22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
20:30 Fondo Norte + Vintage Garden + Spoonful + Always Up :: comarca da Coruña :: Parking Arquitectura, Universidade da Coruña - A Coruña
20:30 Pablo Sanmamed Trío :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
21:00 Susana Seivane :: Comarca de Lugo :: Círculo das Artes - Lugo
21:00 Tecor Societário + Talco :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
23:00 Elephants Yard :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
Festival Soutopequeno :: comarca de Vigo :: Arcade (Soutomaior)
Minguante :: comarca de Noia :: Toni´s Bar - Porto do Son
19:00 A Gramola Gominola :: comarca de Santiago :: Auditorio Constante Liste - A Ramallosa, Lucí (Teo)
20:00 García Mc :: comarca de Santiago :: CS Mádia Leva - Lugo
21:00 Cantos de Taberna en Pontevedra :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
21:00 Dequenvessendo :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Tanxugueiras :: O Deza :: Salón Teatro - Lalín
21:30 Nao + Os Novos + Pauliña :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Ezetaerre :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
22:00 Folerpa de Son :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
22:30 Foliada 108 no Lar :: O Eume :: Cafetería Lar - As Pontes
Festa da Reconqusita 2019 :: comarca de Vigo :: Vigo
Festival Soutopequeno :: comarca de Vigo :: Arcade (Soutomaior)
12:30 Ses :: comarca de Pontevedra :: Teatro Principal - Pontevedra
14:00 Sheila Patricia :: comarca de Santiago :: Bar Embora - Santiago de Compostela
17:30 Najla Shami :: comarca de Pontevedra :: Viveiros O Piñeiro - A Devesa, Alba (Pontevedra)
18:30 Matrioskas :: Ferrolterra :: Casa da Cultura - San Sadurniño
20:00 Nao :: A Barbanza :: Sala Real - Aguiño (Ribeira)
20:00 Setestrelo :: Ferrolterra :: SCRD O Pote de Maniños - Fene
20:30 María do Ceo :: comarca de Pontevedra :: Auditorio Sede Afundación - Pontevedra
21:00 Aixadón + Malagoiro :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
21:00 Flúe + Amenaza de Muerte + Burning the Waves :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:00 Ezetaerre :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
22:00 Fiandola :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Profugu + Lethal Vice :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
23:00 Minguante :: comarca de Ordes :: Café Concerto Velvet - Ordes
23:00 Os John Deeres + Gharabullo :: comarca da Coruña :: Fórum Celticum - O Burgo (Culleredo)
23:00 Os Viqueira :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
23:00 Tecor Societário :: A Barbanza :: Bar Castelao - Rianxo
23:30 Os Porcoteixos :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - Cotón, Negreira (Negreira)
23:30 Thee Blind Crows :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
23:55 Barbitúricos + Os Novos :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 Som do Galpom :: comarca de Noia :: Café Concerto Antano - A Serra de Outes, Outes (Outes)
Feiras do Abril 2019 :: comarca de Santiago :: Campo da Feira - Val do Dubra
Festa da Reconqusita 2019 :: comarca de Vigo :: Vigo
Festival Soutopequeno :: comarca de Vigo :: Arcade (Soutomaior)
Minguante :: O Sar :: Crucesinn - A Escravitude, Cruces (Padrón)
13:00 Germán Díaz e Benxamín Otero :: Terra de Melide :: Escola de Música Eugenio Pazos Reyes - Visantoña (Santiso)
18:00 Mamá Cabra :: comarca de Santiago :: Auditorio Abanca - Santiago de Compostela
20:30 Airoa :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela