21:00 Sheila Patricia :: comarca de Santiago :: Embora Bar - Santiago de Compostela
Vatapá Quinteto :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
20:30 Xardín Desordenado :: comarca de Santiago :: Chan da Pólvora - Santiago de Compostela
23:00 Elephants Yard :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
Culturgal :: comarca de Pontevedra :: Pazo da Cultura - Pontevedra
12:00 Festas de San Andrés do Hío :: O Morrazo :: O Igrexario, O Hío (Cangas)
20:30 Gala 70 Aniversario Cantigas e Frores :: Comarca de Lugo :: Salón Rexio do Círculo das Artes - Lugo
20:30 Mielitza :: O Deza :: Círculo de Recreo Casino de Lalín - Lalín
21:00 Dequenvessendo :: comarca de Santiago ::
21:00 Encrucillada :: Ferrolterra :: Pazo da Cultura - Narón
22:00 Juyma Estévez Trío :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Oh! Ayatollah + Kings of the Beach :: Ferrolterra :: Sala Súper 8 - Ferrol
22:30 104 Foliada do Lar :: O Eume :: Cafetería Lar - As Pontes
22:30 Foolmakers :: comarca de Santiago :: Dado Dadá Jazz Club - Santiago de Compostela
22:30 Solimán :: comarca de Pontevedra :: Bar Diaño - Pontevedra
23:00 Pauliña + Xeltia + Panda Tostado :: O Salnés :: Pub A Leria - Cambados
23:00 Stormseeds :: Terra de Celanova :: Bar Onde Queiras - Celanova
23:30 Keltoi + SonDaRúa :: comarca de Vigo :: Sala Master Club - Vigo
23:55 Skandalo GZ + Orri Berdea :: Baixo Miño :: Café Concerto Vagalume - Salvatierra de Miño
Culturgal :: comarca de Pontevedra :: Pazo da Cultura - Pontevedra
Menina Arroutada + ZAF :: O Condado :: Campo de Valiño - Vilasobroso (Mondariz)
12:00 Día da Música en Cangas :: O Morrazo :: Cangas
18:00 Mamá Cabra :: A Mariña de Lugo :: Teatro Pastor Díaz - Viveiro
19:00 IV Memorial Secundino Pérez Sanromán :: comarca de Vigo :: Auditorio Lois Tobío - Gondomar
19:00 Miguel Alonso :: comarca de Santiago :: Sala Agustín Magán. Centro Sociocultural de Santa Marta - Santiago de Compostela
20:00 Andrea Pousa :: Comarca de Lugo :: Vello Cárcere - Lugo
20:00 Ugia Pedreira & Marina Oural :: O Deza :: Pazo de Liñares - Liñares, Prado (Lalín)
21:00 Filophóbicas + Kali AKA La Negra e Volk GZ :: Comarca de Lugo :: Vagalume CS-CA - Lugo
21:00 Najla Shami e Sérgio Tannus :: comarca de Santiago :: Praza Roxa - Santiago de Compostela
21:00 Roi Casal :: Tabeirós - Terra de Montes :: Teatro Principal - A Estrada
21:00 Sentolos Punk 2018 :: O Salnés :: Praza do Corgo - O Grove
21:00 Serán de Santo André :: comarca de Vigo :: Torreiro de Santo André - Comesaña (Vigo)
21:00 X Concerto Kilo Solidario :: comarca de Pontevedra :: Antiga Discoteca Reivi - Ponte Caldelas
21:30 AC Donaire: Mozos da Ronda :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
21:30 Foliada de Outono Castiñeiro Milenario :: A Terra Chá :: O Castro (Begonte)
21:30 Vatapá Quinteto :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
22:00 Alto Asalto + Delinquent Habits :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
22:00 Ezetaerre + High Paw :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
22:30 Peña :: comarca de Vigo :: La Galería Jazz - Vigo
22:30 Tanxugueiras :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
23:30 Copa Turbo + Bombajaxx + Hidden Raposo :: comarca de Santiago :: Corzo Pub - Santiago de Compostela
23:55 Innopiah + Malheira :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Culturgal :: comarca de Pontevedra :: Pazo da Cultura - Pontevedra
Xornadas da Gaita no Mar. Homenaxe aos Gaiteiros do Mar :: A Barbanza :: Rianxo
11:00 Festi= :: comarca da Coruña :: Auditoiro do Centro Ágora - A Coruña
17:00 Fesitval de Pandereteiras :: comarca de Muros :: Casa da Cultura - Muros
18:00 Roi Casal :: Caldas :: Auditorio da Azucreira - Portas
18:30 14º Ciclo de Coros Galegos :: comarca da Coruña :: Teatro Rosalía de Castro - A Coruña
18:30 Cantares de Outono :: O Condado :: Centro Social - Mondariz
19:00 Dequenvessendo :: comarca de Fisterra :: Bela Fisterra - Fisterra
20:00 Mercedes Peón :: comarca da Coruña :: Auditoiro do Centro Ágora - A Coruña
20:30 Su Garrido Pombo :: O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock and Roll Bar - Cangas
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela