Ikfem´19. VII International Keyboard Festival & Masterclass :: Baixo Miño :: Eurocidade Tui-Valença
22:30 Ses :: A Barbanza :: Praza Castelao - Rianxo
23:30 De Vacas :: A Mariña de Lugo :: Festas de San Cibrao - San Cibrao, Lieiro (Cervo)
Ikfem´19. VII International Keyboard Festival & Masterclass :: Baixo Miño :: Eurocidade Tui-Valença
Ikfem´19. VII International Keyboard Festival & Masterclass :: Baixo Miño :: Eurocidade Tui-Valença
18:00 Minguante :: comarca de Fisterra :: Calma Chicha - Fisterra
18:30 Enxebres de San Lázaro :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
20:30 Sofía Espiñeira :: A Barbanza :: Curral do Marqués - Taragoña (Rianxo)
22:00 Ton & Teira :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 Chocolate con Churros :: A Barbanza :: A Caseira - Ribeira
Ikfem´19. VII International Keyboard Festival & Masterclass :: Baixo Miño :: Eurocidade Tui-Valença
Minguante :: O Eume :: Lúas Cheas na Real - Pontedeume
XXVII Festival Rock & Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
08:00 - 17:00 Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago ::
19:00 Mounqup :: comarca de Vigo :: Peirao de Panxón - Panxón (Nigrán)
20:00 Coanhadeira :: Terra de Caldelas :: Praza do Mosteiro - Montederramo
21:00 A Subela :: A Mariña de Lugo :: Praza do Concello - Mondoñedo
21:00 Mistura Vocal :: Baixo Miño :: Tapería Remesal - Tui
21:00 Xardín Desordenado :: comarca de Ourense :: Parque dos Patos - Barbadás
Basticorefest :: comarca da Coruña :: Skatepark - Bastiagueiro, Liáns (Oleiros)
Carme do Castelo :: A Barbanza :: A Pobra do Caramiñal
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Rock in Río Tea :: O Condado :: Praza da Feira Vella - Ponteareas
Festival das Carrilanas 2019 :: comarca de Muros :: Esteiro (Muros)
Ikfem´19. VII International Keyboard Festival & Masterclass :: Baixo Miño :: Eurocidade Tui-Valença
Minguante :: O Salnés :: O Corsario Lanzada - A Lanzada, Noalla (Sanxenxo)
Música a Pé de Rúa :: O Sar :: Padrón
VII Festival Aturuxo :: A Mariña de Lugo :: Bravos (Ourol)
XXVII Festival Rock & Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
08:00 Andoa :: A Mariña de Lugo :: Camping A Gaivota - Barreiros
20:00 Coanhadeira :: Terra de Caldelas :: Praciña fronte a Casa Elvira - Montederramo
20:30 As Cantigas de Elena + Ardentía :: Caldas :: Casa da Cultura - Moraña
21:30 Teixeiro Rock :: comarca de Betanzos :: Praza do Pobo - Teixeiro, Curtis (Curtis)
21:30 Xacobe Solo :: comarca de Santiago :: Arume - Santiago de Compostela
22:00 Cuarteto Caramuxo :: comarca de Pontevedra :: Museo de Pontevedra - Pontevedra
22:00 Tiro na Testa + Malheira :: Viana :: Bar Diéguez - A Gudiña
22:30 Nicrarock :: A Barcala :: Parque do Coto - Negreira
22:59 Vaia Cristo 19 :: comarca de Vigo :: Antigo Matadoiro, Senda do Río Landres - Salceda de Caselas
23:30 Roi Casal :: comarca de Ordes :: Campo da Feira - Cerceda
23:45 A Tribo das Flores :: Ferrolterra :: Sala Room - Ferrol
Basticorefest :: comarca da Coruña :: Skatepark - Bastiagueiro, Liáns (Oleiros)
Carme do Castelo :: A Barbanza :: A Pobra do Caramiñal
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Rock in Río Tea :: O Condado :: Praza da Feira Vella - Ponteareas
Festival das Carrilanas 2019 :: comarca de Muros :: Esteiro (Muros)
II Festival Vaideson :: Baixo Miño :: Praza do Seixo - Tomiño
Ikfem´19. VII International Keyboard Festival & Masterclass :: Baixo Miño :: Eurocidade Tui-Valença
Música a Pé de Rúa :: O Sar :: Padrón
O Carme Folk :: Terra de Soneira :: Camariñas
VII Festival Aturuxo :: A Mariña de Lugo :: Bravos (Ourol)
XXVII Festival Rock & Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
11:00 XIV Festival da Chaira :: A Terra Chá :: Baltar (A Pastoriza)
12:30 V Romería da Xiada :: O Salnés :: O Carril (Vilagarcía de Arousa)
13:00 Dani Barreiro & Friends :: Caldas :: Taberna O Lagar - Romai (Portas)
13:30 Festa Día da Pátria na Artábria :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
13:30 Os da Porfía :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
14:00 Brinkadelia Troupe :: comarca de Santiago :: Bar Embora - Santiago de Compostela
18:00 Brutalibertadexpresión VI :: comarca de Vigo :: CSOA A Quinta da Carminha - Vigo
19:30 X Mostra de Trazantes de Tenorio :: comarca de Pontevedra :: Adro de Tenorio - Tenorio (Cerdedo-Cotobade)
20:00 Zeltia Irevire e So Many Monas :: Terra de Caldelas :: Fábrica da Luz - Parada do Sil
21:00 X Festival Folk Illa de San Simón :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
21:00 XX Festival Aires do Masma :: A Mariña de Lugo :: Praza Conde de Fontao - Foz
21:30 XXXI Memorial Lola Diz e VII Memorial Henrique Otero :: O Morrazo :: Palco da Alameda - Moaña
22:00 Fanfarria Taquikardia :: comarca de Vigo :: Praza da Casa da Torre - Redondela
22:00 Leilía + Batuko Tabanka :: Baixo Miño :: Castelo de Santa Cruz - A Guarda
22:00 O Carmelo Rock :: O Salnés :: Praza Rafael Pazos - Vilaxoán (Vilagarcía de Arousa)
22:30 Davide Salvado :: comarca de Santiago :: Noites en Vela - A Ponte Maceira, Agrón (Ames)
22:30 Dous Porquiños :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Roi Casal :: A Barbanza :: Praza Castelao - Rianxo
23:00 Minguante :: O Morrazo :: La Burla Negra - Bueu
Carme do Castelo :: A Barbanza :: A Pobra do Caramiñal
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival das Carrilanas 2019 :: comarca de Muros :: Esteiro (Muros)
II Festival Vaideson :: Baixo Miño :: Praza do Seixo - Tomiño
Ikfem´19. VII International Keyboard Festival & Masterclass :: Baixo Miño :: Eurocidade Tui-Valença
Música a Pé de Rúa :: O Sar :: Padrón
XXVII Festival Rock & Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
13:15 Caxade :: O Ortegal :: Praza do Concello - Cariño
13:30 Leo Arremecághona :: comarca de Muros :: Chiringo de Lore e Xan - San Francisco, Louro (Muros)
19:00 Farrapos de Ghaita :: Ferrolterra :: XXI Festa Gastronómica do Pemento do Couto - O Val (Narón)
19:00 Mamá Cabra :: comarca da Coruña :: Parque do Seixedo - Arteixo