17:00 Nao :: comarca de Santiago :: A Nave de Vidán - Santiago de Compostela
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
20:30 Cuarta Xusta :: Bergantiños :: Campus de Oza - Oza (Carballo)
20:30 Uxía + Ugia Pedreira + Martirio + Carmen París :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
21:00 Pepe Vaamonde Grupo :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
XXIX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide
21:00 Davide Salvado :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 MJ Pérez :: Bergantiños :: Casino 1889 - Carballo
22:00 Repifesta :: comarca da Coruña :: Casa Xuntanza - Pastoriza (Arteixo)
22:30 Brais Morán :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:30 Minguante :: A Barcala :: A Bodeguilla - O Cotón, Negreira (Negreira)
23:30 Blues do País :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:55 Almánimal + Os John Deeres :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Foliadiña de Catabois :: Ferrolterra :: Local da AAVV de San Pablo - Catabois, Serantes (Ferrol)
V Festifolc Atlántida :: comarca de Vigo :: Auditorio da SCD Atlántida de Matamá - Matmá (Vigo)
XXIX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide
13:00 Festa XII Aniversário Faísca :: comarca de Vigo :: Local Social Faísca - O Calvario, Cabral (Vigo)
19:00 II Certamen de Pandereteiras :: O Morrazo :: Salón de Actos Daniel Castelao - Quintela, Virxe do Carme (Moaña)
19:30 Tres Pesos :: Ferrolterra :: Castelo de Moeche - Moeche
21:00 Repichoca en Neda :: Ferrolterra :: Mesón Ourra - Neda
21:00 XI Serán Paradanda :: O Salnés :: Praza do Corgo - O Grove
21:30 Festival de Outono no Garufa :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
21:30 IV Jimmy Sempre con Nós :: comarca da Coruña :: Sala Pantalán - A Coruña
21:30 Serán en Ribadelouro :: Baixo Miño :: Centro Cultural - Ribadelouro (Tui)
21:45 Roller Fest IV :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
22:00 Biribirlocke + Leda Atómica :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:00 Collón de Lola + Pito de Pikasso :: O Morrazo :: Novo Labranza - Meiro, Bueu (Bueu)
22:00 D´Esmorga + Cuarta Xusta :: comarca de Vigo :: El Gato de Schrödinger - Vigo
22:00 Mercedes Peón :: comarca de Vigo :: Pavillón Municipal dos Deportes - O Porriño
22:30 Kúzlo Duse :: comarca de Pontevedra :: Bar Daiño - Pontevedra
22:30 Os Diplomáticos de Monte Alto :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
23:00 As Cantigas de Elena :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
Música contra a Violencia de Xénero :: O Deza :: Vestíbulo do Concello - Lalín
V Festifolc Atlántida :: comarca de Vigo :: Auditorio da SCD Atlántida de Matamá - Matmá (Vigo)
XXIX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide
Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: comarca de Ourense :: Auditorio Municipal - Ourense
12:00 Xardín Desordenado :: Baixo Miño :: Casa dos Alosno - A Guarda
13:00 Blues do País :: comarca de Vigo :: Auditorio do Concello - Nigrán
16:00 Pan sen Fron :: Chantada :: Cinema Palleiriso - Garabelos , Mariz (Chantada)
19:00 Cinta Adhesiva :: comarca de Vigo :: Multiusos de Arcade - Arcade (Soutomaior)
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela