas  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

Thursday
15 March
Friday
16 March
Saturday
17 March
Sunday
18 March
  • Festas de Campolongo  ::  comarca de Pontevedra :: Campolongo (Pontevedra) 

  • II Euskofoliada  ::  Península :: Ronda Azkue, Estación Metro Ansio - Barakaldo, Bizkaia (Euskal Herria) 

  • 12:00  Mamá Cabra  ::  comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña 

  • 12:15  Banda Sinfónica Municipal de A Coruña  ::  comarca da Coruña :: Palacio da Ópera - A Coruña 

  • 12:30  23º Xantar Gaiteiro  ::  A Fonsagrada :: A Fonsagrada 

  • 12:30  Dadga  ::  comarca de Vigo :: Baiuca - Vigo 

  • 13:00  Os Novos  ::  comarca de Vigo :: Aromas Vinoteca - Vigo 

  • 14:00  Sheila Patricia  ::  comarca de Vigo :: Buqué - Vigo 

  • 16:00  Tiberevi  ::  comarca de Vigo :: La Pintxoteca Mar - Vigo 

  • 16:30  Ukestra do Medio  ::  comarca de Vigo :: El Bocadíni - Vigo 

  • 17:30  Mini Rivas  ::  Ferrolterra :: Campo da Feira - Sedes (Narón) 

  • 17:30  Serán en Peitieiros  ::  comarca de Vigo :: Peitieiros (Gondomar) 

  • 19:00  6º Memorial Moxenas  ::  comarca de Vigo :: Auditorio do CVC de Valadares - Valadares (Vigo) 

  • 20:00  AldaoLado  ::  A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro 

  • 20:30  Ezetaerre + Zoo  ::  comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela 

  • 20:30  Falperrys  ::  O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas 

  • 20:30  Sumrrá  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 




Vindeiros Concertos:

Dom set 23 @12:00 - - Sesión Vermut Folk - Bar Balbis - As Rañieras, Lestón (A Laracha)
Dom set 23 @12:30 - - Somos Muller - Carballeira de Cornide - Cornide, Calo (Teo)
Dom set 23 @18:00 - - Vudú - Cine Adriano - Barallobre (Fene)
Dom set 23 @18:30 - - Pakolas - Festas de Nogueirosa - Nogueirosa (Pontedeume)
Dom set 23 @21:30 - - Tenue + Black Bomber - Sala La Vaca - Ponferrada (O Bierzo)
Lun set 24 @19:30 - - Pelepau - Festas das Mercedes - A Gándara, Salcido (A Guarda)
Lun set 24 @21:00 - - Xulio Lorenzo - Praza do Concello - O Porriño
Mar set 25 - Os Amigos dos Músicos - Sala Galileo Galilei - Madrid (España)
Mer set 26 @22:30 - - A Banda das Crechas - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Xov set 27 @21:00 - - Roberto Sobrado Grupo - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Xov set 27 @23:00 - - Elephants Yard - El Contrabajo - Vigo
Ven set 28 - Pauliña - CS A Revolta - Vigo

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto