21:00 Cayuco :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Compostela
21:00 Cuarteto Dumka :: comarca de Vigo :: La Galería Jazz - Vigo
22:00 Tania Fuegho :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:00 Onte e Hoxe :: O Salnés :: Gallaecia Sport Bar - Sanxenxo
23:53 Os Jalaikos :: A Barbanza :: A Caseira - Ribeira
Os Jalaikos :: A Barbanza :: Bar Ocio - Ribeira
14:00 O Serán do Sor :: O Ortegal :: O Barqueiro, Mañón (Mañón)
17:30 Mercado Rock. Festival de Bandas Emerxentes :: Ferrolterra :: Peixaría da Ucha - Ferrol
19:00 A Banda do Verán :: O Carballiño :: Auditorio do Carballiño - O Carballiño
20:00 XV Kurrala Rock :: A Barbanza :: Carpa Multiusos Valverde - Corrubedo (Ribeira)
20:30 Pablo Castaño Quartet e Ugia Pedreira :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
21:00 Budiño :: O Salnés :: Auditorio da Illa de Arousa - A Illa de Arousa
21:00 Flores Rotas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Radio Océano :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
21:30 Esposa + Contenedor de Mierda :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
22:00 Tandub :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:00 Lisdexia :: A Barbanza :: Heaven & Hell Rock & Metal Bar - Ribeira
23:55 Minguante :: A Limia :: Pub Palmera - Arnuide (Vilar de Barrio)
Os Jalaikos :: comarca de Noia :: Toni´s Bar - Porto do Son
V Festa do Polbo :: O Ortegal :: O Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
22:00 Mitocondrias :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Puerta Sur :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:15 Grupo Folk Andeluan :: comarca de Muros :: Casa da Xesteira - Carnota
23:00 Raiba :: A Barbanza :: Heaven & Hell Rock & Metal Bar - Ribeira
23:00 Xisco Feijoo & Xosé Liz :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
23:23 The Nineties Rock the Machine + Punta Norte :: O Ortegal :: Bar Queiro - O Baruqieor, Mañón (Mañón)
23:55 Os Derradeiros :: O Ortegal :: A Escondida Café Concerto - O Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
23:55 Sue & Me :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
Cantos de Taberna Castro Caldelas :: Terra de Caldelas :: Castro Caldelas
Pauliña :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
V Festa do Polbo :: O Ortegal :: O Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
13:00 Airoa :: Ferrolterra :: Terraza do Floreal - Cedeira
13:15 V Espantada Rock :: Sarria :: Corvelle (Sarria)
16:00 Los Jinetes del Trópico + Os Costaleros + Las Cruzes :: Comarca de Lugo :: O Mercado Street Food - Lugo
19:00 Acto de Clausura do 37º Curso de Cultura Tradicional Galega :: Comarca de Lugo :: Auditorio Gustavo Freire - Lugo
19:00 Zeltia + Andhrea & The Black Cats :: O Salnés :: Naútico de San Vicente do Mar - San Vicente do Mar, San Vicente do Grove (O Grove)
20:30 Candorka Trío :: A Mariña de Lugo :: Teatro de Ribadeo - Ribadeo
20:30 María do Ceo :: Ferrolterra :: Auditorio Sede Afundación - Ferrol
21:00 30º Aniversario AF San Xiao do Trebo :: O Ortegal :: Praza Roxa - Cariño
21:00 Proxecto Sapoconcho :: comarca de Vigo :: Café de Catro a Catro - Vigo
21:00 Ses + Adhara & Ritman :: comarca de Muros :: Vindemo Ver - Carnota
21:00 Talabarte e Dominique Molard :: comarca de Noia :: Igrexa Santa María Nova - Noia
21:00 V Ciclo de Jazz A Corte dos Bois :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
22:00 Heredeiros da Crus + A Polémica Banda dos Bechuchos + Xente Tóxica :: comarca de Vigo :: Parque da Palma - Baiona
22:00 Obal + Ghaveta :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Os Jalaikos :: A Barbanza :: Retablo - Ribeira
22:30 Catro Ghatos-ADIADO :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Flúe + Trifulca + Los Iosu :: A Barbanza :: Heaven & Hell - Ribeira
23:55 High Paw e Mr. Mou :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
10:00 Feira das Nenas :: comarca de Ordes :: A Silva, Rodís (Cerceda)
11:30 2ª Festa Miudiña :: comarca de Vigo :: Parque Forestal Monte dos Pozos - Valadares (Vigo)
18:00 A Gramola Gominola :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
19:00 Paco Nogueiras :: O Sar :: Praza Macías - Padrón
21:00 17ª Festa da Xuventude :: O Salnés :: Ao pé do Colexio - A Armenteira (Meis)
21:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Lamprea Explosiva + Césped de Verdad :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo