Feiras do Abril 2019 :: comarca de Santiago :: Campo da Feira - Val do Dubra
21:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Melona Fest 4 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
20:00 Foliada no Renque :: comarca de Ourense :: O Renque - Ourense
20:00 O género da tradiçom. Jornadas sobre Patrimônio Imaterial e Género no Pichel :: comarca de Santiago :: A Gentalha do Pichel - Compostela
21:00 Tato López & Cia :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 XXXV Contubernio Tabernario :: comarca de Vigo :: O Batallón Baiuca - Vigo
22:15 Conducto Coloquio + Pólvora Tex :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
22:30 Catro Ghatos + Atlantic :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
Melona Fest 4 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
20:00 I Concerto Solidario a rpol da Obra Social Pediatría :: comarca de Santiago :: Casa da Cultura - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
21:00 Ses :: A Barbanza :: Auditorio Municipal - Rianxo
21:00 Treixadura :: Valdeorras :: Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras
21:30 Bakarrá :: Sarria :: O Buril - Sarria
21:30 II Tresfoliando :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Pauliña + The Buyakers :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
22:00 Samesugas + Sinciders :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:30 Caldo :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
23:00 Nao-CANCELADO :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
23:30 Minguante :: A Limia :: Aladdino Cocktail Bar - Xinzo de Limia
Festival da Horta :: comarca de Vigo :: Torreiro Festas da Concepción - Salceda de Caselas
Guezos :: Baixa Limia :: Ourense Strade Termal - Lobios
Melona Fest 4 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XXI Encontro-Degustación Millo Corvo :: O Morrazo :: Meiro, Bueu (Bueu)
11:00 Animalarte :: comarca de Vigo :: Vigo
11:00 Aña Urbana :: comarca de Pontevedra :: Praza do Concello - Pontevedra
11:00 II Foliada con Donaire :: comarca da Coruña :: Parque de Eiris - A Coruña
12:30 Cuarta Xusta :: Ferrolterra :: Escola de Sam Mateu - Narón
19:00 A Gramola Gominola :: comarca de Pontevedra :: Auditorio do Pazo da Cultura - Pontevedra
19:00 VIII Festival Cans de Palleiro :: comarca de Vigo :: Auditorio SCDR Helios de Bembrive - Bembrive (Vigo)
20:00 III Oeste Rock :: Caldas :: Catoira
20:30 40 Anos de Música Tradicional Xacarandaina :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
20:30 Música nas Velas :: comarca de Pontevedra :: Casa da Comunidade de Montes Rega dos Agros - Combarro (Poio)
20:30 XII Concurso de Maquetas Millo Verde :: comarca de Vigo :: Feira do Gando - Redondela
21:00 Manoele de Felisa :: A Barbanza :: Teatro Elma - A Pobra do Caramiñal
21:00 Ses :: comarca de Vigo :: Teatro Afundación - Vigo
21:00 Terbutalina + Copa Turbo + Chicho Selektor :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:00 V Ciclo de Jazz A Corte dos Bois :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
21:30 Raiceira :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
21:30 Serán de Chaín :: comarca de Pontevedra :: Chaín, A Insua (Ponte Caldelas)
22:00 Adhara & Ritman :: comarca da Coruña :: Sala Filomatic - A Coruña
22:00 Bule + D´Esmorga :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
22:00 CaboDano + Untides + The Conspiracy :: comarca de Pontevedra :: Tronko Bar - Pontevedra
22:00 Filophóbicas :: comarca da Coruña :: Pelirroja Merchi - A Coruña
22:00 Grus Art Trío + Rubén Barros :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 MJ Pérez :: Bergantiños :: Edificio das Escolas - Ponteceso
22:00 Minguante :: comarca de Ourense :: O Renque - Ourense
22:00 Nao-CANCELADO :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - Cotón, Negreira (Negreira)
22:00 Noites de Raíz :: Tabeirós - Terra de Montes :: Callobre (A Estrada)
22:00 Serán no Freixo :: comarca de Vigo :: AVV O Freixo - O Freixo, Valadares (Vigo)
22:00 Vudú :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Os John Deeres + Os Derradeiros :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Pauliña + The Buyakers :: comarca da Coruña :: Fórum Celticum - O Burgo (Culleredo)
22:30 Punkmavera ´19 :: comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense
22:30 Skandalo GZ + Combo Calada :: comarca de Vigo :: Sala Master Club - Vigo
23:00 Caldo :: O Ortegal :: Paralaia Pub - Ortigueira
23:00 Ghesgha + Innates :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:00 Ride Di Riddim. Reggae Voices :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
23:00 Sabela King & The Hearthbreakers :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
23:00 Vituco + Grilo :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
23:30 Farrapos de Ghaita :: A Barbanza :: Heaven & Hell Rock & Metal Bar - Ribeira
23:30 Moon Cresta + Bakintaun :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
23:55 Closer :: comarca de Noia :: Café Concerto Antano - A Serra de Outes, Outes (Outes)
23:55 Os Bugis :: A Barbanza :: Pub Ídolos - Ribeira
Festival da Horta :: comarca de Vigo :: Torreiro Festas da Concepción - Salceda de Caselas
XXI Encontro-Degustación Millo Corvo :: O Morrazo :: Meiro, Bueu (Bueu)
11:00 Festicultores Troupe + Airiños da Freba :: comarca de Pontevedra :: Vilaboa
13:00 Sofía Espiñeira :: comarca de Pontevedra :: Albergue Jamarte - Ponte Caldelas
17:00 Os Superheroes :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
18:00 Os Monifates :: A Barbanza :: Espazo Municiapl de Usos Múltiples - Ribeira
19:00 A Roda :: comarca de Vigo :: XXXIII Festa da Ostra - Arcade (Soutomaior)