Desordes Creativas :: comarca de Ordes :: Ordes
Festas do Monte :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Música na Rúa 8 :: Terra de Lemos :: Escairón, Vilasante (O Saviñao)
20:00 Najla Shami + Anxo Moure :: comarca de Vigo :: Praza do Concello - O porriño
23:55 A Banda da Balbina :: O Deza :: Festas de Noceda - Noceda (lalín)
32 Festival Noroeste :: comarca da Coruña :: A Coruña
Desordes Creativas :: comarca de Ordes :: Ordes
Festas Laiosa 2018 :: Sarria :: Laiosa (O Incio)
Festas do Monte :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Música na Rúa 8 :: Terra de Lemos :: Escairón, Vilasante (O Saviñao)
22:00 Carapaus + Os Melidaos + Os da Porfía :: comarca de Santiago :: San Mamede de Ribadulla (Vedra)
32 Festival Noroeste :: comarca da Coruña :: A Coruña
Desordes Creativas :: comarca de Ordes :: Ordes
Festas Laiosa 2018 :: Sarria :: Laiosa (O Incio)
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
20:00 MJ Pérez + Anxo Moure & Servando Barreiro :: comarca de Vigo :: Praza da Carrasca - A Carrasca, Parada (Nigrán)
20:30 Xardín Desordenado :: comarca de Vigo :: Fundación Sales - Vigo
32 Festival Noroeste :: comarca da Coruña :: A Coruña
Desordes Creativas :: comarca de Ordes :: Ordes
Festas Laiosa 2018 :: Sarria :: Laiosa (O Incio)
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
II Festa da Sangría :: A Barbanza :: Robeira Arena - Corrubedo (Ribeira)
IV Festival Reina Loba :: A Limia :: Os Blancos
Tanxugueiras :: Bergantiños :: A Ventana Gastrobar - Laxe
20:00 A Gramola Gominola :: comarca de Ordes :: Alameda de Ordes - Ordes
20:30 Najla Shami e Forro Mior :: O Salnés :: Bodegas Martín Códax - Cambados
21:00 Boyanka Kostova-CANCELADO :: comarca de Santiago :: Café Camalea - Santiago de Compostela
21:00 Suso Vaamonde e Xosé Lois Romero :: comarca de Muros :: Centro Cultural e Xuvenil - Muros
21:30 Os Amigos dos Músicos :: Comarca de Lugo :: Praza de Campo Castelo - Lugo
22:00 Recambios Tucho :: A Barbanza :: A Cova da Vella - A Pobra do Caramiñal
22:00 Transilvanians & Roy Ellis :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:00 Ukestra do Medio :: O Eume :: Lúas Cheas na Real - Pontedeume
22:30 A Banda da Loba :: comarca de Ourense :: Praza de San Martiño - Ourense
23:00 VI Som do Trega :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
32 Festival Noroeste :: comarca da Coruña :: A Coruña
Desordes Creativas :: comarca de Ordes :: Ordes
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Frionorostro Festival :: comarca de Betanzos :: Rúa dos Balcóns - Miño
III Aloita Fest :: Tabeirós - Terra de Montes :: Sabucedo (A Estrada)
III Romería de San Lourenzo :: Terra de Lemos :: A Pobra de Brollón
IV Festival Reina Loba :: A Limia :: Os Blancos
Riberio Blues Wine Festival :: O Ribeiro :: Parque Naútico de Castrelo - Castrelo de Miño
V Rockin´Vila :: O Salnés :: Vilanova de Arousa
VII FICH :: Chantada :: Chantada
VII Precipítate :: A Fonsagrada :: Barcela (Negueira de Muñiz)
18:00 Novo Cruceiro Rock :: O Deza :: Praza do Concello - Vila de Cruces
18:30 Festival da Mocidade :: Chantada :: Taboada
20:00 Anxo Moure + Silvia Penide :: comarca de Vigo :: Pazo de Mos - Mos
20:00 V Festa Mariñeira :: O Ortegal :: Praza Roxa - Cariño
20:30 Javier Marcos Trío :: O Morrazo :: Restaurante & Terraza Mneduíña - Menduiña, Aldán (Cangas)
21:30 Ad Heyra Liti :: Baixa Limia ::
21:30 Noite Velada :: comarca de Santiago :: Campo do Río - A Ponte, Ledesma (Boqueixón)
22:00 Festa Brava 2018 :: O Morrazo :: Campo do Arnado - Vilanova, O Hío (Cangas)
22:00 Orquesta Neverloura + Igmig + Monoulious DOP + La Patrulla :: comarca de Vigo :: Parque da Riouxa - Teis (Vigo)
22:00 Tanxugueiras :: Terra de Melide :: Praza do Convento - Melide
22:00 XXIV Rabafolc :: Comarca de Lugo :: Praza de España - Rábade
22:30 A Banda da Loba :: Bergantiños :: Praza do Concello - Carballo
22:30 Os Parentes :: Terra de Lemos :: Barrio de Carude - Monforte de Lemos
23:55 VII Son da Burga :: Allariz-Maceda :: Baños de Molgas
32 Festival Noroeste :: comarca da Coruña :: A Coruña
Desordes Creativas :: comarca de Ordes :: Ordes
Festa da Prehistoria :: comarca de Vigo :: Mos
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Frionorostro Festival :: comarca de Betanzos :: Rúa dos Balcóns - Miño
III Romería de San Lourenzo :: Terra de Lemos :: A Pobra de Brollón
IV Festival Reina Loba :: A Limia :: Os Blancos
IV Son Moañesa :: O Morrazo :: Palco da Música - Moaña
IV Xostra Rock :: Viana :: Viana do Bolo
Riberio Blues Wine Festival :: O Ribeiro :: Parque Naútico de Castrelo - Castrelo de Miño
V Rockin´Vila :: O Salnés :: Vilanova de Arousa
VII FICH :: Chantada :: Chantada
VII Feira Tradicional de Caldas :: Caldas :: Caldas de Reis
VII Precipítate :: A Fonsagrada :: Barcela (Negueira de Muñiz)
XIII Canción de Tasca :: O Ortegal :: O Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
XXVIII Romaría Labrega da Chaira :: A Terra Chá :: Carballeira do Cancelo - O Cancelo, Os Vilares (Guitiriz)
12:00 7º Festival 27373 :: A Terra Chá :: Clube Fluvial - Begonte
12:30 Voodoo :: O Morrazo :: XIX Festa do Polbo - Bueu
12:30 XXV Aniversario da Federación de Peñas Celtistas :: comarca de Vigo :: Balaídos - Vigo
13:30 Monoulious DOP :: comarca de Santiago :: One Compostela - Santiago de Compostela
19:30 Pan Sen Fron :: comarca da Coruña :: Praza Pablo Iglesias - A Coruña
20:00 Minguante :: O Salnés :: Chiringuito Tía Dora - O Grove
20:30 De Vacas :: Bergantiños :: Riobó (Cabana de Bergantiños)
20:30 Festival Chan de Folk :: comarca de Vigo :: Chandebrito (Nigrán)
21:00 II Festival Pousos da Area :: O Morrazo :: Granxa de Briz - Marín
21:30 XIV Festival Intercultural da Xuventude :: Terra de Melide :: Praza do Concello - Sobrado
23:00 Roi Casal :: A Paradanta :: Carballeira de Turbela - Arbo
23:30 Xoán Eiriz :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:55 AldaoLado :: comarca de Vigo :: Casa Galega da Cultura - Vigo
23:55 Os Benignos :: Ferrolterra :: Festas de Cedeira
32 Festival Noroeste :: comarca da Coruña :: A Coruña
Desordes Creativas :: comarca de Ordes :: Ordes
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Frionorostro Festival :: comarca de Betanzos :: Rúa dos Balcóns - Miño
Uxía Lambona e a Banda Molona :: Terra de Lemos :: Praza de España - Monforte de Lemos
VII FICH :: Chantada :: Chantada
VII Feira Tradicional de Caldas :: Caldas :: Caldas de Reis
VII Precipítate :: A Fonsagrada :: Barcela (Negueira de Muñiz)
XIII Canción de Tasca :: O Ortegal :: O Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
XXVIII Romaría Labrega da Chaira :: A Terra Chá :: Carballeira do Cancelo - O Cancelo, Os Vilares (Guitiriz)
11:00 De Pé Feito :: Allariz-Maceda :: Festas de Baños de Molgás
12:30 Os Parentes :: Sarria :: Festa da Malla - Láncara
13:00 Moon Cresta :: A Barbanza :: Praza da Igrexa - Ribeira
13:00 Voodoo :: A Barbanza :: Rúa Borobó - Boiro
18:00 A Gramola Gominola :: A Mariña de Lugo :: Praza Maior - Viveiro
22:00 Arxe :: O Morrazo :: Alameda Rosalía de Castro - Marín
22:30 Roi Casal :: Caldas :: Carballeira - Caldas de Reis
22:30 Xulio Lorenzo :: A Paradanta :: Carballeira do Cacharado - A Cañiza
23:30 Treixadura :: Quiroga :: Quiroga
23:55 Ses :: Verín :: Verín