Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
12:00 Lydia Botana :: Terra de Soneira :: Zas
21:00 De Vacas :: O Eume :: Praza da Calzada - Pontedeume
21:30 Folclórico Internacional de Coruxo :: comarca de Vigo :: Campo do Vao - O Vao, Coruxo (Vigo)
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Apóstolo 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
22:30 Treixadura :: O Salnés :: Praza de Fefiñáns - Cambados
23:00 Blues do País :: comarca de Vigo :: Praza do Concello - Baiona
Feito a Man 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
SonRías Baixas 2019 :: O Morrazo :: Bueu
XXI Felicia Pop Festival :: Ferrolterra :: Limodre (Fene)
XXXVI Mostra da Olería de Buño :: Bergantiños :: Buño (Malpica de Bergantiños)
20:30 Sonia Lebedynski :: O Salnés :: Bodegas Martín Códax - Vilariño (Cambados)
21:30 Clara Pino & Pablo Vidal e Sabela Dacal :: O Salnés :: Carpe Diem Camaxe - A Illa de Arousa
22:00 Os Amigos dos Músicos :: O Salnés :: Praza dos Barcos - Sanxenxo
22:00 The Turre´s Band :: comarca de Vigo :: A Nova Regueira - Salceda de Caselas
36ª Festa da Carballeira :: Terra de Soneira :: Carballeira de Zas - Zas
5º Ciclo de Músicas de Sofá :: O Carballiño :: O Carballiño
Discalz@s polo Festival :: Ferrolterra :: Cedeira
Feito a Man 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Gulliver Fest :: Ferrolterra :: Muíño de Pedroso - Pedroso (Narón)
SonRías Baixas 2019 :: O Morrazo :: Bueu
XL Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Pardiñas, Lagostelle (Guitiriz)
XXI Felicia Pop Festival :: Ferrolterra :: Limodre (Fene)
XXVIII Rock in Cambre :: comarca da Coruña :: Campo da Feira - Cambre
XXXVI Mostra da Olería de Buño :: Bergantiños :: Buño (Malpica de Bergantiños)
XXXVIII Festa dos Botes :: comarca de Arzúa :: Arzúa
19:00 Festa V Aniversario A Arca da Noe :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
20:00 Festival Folk Sons da Burga :: Allariz-Maceda :: Baños de Molgas
20:00 Mamá Cabra :: comarca de Ordes :: Alameda de Ordes - Ordes
21:00 IX Millarock :: comarca de Santiago :: Travesía do Porto - O Milladoiro, Biduído (Ames)
21:00 Malraio :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
22:00 Festa Celta :: Meira :: Riotorto
22:30 Ses :: Bergantiños :: Praza do Concello - Carballo
23:30 Luar na Lubre :: O Deza :: Avenida Gumersindo - Rodeiro
23:30 Minguante :: comarca de Ourense :: Bbikalla - San Cibrao das Viñas
23:55 Guezos :: O Ribeiro :: Festa do Pemento - A Arnoia
36ª Festa da Carballeira :: Terra de Soneira :: Carballeira de Zas - Zas
5º Ciclo de Músicas de Sofá :: O Carballiño :: O Carballiño
Discalz@s polo Festival :: Ferrolterra :: Cedeira
Feito a Man 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas de Santa Marta :: O Eume :: Paseo da Madalena - Cabanas
Gulliver Fest :: Ferrolterra :: Muíño de Pedroso - Pedroso (Narón)
SonRías Baixas 2019 :: O Morrazo :: Bueu
Vikinsons :: Caldas :: Alameda de Catoira - Catoira
XL Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Pardiñas, Lagostelle (Guitiriz)
XXI Felicia Pop Festival :: Ferrolterra :: Limodre (Fene)
XXVIII Rock in Cambre :: comarca da Coruña :: Campo da Feira - Cambre
XXXVI Mostra da Olería de Buño :: Bergantiños :: Buño (Malpica de Bergantiños)
XXXVIII Festa dos Botes :: comarca de Arzúa :: Arzúa
Xira de Santa Cruz :: A Mariña de Lugo :: Ribadeo
21:00 Cabaseira Fest :: comarca de Muros :: Lira (Carnota)
21:30 Berete Rock VIII :: comarca de Vigo :: Paseo Marítimo - Chapela (Redondela)
22:00 Budiño :: A Mariña de Lugo :: Porto de Burela - Burela
22:00 MJ Pérez :: Terra de Melide :: Praza do Convento - Melide
22:00 V Festival de Pandereteiras Arnoia Viva :: O Ribeiro :: Festa do Pemento - A Arnoia
22:30 Susana Seivane :: comarca da Coruña :: Praza de María Pita - A Crouña
23:00 Carqueixa Rock & Folk :: Verín :: Souteliño, Laza (Laza)
23:00 Minguante :: comarca de Fisterra :: Mar de Crebas - Corcubión
23:30 Guezos :: A Limia :: Praza do Toural - Vilar de Barrio
Feito a Man 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas de Santa Marta :: O Eume :: Paseo da Madalena - Cabanas
Gulliver Fest :: Ferrolterra :: Muíño de Pedroso - Pedroso (Narón)
Monoulious DOP :: A Mariña de Lugo :: Festa Presentación Osa do Mar - Burela
Vikinsons :: Caldas :: Alameda de Catoira - Catoira
XL Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Pardiñas, Lagostelle (Guitiriz)
XXI Felicia Pop Festival :: Ferrolterra :: Limodre (Fene)
XXXVI Mostra da Olería de Buño :: Bergantiños :: Buño (Malpica de Bergantiños)
Xira de Santa Cruz :: A Mariña de Lugo :: Ribadeo
19:00 Festa V Aniversario A Arca da Noe :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Brassica Rapa :: Viana :: Praza do Concello - A Mezquita
22:15 A Roda + Brañas Folk :: O Ribeiro :: Festa do Pemento - A Arnoia
22:15 Milladoiro :: A Barbanza :: Praza de España - Ribeira
22:30 Nao :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos