Santiago

Ferrolterra

Concertos na comarca de Ferrol

AXENDA

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
16 September 2019 - 22 September 2019
Monday
16 September
Tuesday
17 September
Wednesday
18 September
Thursday
19 September
Friday
20 September
  • Baiuca  ::  Península :: Nuievos Mundos - Uviéu (Asturies) 

  • Canteira Fest  ::  comarca de Pontevedra :: Canteira de Paredes - Paredes, Vilaboa (Vilaboa) 

  • Ezetaerre  ::  Península :: Festes Major Jove - Roda de Ter, Barcelona (Catalunya) 

  • Festa das Dores 2019  ::  O Deza :: Lalín 

  • Guadalupe 2019  ::  A Barbanza :: Rianxo 

  • II Caudal Fest  ::  Comarca de Lugo :: Xardíns do Pazo de Feiras e Congresos - Lugo 

  • Rianxo on Fire  ::  A Barbanza :: Praza da Igrexa - Rianxo 

  • 19:30  Espiño  ::  Península :: La Taberna - Donostia, Gipuzkoa (Euskal Herria) 

  • 19:30  Festival Música Rebelde  ::  O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas 

  • 20:00  Guadi Galego  ::  comarca da Coruña :: Librería Moito Conto - A Coruña 

  • 20:30  Raiceira  ::  Comarca de Lugo :: Capela de Santa María - Lugo 

  • 21:00  Luar na Lubre-ADIADO  ::  Allariz-Maceda :: Mosteiro de Santa María de Xunqueira de Espadanedo - Xunqueira de Espadanedo 

  • 21:30  Dakidarría + Banda Crebinsky  ::  comarca de Vigo :: Festas do Cristo - O Porriño 

  • 22:15  Os Amigos dos Músicos  ::  Península :: Auditori de L´Atlàntida - Vic, Barcelona (Catalunya) 

  • 22:30  Ames Jazz  ::  comarca de Santiago :: Pazo da Peregrina - Bertamiráns, Ortoño (Ames) 

Saturday
21 September
Sunday
22 September



Vindeiros Concertos:

Mar Xan 21 @21:30 - - Constenla, Qico e Sobrado + Zeltia - A Medusa Pub - Santiago de Compostela
Xov Xan 23 @20:15 - - Entre Soños - Edificio Multiusos - Monforte de Lemos
Ven Xan 24 - A Banda da Loba - La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
Ven Xan 24 @22:00 - - Stormseeds + Dagla - Sala Moon - Santiago de Compostela
Sab Xan 25 - Moon Cresta - Sala Master Club - Vigo
Sab Xan 25 @22:00 - - A Banda da Loba - Garufa Club - A Coruña
Sab Xan 25 @22:00 - - Rebeliom do Inframundo - Sala Filomatic - A Coruña
Sab Xan 25 @22:00 - - Golpe Radikal - A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
Sab Xan 25 @22:00 - - Meu + Zurriagazo - O Buril - Sarria
Dom Xan 26 @18:00 - - Maianas - Casa da Cultura - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Xov Xan 30 - The Rapants - Sala Moon - Santiago de Compostela
Xov Xan 30 @21:00 - - Copa Turbo + Cuevas - Modus Vivendi - Santiago de Compostela

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto