Día de Galicia en Teis :: comarca de Vigo :: Teis (Vigo)
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Música a Pé de Rúa :: O Sar :: Padrón
XXVII Festival Rock & Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
21:00 Carlos Núñez :: comarca de Vigo :: Colexiata de Vigo - Vigo
Día de Galicia en Teis :: comarca de Vigo :: Teis (Vigo)
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XXVII Festival Rock & Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
Día de Galicia en Teis :: comarca de Vigo :: Teis (Vigo)
Festas Patronais do Pilar no Rosal :: Baixo Miño :: O Rosal
Festas de Santiaguiño, Milagrosa e San Cristovo :: comarca de Noia :: Outes
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Carme e a Fraga :: O Eume :: As Pontes
Festigal :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
High Paw + Maislume Kolektive :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Minguante :: comarca de Vigo :: Cesantes (Redondela)
XXVII Festival Rock & Dorna :: A Barbanza :: Ribeira
19:30 Naiama Gaitas :: O Condado :: Casa Cultural - Bugarín (Ponteareas)
20:00 Dakidarría :: comarca de Santiago :: Alameda de Compostela - Santiago de Compostela
20:30 Baiuca + Presumido :: comarca de Vigo :: Museo do Mar - Alcabre (Vigo)
20:30 Primordiais :: O Condado :: Xardísn do Concello - Ponteareas
21:00 Ith :: O Ortegal :: Café A Escondida - O Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
22:00 Foliada Donón 2019 :: O Morrazo :: Donón, O Hío (Cangas)
22:00 Marina Gundín & The Misters :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 Milladoiro :: O Sar :: Fondo da Vila - Padrón
23:00 IV Carballeira Rock :: O Condado :: Celeiros (Ponteareas)
23:00 XV Jornada de Rebeliom Juvenil :: comarca de Santiago :: Parque de Belvís - Santiago de Compostela
23:30 Apóstoles del Hip-Hop :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
23:30 Som do Galpom :: Bergantiños :: A Ventana Gastrobar - Laxe
Bakarrá + Theta Waves :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
Festas Patronais do Pilar no Rosal :: Baixo Miño :: O Rosal
Festas de Santiaguiño, Milagrosa e San Cristovo :: comarca de Noia :: Outes
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Carme e a Fraga :: O Eume :: As Pontes
Festigal :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
IV Feira Mariñeira Artesá :: Bergantiños :: Corme (Ponteceso)
X Kanekas Fest :: O Morrazo :: Cangas
XXXV Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
10:30 XXII Romería Popular Trompos os Pés :: O Morrazo :: Alameda Rosalía de Castro - Marín
20:00 Budiño :: O Salnés :: Naútico de San Vicente do Mar - San Vicente do Mar, San Vicente do Grove (O Grove)
20:30 Xoana :: comarca de Vigo :: Alameda de Castelao - Reodnela
21:00 Clara Pino & Pablo Vidal :: O Salnés :: Praza do Corgo - O Grove
22:00 Banda Xangai + Carapaus :: comarca de Vigo :: Praza do Concello - Baiona
22:00 Óscar Ibáñez & Tribo :: O Salnés :: Praza dos Barcos - Sanxenxo
22:30 De Vacas :: comarca da Coruña :: Festa Galega - Mera, Serantes (Oleiros)
23:00 Fan Fest Torre Vilariño :: Terra de Lemos :: Pousada Torre Vilariño - Vilariño, Fión (O Saviñao)
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Caldelas :: Ribeira Sacra
Festas de Santiaguiño, Milagrosa e San Cristovo :: comarca de Noia :: Outes
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
IV Feira Mariñeira Artesá :: Bergantiños :: Corme (Ponteceso)
IV Festival Loro Facu :: comarca de Betanzos :: Miño
Minguante-CANCELADO :: comarca de Noia :: Os Castros - Porto do Son
X Kanekas Fest :: O Morrazo :: Cangas
XII Festival Antrospinos :: A Barbanza :: Taragoña (Rianxo)
XIII Festival Nigrán Jazz :: comarca de Vigo :: Nigrán
XVI Festival Castelo Rock :: comarca de Muros :: Muros
XXI Oenach Atlántico :: Ferrolterra :: Recinto da Campa do Trece - A Feira do Trece, Sedes (Narón)
XXXV Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
11:00 Compostela Trad Fest :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
17:00 Mambo Fest :: Caldas :: A Casa Vella - Valga
20:00 Minguante :: O Ortegal :: Café A Escondida - O Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
20:00 Primordiais :: O Salnés :: Porto do Grove - O Grove
21:00 A Banda da Loba :: comarca da Coruña :: Parque da Igrexa - Cambre
21:00 A Gramola Gominola :: Bergantiños :: Praza do Concello - Carballo
22:00 Rivera & Piñeiro :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 Marcos Teira & Ton Risco :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:00 Brúa :: A Mariña de Lugo :: Camping A Gaivota - Barreiros
23:00 Catro Ghatos + Bakarrá :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Caldelas :: Ribeira Sacra
Festas de Santiaguiño, Milagrosa e San Cristovo :: comarca de Noia :: Outes
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Arbo Rock :: A Paradanta :: Arbo
IV Feira Mariñeira Artesá :: Bergantiños :: Corme (Ponteceso)
IV Festival Loro Facu :: comarca de Betanzos :: Miño
Minguante :: comarca de Pontevedra :: Arkham - Pontevedra
Trampulleiro :: comarca de Muros :: Chiringo de Lore e Xan - San Francisco, Louro (Muros)
X Kanekas Fest :: O Morrazo :: Cangas
XII Festival Antrospinos :: A Barbanza :: Taragoña (Rianxo)
XIII Festival Nigrán Jazz :: comarca de Vigo :: Nigrán
XVI Festival Castelo Rock :: comarca de Muros :: Muros
XXI Oenach Atlántico :: Ferrolterra :: Recinto da Campa do Trece - A Feira do Trece, Sedes (Narón)
XXIV Festixeve :: comarca de Pontevedra :: Campo de Vilar de Fragoso - Fragoso, Xeve (Pontevedra)
XXXV Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
11:00 7º Mercado da Música :: Baixo Miño :: Xardíns do Centro Cultural - A Guarda
13:00 XII Entroido Quente :: Allariz-Maceda :: Maceda
13:30 Os da Porfía :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
15:00 II Festival do Alto Navia :: A Fonsagrada :: Negueira de Muñiz
18:00 Foliada na Rianxeira :: comarca de Vigo :: Parque Forestal - Beade (Vigo)
19:00 Naiama Gaitas :: A Paradanta :: Veighas da Barcia - Barcia de Mero (Covelo)
20:00 V Festa da Cervexa :: Valdeorras :: Praza de Córgomo - Córgomo (Vilamartín de Valdeorras)
21:00 Uxía Lambona e a Banda Molona :: A Barbanza :: Praza Rafael Dieste - Rianxo
22:00 Roi Casal :: O Salnés :: Xardín Umbrío - Vilanova de Arousa
22:30 IX Ponterock :: comarca de Ourense :: Parque Ribeira de Canedo - Canedo (Ourense)
23:00 Luar na Lubre :: A Barbanza :: Praza Castelao - Rianxo
Festas de Santiaguiño, Milagrosa e San Cristovo :: comarca de Noia :: Outes
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Forest Band :: comarca de Muros :: Chiringo de Lore e Xan - San Francisco, Louro (Muros)
IV Feira Mariñeira Artesá :: Bergantiños :: Corme (Ponteceso)
IV Festival Loro Facu :: comarca de Betanzos :: Miño
XXI Oenach Atlántico :: Ferrolterra :: Recinto da Campa do Trece - A Feira do Trece, Sedes (Narón)
XXIV Festixeve :: comarca de Pontevedra :: Campo de Vilar de Fragoso - Fragoso, Xeve (Pontevedra)
13:00 VIII Feira dos Oficios da Montaña :: comarca de Betanzos :: Campo da Feira - Teixeiro, Curtis (Curtis)
20:00 Diagonismos X :: comarca da Coruña :: Praza das Atochas - A Coruña
21:00 Xoana + Meszecsinka Duo :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu