Santiago

Ferrolterra

Concertos na comarca de Ferrol

AXENDA

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
25 March 2019 - 31 March 2019
Monday
25 March
Tuesday
26 March
Wednesday
27 March
  • 22:30  A Banda das Crechas  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

Thursday
28 March
Friday
29 March
  • Baiuca  ::  Península :: Auditorio Kursaal - Donostia, Gipuzkoa (Euskal Herria) 

  • Festival Soutopequeno  ::  comarca de Vigo :: Arcade (Soutomaior) 

  • Minguante  ::  comarca de Noia :: Toni´s Bar - Porto do Son 

  • 19:00  A Gramola Gominola  ::  comarca de Santiago :: Auditorio Constante Liste - A Ramallosa, Lucí (Teo) 

  • 20:00  García Mc  ::  comarca de Santiago :: CS Mádia Leva - Lugo 

  • 20:30  Luar na Lubre  ::  Península :: Palacio de Congresos - Huesca (España) 

  • 21:00  Cantos de Taberna en Pontevedra  ::  comarca de Pontevedra :: Pontevedra 

  • 21:00  Dequenvessendo  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

  • 21:00  Tanxugueiras  ::  O Deza :: Salón Teatro - Lalín 

  • 21:30  Nao + Os Novos + Pauliña  ::  comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela 

  • 22:00  Ezetaerre  ::  comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo 

  • 22:00  Folerpa de Son  ::  comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña 

  • 22:30  Foliada 108 no Lar  ::  O Eume :: Cafetería Lar - As Pontes 

Saturday
30 March
Sunday
31 March



Vindeiros Concertos:

Ven Dec 06 - III Aniversario As Pozas - As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
Ven Dec 06 - V Foliada da Fonsagrada - A Fonsagrada
Ven Dec 06 @17:00 - - Cabos Soltos - Pontevedra
Ven Dec 06 @18:30 - - Uxía Lambona e a Banda Molona - Rotonda das Angustias - Mos
Ven Dec 06 @19:30 - - Estouciñando - Visantoña (Santiso)
Ven Dec 06 @20:00 - - Lume + Koroiev - Nave 1839 - A Coruña
Ven Dec 06 @20:30 - - Innopiah + Patrulha do Purgatorio - Liceo Mutante - Pontevedra
Ven Dec 06 @21:00 - - V Concerto Homenaxe "Jimmy Sempre con Nós" - Pirámide Club - A Coruña
Ven Dec 06 @21:30 - - Os John Deeres + The Cassavetes - Sala Capitol - Santiago de Compostela
Ven Dec 06 @22:00 - - Banda Xangai + Rastreros - Sala Mardi Gras - A Coruña
Ven Dec 06 @22:00 - - Brinkadelia Troupe - A Arca da Noe - Vilar de Santos
Ven Dec 06 @22:00 - - Display of Power - Transylvania Metal Pub - Vigo

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto