Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
12 March 2018 - 18 March 2018
Monday
12 March
  • 17:15  A Banda da Loba  ::  Terra de Soneira :: Auditorio de Baio - Baio (Zas) 

Tuesday
13 March
Wednesday
14 March
  • 19:30  MJ Pérez  ::  Bergantiños :: Biblioteca Rego da Balsa - Carballo 

  • 20:00  A Banda da Loba  ::  comarca de Santiago :: Libraría Lila de Lilith - Santiago de Compostela 

  • 22:30  A Banda das Crechas  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

Thursday
15 March
Friday
16 March
Saturday
17 March
Sunday
18 March
  • Festas de Campolongo  ::  comarca de Pontevedra :: Campolongo (Pontevedra) 

  • II Euskofoliada  ::  Península :: Ronda Azkue, Estación Metro Ansio - Barakaldo, Bizkaia (Euskal Herria) 

  • 12:00  Mamá Cabra  ::  comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña 

  • 12:15  Banda Sinfónica Municipal de A Coruña  ::  comarca da Coruña :: Palacio da Ópera - A Coruña 

  • 12:30  23º Xantar Gaiteiro  ::  A Fonsagrada :: A Fonsagrada 

  • 12:30  Dadga  ::  comarca de Vigo :: Baiuca - Vigo 

  • 13:00  Os Novos  ::  comarca de Vigo :: Aromas Vinoteca - Vigo 

  • 14:00  Sheila Patricia  ::  comarca de Vigo :: Buqué - Vigo 

  • 16:00  Tiberevi  ::  comarca de Vigo :: La Pintxoteca Mar - Vigo 

  • 16:30  Ukestra do Medio  ::  comarca de Vigo :: El Bocadíni - Vigo 

  • 17:30  Mini Rivas  ::  Ferrolterra :: Campo da Feira - Sedes (Narón) 

  • 17:30  Serán en Peitieiros  ::  comarca de Vigo :: Peitieiros (Gondomar) 

  • 19:00  6º Memorial Moxenas  ::  comarca de Vigo :: Auditorio do CVC de Valadares - Valadares (Vigo) 

  • 20:00  AldaoLado  ::  A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro 

  • 20:30  Ezetaerre + Zoo  ::  comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela 

  • 20:30  Falperrys  ::  O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas 

  • 20:30  Sumrrá  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 




Vindeiros Concertos:

Mar Dec 18 @17:00 - - Cé Orquestra Pantasma - Tradescola - Lugo
Mar Dec 18 @20:30 - - A Banda da Loba - Sala Principal Auditorio Municipal - Ourense
Mer Dec 19 @22:30 - - A Banda das Crechas - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Mer Dec 19 @23:00 - - Cuarta Xusta - Pub Avante - Santiago de Compostela
Xov Dec 20 - XIII Festival Rebulir - Ramirás, Celanova e Ourense
Xov Dec 20 @20:00 - - Pauliña + Son das Tabernas - Teatro EAV - Bouzas (Vigo)
Xov Dec 20 @21:00 - - Aló Django - Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Xov Dec 20 @21:00 - - Sheila Patricia - Bar Restaurante El Perro Verde - Camposancos (A Guarda)
Xov Dec 20 @21:30 - - Esteban y Manuel + Los Manises + Pálida - Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Xov Dec 20 @22:30 - - Sumrrá - Garufa Club - A Coruña
Ven Dec 21 - The Lelli Kelly´s + Los Vinagres - Sala Karma - Pontevedra
Ven Dec 21 - XIII Festival Rebulir - Ramirás, Celanova e Ourense

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto