21:30 Sheila Patricia :: comarca de Santiago :: A Medusa Pub - Santiago de Compostela
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Flow do Toxo :: comarca de Vigo :: IES Proval - Nigrán
20:30 Cinta Adhesiva :: Comarca de Lugo :: Casa do Saber - Lugo
Flow do Toxo :: comarca de Santiago :: Idus Martii - Sanatiago de Compostela
IV Galicia Metalhead Festival :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Idus Martii :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
20:30 Ses :: comarca da Coruña :: Teatro Rosalía de Castro - A Coruña
21:00 Budiño :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
21:00 Talabarte e Dominique Molard :: comarca de Vigo :: Auditorio Municipal - Vigo
22:00 Ezetaerre :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
22:00 Project Five :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Raiceira :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Tralo-Valo + Lagháchema :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:30 Comando Curuxás :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
22:30 Nao + Meu :: O Deza :: Cervexería La Beltane - Lalín
22:30 The Lákazans :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
IV Galicia Metalhead Festival :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Idus Martii :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
10:30 IV Feira do Disco e Libro Galego :: A Ulloa :: Monterroso
12:00 Festa 16º Aniversario A Revolta :: comarca de Vigo :: CS A Revolta - Vigo
13:00 Barbitúricos :: comarca de Santiago :: Bar Embora - Santiago de Compostela
13:00 IV Son Cervexeiro :: O Ortegal :: Alameda de Ortigueira - Ortigueira
13:00 Miguel Alonso :: comarca de Pontevedra ::
18:00 Festival Solidario Contra o Cancro Infantil :: comarca de Vigo :: SCDR Heliuos de Bembrive - Bembrive (Vigo)
20:00 Festa VIII Aniversario Taberna Entre Lusco e Fusco :: comarca de Pontevedra :: Taberna Cultural Entre Lusco e Fusco - Pontevedra
20:00 XXXI Homenaxe ao Gaiteiro :: comarca de Vigo :: Teatro Afundación - Vigo
20:30 María do Ceo :: comarca de Santiago :: Auditoirio de Abanca - Santiago de Compostela
20:30 True Mountains + Berri Txarrak :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
21:00 Ezetaerre :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
21:30 Festa 32º Aniversario Casa das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Irmandiñas. Músicas en Pé de Festa :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:00 Chicharrón :: comarca da Coruña :: Bâbâ Bar - A Coruña
22:00 Festa do San Martinho´s Day :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Rebeliom do Inframundo + MP Crew + Frank Huxley & 2Pasos :: comarca de Vigo :: Sala Master Club - Vigo
22:00 SonDaRúa + GHZ :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compòstela
22:30 Böj :: Ferrolterra :: Sala Súper 8 - Ferrol
22:30 Zeltia Irevire :: comarca de Pontevedra :: Bar O Diaño - Pontevedra
23:30 Ghesgha + Superser :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
18:00 Festival Infantil Peis d´Hos :: O Morrazo :: Auditorio Municipal - Cangas
18:00 Lirolai :: Baixo Miño :: Auditorio do Rosal - O Rosal
19:00 7º Memorial Nazario González "Moxenas" :: comarca de Vigo :: Auditorio do CVC de Valadares - Valadares (Vigo)