Festas do Carme de San Cibrao :: A Mariña de Lugo :: Praza dos Campos - San Cibrao, Lieiro (Cervo)
22:00 De Vacas :: A Barbanza :: Praza Rafael Dieste - Rianxo
22:30 Alfonso Calvo Septet :: comarca de Pontevedra :: Praza do Teucro - Pontevedra
22:30 Roi Casal :: Ferrolterra :: Parque da Constitución - Mugardos
Festas do Apóstolo 2018 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
V + Que Jazz Festival :: comarca da Coruña :: A Coruña
XXVI Rock and Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
12:00 Mamá Cabra :: comarca da Coruña :: Biblioteca Municipal - Abegondo
18:30 Os Enxebres de San Lázaro :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Ulträqäns + Xebre :: comarca da Coruña :: Campo da Leña - A Coruña
22:00 Nico Doldán :: comarca da Coruña :: Bâbâ Bar - A Coruña
22:30 Pan de Capazo + Obal :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
Donicelas :: comarca de Vigo :: Parador de Baiona - Baiona
Festas do Apóstolo 2018 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
V + Que Jazz Festival :: comarca da Coruña :: A Coruña
XXVI Rock and Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
18:30 Oîma :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
20:30 Marcos Teira Translations Quinteto e La Negra :: O Salnés :: Bodegas Martín Códax - Cambados
21:00 Ad Heyra Liti :: O Ribeiro :: Parque Naútico de Castrelo - Castrelo de Miño
21:00 Pillabands :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:00 Trilitrate :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 Danzas do Mundo :: O Morrazo :: Auditorio Municipal - Cangas
22:00 Tanxugueiras :: Tabeirós - Terra de Montes :: Tapería Viñoteca O Camiño - A Estrada
22:30 Abe Rábade Trío :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
22:30 De Vacas :: comarca de Ourense :: Praza de San Martiño - Ourense
Atlantic Fest :: O Salnés :: A Illa de Arousa
Festas do Apóstolo 2018 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Carme e a Fraga :: O Eume :: As Pontes
Najla Shami :: Baixo Miño :: IKFEM - Tui
Rock in Río Tea 2018 :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
V + Que Jazz Festival :: comarca da Coruña :: A Coruña
V Foliada de San Ciprián :: A Mariña de Lugo :: San Cibrao, Lieiros (Cervo)
VII Festival Aturuxo :: A Mariña de Lugo :: Bravos (Ourol)
Vive Nigrán Picnic Pop Festival :: comarca de Vigo :: Nigrán
XXVI Rock and Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
10:00 VII Certame Folk :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
20:00 Magín Blanco :: Valdeorras :: Mini SilFest - O Barco de Valdeorras
20:00 Monoulious DOP :: comarca de Muros :: Chiringuito do Petón - Esterio (Muros)
20:30 Alto Asalto + Som do Galpom + High Paw :: comarca de Santiago :: Cervexería Xuntanza - Santiago de Compostela
21:00 Carlos Núñez :: comarca de Vigo :: Parador de Baiona - Baiona
22:00 Canela Cafuné :: A Limia :: Festas de Xinzo - Xinzo de Limia
22:00 A Banda da Loba :: comarca de Santiago :: A Ponte Maceira, Agrón (Ames)
22:00 Minguante :: A Barcala :: A Bodeguilla - Negreira
22:00 O Sonoro Maxín + Maskarpone :: A Ulloa :: Olveda (Antas de Ulla)
22:30 Caxade :: Bergantiños :: Praza do Concello - Carballo
22:30 Roberto Oliveira :: O Deza :: Praza da Biblioteca - lalín
23:00 Cristina Pato :: comarca de Noia :: Horta do Muíño - Outes
23:00 Tis Che Tein :: A Mariña de Lugo :: Camping A Gaivota - Barreiros
23:30 SonDaRúa :: Allariz-Maceda :: Acearrica - Allariz
23:43 Indar Galega + Apología :: Sarria :: O Buril - Sarria
Atlantic Fest :: O Salnés :: A Illa de Arousa
Carlos Núñez :: O Carballiño :: Mosteiro de Oseira - Osaeira (San Cristovo de Cea)
Festas do Apóstolo 2018 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Carme e a Fraga :: O Eume :: As Pontes
Festixeve :: comarca de Pontevedra :: Campo de Vilar - Fragoso, Xeve (Pontevedra)
Rock in Río Tea 2018 :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
V + Que Jazz Festival :: comarca da Coruña :: A Coruña
V Foliada de San Ciprián :: A Mariña de Lugo :: San Cibrao, Lieiros (Cervo)
VII Festival Aturuxo :: A Mariña de Lugo :: Bravos (Ourol)
Vive Nigrán Picnic Pop Festival :: comarca de Vigo :: Nigrán
XII Feira Camba Sustentable :: O Deza :: Camba (Rodeiro)
XXVI Rock and Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
11:00 XIII Festival da Chaira :: A Terra Chá :: Baltar (A Pastoriza)
13:00 Romaría Santiaguiño do Monte :: O Sar :: O Santiaguiño do Monte, Padrón (Padrón)
17:00 Entroido Quente :: Allariz-Maceda :: Maceda
19:00 Mamá Cabra :: O Eume :: Campo da Feira - As Pontes
20:00 Festa da Patria Galega :: comarca da Coruña :: Praza de Esther Pita - O Porto de Santa Curz, Liáns (Oleiros)
20:00 Festa das Lusesitas :: A Paradanta :: O Covil dos Mouros - Mouros, Ameixeira (Crecente)
20:00 V Festival Arume de Malvas :: Baixo Miño :: Torreiro de Festas - Malvas (Tui)
20:30 Festas de Castroverde´18 :: Comarca de Lugo :: Castroverde
21:00 Oh! Ayatollah :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
21:00 XIX Festival Aires do Masma :: A Mariña de Lugo :: Praza Conde de Fontao - Foz
21:30 SonDaRúa :: O Morrazo :: Praza Massó - Bueu
22:00 Roi Casal :: A Terra Chá :: Praza do Vinte e Oito - Parga (Guitiriz)
22:30 A Banda da Loba :: comarca de Vigo :: Parque das Ánimas - Gondomar
22:30 Ses :: comarca de Vigo :: Avenida Domingo Bueno - O Porriño
22:30 Tecor Societário + Farrapos de Ghaita :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Trapallada :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
23:00 Blues do País :: Allariz-Maceda :: Baños de Mogas
23:00 SondeSeu :: A Barbanza :: Praza Castelao - Rianxo
23:00 Treixadura :: comarca da Coruña :: Escenario da Terraza - Sada
23:30 Cachas & Cousins :: comarca de Noia :: Portosín, Goiáns (Porto do Son)
23:30 Leilía :: comarca de Noia :: Horta do Muíño - Outes
23:55 Cool Funeral :: Baixo Miño :: Cantina Centro Goianés - Goián (Tomiño)
Atlantic Fest :: O Salnés :: A Illa de Arousa
Festas do Apóstolo 2018 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Carme e a Fraga :: O Eume :: As Pontes
Festixeve :: comarca de Pontevedra :: Campo de Vilar - Fragoso, Xeve (Pontevedra)
XII Feira Camba Sustentable :: O Deza :: Camba (Rodeiro)
XXVI Rock and Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
12:00 Bembrive Miúdo Fest :: comarca de Vigo :: Bembrive (Vigo)
21:00 As Xentes do Mar :: A Barbanza :: Praza do Emigrante - A Pobra do Caramiñal
21:00 Banda Folk Ribas de Sil :: Sarria :: Praza do Concello - O Incio
21:00 Carlos Núñez :: O Carballiño :: Templo de Veracruz - O Carballiño
21:00 Tenue + Storm(o) + Niboowin :: Baixo Miño :: C.S. Fuscalho - A Guarda
21:30 Canela Cafuné :: A Mariña de Lugo :: Bar O Muelle - Foz
22:30 Milesios :: A Mariña de Lugo :: Eido Dourado - San Miguel de Reinante (Barreiros)
22:30 Roi Casal :: Baixo Miño :: Praza do Calvario - O Rosal
22:30 Tecor Societário :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:30 Treixadura :: comarca de Pontevedra :: Praza do Concello - Cerdedo-Cotobade