Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
30 April 2018 - 06 May 2018
Monday
30 April
  • 17:30  Dakidarría  ::  Península :: Poliakov Stage, Viña Rock - Villarobledo, Albacete (España) 

  • 22:00  Coanhadeira  ::  A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos 

  • 22:30  Falperrys   ::  Baixo Miño :: As Pozas Disco Tasca - A Guarda 

  • 23:30  Rastreros  ::  Sarria :: O Buril - Sarria 

Tuesday
01 May
  • 14:45 - 17:00  Os Tres Pés  ::  comarca de Santiago :: Cervexería Xuntanza - Santiago de Compostela 

Wednesday
02 May
Thursday
03 May
  • 19:00  Mamá Cabra  ::  comarca de Santiago :: Paseo Central da Alameda - Santiago de Compostela 

  • 19:30  MJ Pérez  ::  comarca da Coruña :: VIII Festival CinEOI, Aula Magna EOI - A Coruña 

  • 21:00  Carmen Rey  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

Friday
04 May
Saturday
05 May
Sunday
06 May



Vindeiros Concertos:

Xov Xan 17 @23:00 - - Seráns na Malatesta - Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Ven Xan 18 @21:30 - - Xoana - Café Cultural Auriense - Ourense
Ven Xan 18 @22:00 - - Algarabía Folk - Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)
Ven Xan 18 @22:00 - - Golpe Radikal + Escuela de Odio - Sala Master Club - Vigo
Ven Xan 18 @22:30 - - Gonzalo Caride Banda - A Taberna na Tenda de Luz - Bembrive (Vigo)
Ven Xan 18 @22:30 - - Miguel Alonso - A Bodeguilla de Negreira - Cotón, Negreira (Negreira)
Sab Xan 19 - Chamaquito Pistolas e as Balas Perdidas - Taoería A Recoveira - Ribeira
Sab Xan 19 @18:30 - - A Banda do Verán - Teatro Principal - Santiago de Compostela
Sab Xan 19 @19:00 - - Nao - Vinte Berzas - A Estrada
Sab Xan 19 @21:30 - - Collón de Lola + Bakarrá + Komando Pogo - Tronko Bar - Pontevedra
Sab Xan 19 @22:00 - - Roberto Oliveira - A Arca da Noe - Vilar de Santos
Sab Xan 19 @22:00 - - Tecor Societário + Os Novos - Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto