22:00 Concerto e Jam dos Alumnos do CSMUS :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
21:00 Lisdexia + The Stokes :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
21:30 Flores Rotas :: comarca de Vigo :: La Galería Jazz - Vigo
21:30 The Rapants + Treintañeras Cañeras :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:00 A Vacaloura Vermella :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)
San Brais 2019 Bembrive :: comarca de Vigo :: Bembrive (Vigo)
San Brais 2019 Salcedo :: comarca de Pontevedra :: Salcedo (Pontevedra)
22:00 Brúa + Oíma :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Nao :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:00 Os Bugis :: A Barbanza :: A do Paty Café Bar - Palmeira (Ribeira)
22:00 Plan Siberia :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Airoa :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
22:30 Raiceira :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - O Cotón, Negreira (Negreira)
23:55 Copa Turbo + Mordaza :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 Fanfarría Taquikardia :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)
23:55 Leo Arremecághona :: Terra de Soneira :: Cervecería Risco - Vimianzo
Festa do Toxo :: Quiroga :: Vilamor (Folgoso do Courel)
Romería San Brais Briallos :: Caldas :: Briallos (Portas)
San Brais 2019 Bembrive :: comarca de Vigo :: Bembrive (Vigo)
San Brais 2019 Salcedo :: comarca de Pontevedra :: Salcedo (Pontevedra)
11:00 Ato de Comemoraçom polo XV Aniversáiro da Gentalha do Pichel :: comarca de Santiago :: Salón de Actos do Mueso do Pobo Galego - Santiago de Compostela
14:00 Festa da Árbore :: A Mariña de Lugo :: Mondoñedo
20:00 Airiños de Caldelas :: Valdeorras :: Festas das Candelas - Correxais (Vilamartín de Valdeorras)
20:30 SondeSeu e Convidadas :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
21:00 Radio Océano-CANCELADO :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
21:00 VIII Serán San Brais :: comarca de Pontevedra :: Centro Sur - Pontevedra
22:00 Nao :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
22:00 Vudú :: comarca de Vigo :: La Casa de Arriba - Vigo
22:30 Copa Turbo + Mordaza :: O Morrazo :: Novo Labranza - Meiro, Bueu (Bueu)
22:30 D´Esmorga + Farrapos de Ghaita :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Liviao de Marrao + Maskarpone :: Sarria :: O Buril - Sarria
22:30 Thee Blind Crows + Greasy & Grizzly :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
23:00 Los Jinetes del Trópico :: comarca de Santiago :: Pub Avante - Santiago de Compostela
23:55 Tecor Societário :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)
23:55 Tonhito de Poi :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
Romería San Brais Briallos :: Caldas :: Briallos (Portas)
San Brais 2019 Salcedo :: comarca de Pontevedra :: Salcedo (Pontevedra)
17:30 A Gramola Gominola :: Comarca de Lugo :: Centro Comercial As Termas - Lugo
20:30 Cuarta Xusta + Antón Ke :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu
20:30 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:30 Satxa :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)