22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Barahúnda :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Movemarcos :: comarca de Santiago :: Modus Vivendi - Santiago de Compostela
21:00 Susana Seivane :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
21:00 Zeltia Irevire :: comarca de Santiago :: Pub Medusa - Santiago de Compostela
22:00 Barkins Cans :: comarca de Santiago :: A Gramola - Santiago de Compostela
22:00 Pablo Sax Trío :: comarca de Santiago :: Fucos Lois Pub - Santiago de Compostela
23:00 Charmed Snakes :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
23:00 Seráns na Malatesta :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
21:00 Bloody e os Maris + Dudas Strummer + Cita Previa :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
21:00 Cantos de Taberna en Pontevedra :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
21:00 Dequenvesendo :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Fanfarria Taquikardia :: comarca de Vigo :: Baiona
21:00 Golfostela Malafesta :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
22:00 Manoele de Felisa :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 The Turre´s Band :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:00 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 107 Foliada no Lar :: O Eume :: Cafetería Lar - As Pontes
22:30 Alba e os Repámpanos :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
22:30 Impacto de Varsovia + Indar Galega :: comarca de Santiago :: Avante Pub - Santiago de Compostela
22:30 Ker Cuez :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - O Cotón, Negreira (Negreira)
23:00 Nao :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:00 SonDaRúa :: O Salnés :: Ayf Pub - Cambados
23:30 Pauliña :: comarca de Vigo :: La Panchita Pub - Salceda de Caselas
23:55 Gharabullo :: Tabeirós - Terra de Montes :: O Camiño - A Estrada
12:00 Servando Barreiro :: comarca de Santiago :: Biblioteca Anxel Casal - Santiago de Compostela
13:00 Davide Salvado e Pedro Pascual :: comarca da Coruña :: Tribuna Pública - A Coruña
14:30 Xornada de Porco Celta e Música Tradicional Galega :: Sarria :: Granxa de Barrerios - Barreiros, Ortoá (Sarria)
16:00 Thee Blind Crows + Berta Franklin :: Comarca de Lugo :: O Mercado Street Food - Lugo
20:00 SondeSeu :: O Eume :: Auditorio Municipal Alovi - As Pontes
20:30 High Paw + Danman + Baodub + Dennis Capra :: comarca de Santiago :: Pub Black - Santiago de Compostela
21:00 Davide Salvado e Pedro Pascual :: Ferrolterra :: Casino Mugardés - Mugardos
21:00 Duarte Sempre com Nós :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
21:00 Susana Seivane :: A Mariña de Lugo :: Auditorio Hernán Naval - Ribadeo
21:00 Tecor Societário + Bule + Fuxitivos :: Comarca de Lugo :: Pub O Furancho - Lugo
21:30 Caldo :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
22:00 A Banda da Loba :: Tabeirós - Terra de Montes :: Teatro Principal - A Estrada
22:00 Minguante :: comarca da Coruña :: Caneca Furada - A Coruña
22:00 O Fiadeiro :: Baixo Miño :: Auditorio de Goián - Goián (Tomiño)
23:00 Os Bugis :: A Barbanza :: Pub Brétema - Ribeira
23:00 Ruxe Ruxe + Pauliña :: Bergantiños :: Sala Costamar - Malipca
23:55 Nao :: A Mariña de Lugo :: Sala El Garaje - Viveiro
23:55 Recambios Tucho :: comarca de Noia :: Café Concerto Antano - A Serra de Outes, Outes (Outes)
23:55 Som do Galpom :: O Deza :: Cervecería La Beltane - Lalín
23:55 VI Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
Flow do Toxo :: O Condado :: Homenaxe A Rosalía de Castro -Ponteareas
12:00 2na Fronteira + Charaviscas :: O Morrazo :: Auditorio Rosalía de Castro - Domaio (Moaña)
12:00 A Banda da Loba + Ugia Pedreira :: comarca de Pontevedra :: Museo de Pontevedra - Pontevedra
12:00 Alborada para Rosalía de Castro :: O Eume :: Rúa Alexandre Bóveda - As Pontes
13:00 Xardín Desordenado :: O Morrazo :: Parque do Ramal dos Galos - Bueu
18:30 Homenaxe a Aurea en Ponte Caldelas :: comarca de Pontevedra :: CEIP Cordo Boullosa - Ponte Caldelas
20:00 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: O Deza :: Praza da Igrexa - Lalín
20:30 Marcos Teira e Ton Risco :: comarca de Santiago :: Modus Vivendi - Santiago de Compostela
20:30 Seso Durán :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela