20:30 Liquen + Vale! Gringo + Low Relief :: comarca de Santiago :: CSA do Sar - Santiago de Compostela
22:15 Lamprea Explosiva + Zara :: comarca de Santiago :: A Reixa Bar - Santiago de Compostela
22:00 Nani García Trío + Xosé Miguélez :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
21:00 Berlai :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Aló Django :: comarca de Santiago :: Fraggle Rock - Santiago de Compostela
22:00 Seráns da Malatesta :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
22:00 The Big Lis Gumbo Band + Sinestesia :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
17:30 Pakolas :: A Paradanta :: Biblioteca Municipal - Arbo
21:00 Lamprea Explosiva + Mut + Toque Mortal :: comarca de Vigo :: CSOA A Quinta da Carmiña - Vigo
21:00 Sordida Nox + Atrabilis :: comarca de Ourense :: Pub Swass - Ourense
21:30 As Punkiereteiras :: comarca de Vigo :: Local Social Faísca - O Calvario, Cabral (Vigo)
21:30 Treixadura :: comarca de Vigo :: Teatro Afundación - Vigo
22:00 The Tetas´Van + Andhrea & The Black Cats :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:30 SonDaRúa :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
22:30 Sumrrá :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
22:30 The Big Lis Gumbo Band :: comarca de Betanzos :: Café Lanzos - Betanzos
23:30 A Banda da Loba :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:30 O Sonoro Maxín :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
12:30 Festa da Gaita Galega :: comarca de Arzúa :: Arzúa
13:00 Espiño + Autumn Comets :: Comarca de Lugo :: La Ferretería - Lugo
13:00 Manolo Bacalhau :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
13:30 Ith :: comarca de Ourense :: Tenda Matiz - Ourense
18:00 Pakolas :: O Salnés :: Casa da Cultura Manuel Lueiro - O Grove
19:00 A Banda da Loba :: comarca de Vigo :: Fundación Barrié - Vigo
19:00 Presentación do CD de Anaquiños, "1976-2016, 40 anos de tradición" :: comarca de Vigo :: Multiusos do Piñeiral do Crego - Chapela (Redondela)
20:00 Foliada de Primavera :: Comarca de Lugo :: Rábade
20:00 IV Gala Solidaria pola ELA :: O Morrazo :: Auditorio Municipal - Cangas
20:00 Juan Carballo :: comarca de Pontevedra :: Sala Nemonon - Pontevedra
20:00 V Encontro de Cantareiras :: Ferrolterra :: Liga de Amigos de Barallobre - Barallobre (Fene)
20:30 Ghesgha + El Altar del Holocausto - Sans Soleil :: comarca de Vigo :: Transylvania Pub - Vigo
20:30 Trasnoise Fest #4 :: comarca da Coruña :: Sala Le Club - A Coruña
21:00 Peña + Autumn Comets :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
21:00 Serán de Regodebargo :: comarca de Pontevedra :: Recinto de Festas de Regodobargo - Ponte Caldelas
21:00 Ses :: comarca de Santiago :: Auditorio de Galiza - Santiago de Compostela
21:30 Roberto Sobrado Grupo :: comarca de Santiago :: Dado Dadá Jazz Club - Santiago de Compostela
22:00 Concerto 15 Aniversario CS A Revolta :: comarca de Vigo :: Sala Masterclub - Vigo
22:00 Ith :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Jap4 :: comarca da Coruña :: Bâbâ Bar - A Coruña
22:00 Rebeliom do Inframundo + Ricky Hombre Libre + César Miranda + Berserkers-APRAZADO :: comarca de Vigo :: El Ensanche - Vigo
22:30 Cuarta Xusta :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Habelas Hainas :: comarca de Pontevedra :: Albergue Jamarte - Ponte Caldelas
22:30 Os Feroces da Galgueira :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
23:00 Andoa :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
23:00 Black Ice Twice :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:00 Cavivai :: comarca de Pontevedra :: O Diaño - Pontevedra
23:00 García Mc & Nación Quilombo + O Sonoro Maxín :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
23:00 High Paw + La Madriguera + Skan-Fu Hi-Fi :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
23:30 The Big Lis Gumbo Band :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
23:55 Minguante :: comarca de Noia :: Café Concerto Antano - A Serra de Outes , Outes (Outes)
23:55 Zënzar + MJ Pérez :: O Salnés :: O Con do Moucho - A illa de Arousa
12:30 A Gramola Gominola :: comarca de Vigo :: Centro Comercial Gran Vía - Vigo
12:30 Andoa :: comarca de Vigo :: Paparrúa - Vigo
17:00 Pakolas :: comarca de Vigo :: Fundación Pazo de Mos - Mos
19:00 Talabarte + Andoa :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
20:00 Factoría de Subsistencia :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
20:30 Andrea Pousa :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña