Festas da Ascensión :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
22:00 Canine + Rótula :: comarca de Santiago :: Corzo Pub - Santiago de Compostela
Festas da Ascensión :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
20:30 Fernando Barroso & Margarida Mariño + Convidados :: Ferrolterra :: Teatro Jofre - Ferrol
21:00 Boyanka Kostova + Ángela Policía :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
21:30 Voodoo :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
22:00 Sumrrá :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
23:00 Elephants Yard + Paula Bu :: comarca de Vigo :: Contrabajo Club - Vigo
Banda Pantasma :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Caxade :: comarca de Vigo :: CEIP Paraixal - Teis (Vigo)
Festas da Ascensión :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
II Concurso de Bandas Emerxentes Rockin´Vila :: O Salnés :: Con do Moucho - A Illa de Arousa
Os Benignos + Punta Norte :: O Ortegal :: Festa da Xilde - Axilde, San Claudio (Ortigueira)
18:30 Mamá Cabra :: comarca da Coruña :: Auditorio do Centro Ágora - A Coruña
20:00 III Cantos de Taberna de Ribadeo :: A Mariña de Lugo :: Ribadeo
20:00 True Mountains :: A :: Ciclobar Zeronove - Catania (Italia)
20:00 Xardín Desordenado :: comarca de Ourense :: Casa da Cultura Manuerl María - Barbadás
20:30 III Xuntanza Homenaxe Henrique Otero :: comarca de Vigo :: Auditorio Dabid Russell, Cmus Profesional - Vigo
21:30 I Edición de Cantos de Taberna de Marín :: O Morrazo :: Marín
22:00 Tino Baz :: comarca de Vigo :: Sala Ingrávida - O Porriño
22:30 Brais Morán :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
22:30 Malandrómeda :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
22:40 A Máquina de Mallar :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
23:00 Sabela King & The Heartbreakers :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
23:00 Sumrrá :: comarca de Vigo :: Contrabajo Club - Vigo
23:30 Banda Crebinsky :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:30 MJ Pérez :: A Ulloa :: La Clave - Monterroso
2º Plis Plas Festival :: comarca de Vigo :: Pau de Navia - Navia (Vigo)
Festas da Ascensión :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
I Festa Tradicional do San Isidro :: comarca de Vigo :: Parque da Riouxa - Teis (Vigo)
II Serán dos Maios Hai que Roelo :: Caldas :: Praza de Ferrol - Cunits
Malandrómeda :: comarca de Ourense :: Café & Pop Torgal - Ourense
Neghra Sombra. A Revolta das Letras :: Terra de Soneira :: Castelo de Vimianzo - Vimianzo
Noites de Raíz :: Tabeirós - Terra de Montes :: Callobre (A Estrada)
XXVII Festa do Melindre :: Terra de Melide :: Melide
10:30 Festa do 17 que se fai o 12 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
11:00 XII Noite de Fiadeiro :: Terra de Celanova :: Vilavidal, Penosiños (Ramirás)
12:00 Cantos de Taberna de Pontedeume :: O Eume :: Pontedeume
12:00 IV Foliada da Festa Exaltación da Carne de Porco :: A Mariña de Lugo :: Praza do Souto - Cervo
12:00 IV Mercado de Artesenaía e Produto Local :: Viana :: Vilar de Santos
12:00 Serán dos Maios en Salvaterra :: O Condado :: Parque da Canuda - Salvaterra de Miño
13:00 Sofía Espiñeira :: comarca da Coruña :: O Fiandón - A Coruña
13:30 Man de Santo :: Comarca de Lugo :: Ho! Gruf - Lugo
17:02 Festa Presentación Festival Rock & Dorna :: A Barbanza :: Rampla do Varadoiro - Ribeira
18:00 II Cantos de Taberna d´O Incio :: Sarria :: O Incio
18:00 Pakolas :: comarca de Vigo :: Auditorio do Concello - Pazos de Borbén
18:30 Foliada de Primavera :: A Terra Chá :: Begonte
19:00 II Foliada Bama :: comarca de Arzúa :: Campo da Festa - Bama (Touro)
19:00 Serán de Fin de Curso do Cracc :: comarca de Vigo :: Salón de Actos do Cracc - Coruxo 8Vigo)
20:00 Foliada de Montemaior :: Bergantiños :: Hospital dos Peregrinos - Montemaior (A Laracha)
20:00 III Cantos de Taberna de Riotorto :: Meira :: Riotorto
20:00 Presentación do Libro "Cantar na Coruña" :: Comarca de Lugo :: Casa Museo Manuel María - Outeiro de Rei
20:00 Ses :: Ferrolterra :: Pazo da Cultura - Narón
20:00 XVI Serán do Muíño de Fausto :: O Morrazo :: Muíño de Fausto - Coiro (Cangas)
20:30 Espiño :: Bergantiños :: Biblioteca Rego da Balsa - Carballo
21:30 Cró! :: comarca de Vigo :: Radar Estudios - Vigo
22:00 Cantares do Brión :: Baixo Miño :: Auditorio de Goián - Goián (Tomiño)
22:00 Kúzlo Duse :: comarca de Pontevedra :: Po´ Caralo Bar - Pontevedra
22:00 Serán en Sobrada :: Baixo Miño :: Torreiro de Festas - Sobrada (Tomiño)
22:00 Terbutalina + Malraio :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:00 XVII Serán do Coto :: comarca de Vigo :: Colexio Carballal - O Carballal, Cabral (Vigo)
22:30 Juan Carballo :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Malandrómeda :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
22:30 The Mamoom Show :: O Morrazo :: Restaurante La Curva - Nerga, O Hío (Cangas)
23:00 Berlai :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:00 Brass & Balkan Party :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
23:00 High Paw + Paula Bu :: comarca de Vigo :: La Galería Jazz - Vigo
23:55 Copa Turbo + Ciega y Peligrosa :: O Salnés :: Pub D4 - Cambados
23:55 Ith :: O Salnés :: O Con do Moucho - A Illa de Arousa
2º Plis Plas Festival :: comarca de Vigo :: Pau de Navia - Navia (Vigo)
Festas da Ascensión :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
I Festa Tradicional do San Isidro :: comarca de Vigo :: Parque da Riouxa - Teis (Vigo)
XXVII Festa do Melindre :: Terra de Melide :: Melide
10:00 XII Sementeira e Música :: O Condado :: Área Recreativa do Muíño da Ponte - Corzáns (Salvaterra de Miño)
19:00 O Fiadeiro :: comarca de Ourense :: Auditorio Municipal - Ourense
20:00 Mercedes Peón :: Ferrolterra :: Auditorio de Ferrol - Ferrol
20:30 Martelo + Trioceros :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu