Festa dos Liñares :: comarca de Vigo :: Os LIñares, Oia (Vigo)
18:00 A Gramola Gominola :: O Eume :: Praza da Calzada - Pontedeume
Cantos na Maré :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Fenerock 2019 :: Ferrolterra :: Fene
Guadalupe 2019 :: A Barbanza :: Rianxo
O Son do Pazo´19 :: comarca de Vigo :: Mos
VI Cita coa Historia das Pontes :: O Eume :: As Pontes
20:30 Monoulious DOP :: Comarca de Lugo :: Mercado Municipal - Portomarín
21:00 I Noite de Foliada :: Tabeirós - Terra de Montes :: Santo André de Vea (A Estrada)
21:00 The Lákazans :: comarca de Vigo :: Praza Casa da Torre - Redondela
22:00 Oh! Ayatollah + Cabiria + Hnos. Múñoz :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:30 MJ Pérez + Las Antonias :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
22:30 Muiñeiros do Sarela :: comarca de Santiago :: A Gramola - Santiago de Compostela
23:00 A Roda + Lucía Pérez :: Terra de Lemos :: Praza do Concello - Sober
23:00 Banda Xangai :: A Barbanza :: Paseo do Malecón- Ribeira
23:00 Roi Casal :: comarca de Pontevedra :: Praza da Granxa - Campelo, Poio (Poio)
Apertuke :: comarca de Vigo :: Nigrán
Asaghieiras Master Festival-CANCELADO :: comarca de Muros :: Lariño (Carnota)
Cantos na Maré :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Fenerock 2019 :: Ferrolterra :: Fene
Festas da Saleta :: comarca de Arzúa :: Boente (Arzúa)
Guadalupe 2019 :: A Barbanza :: Rianxo
II Romería Elviña-Castro :: comarca da Coruña :: A Coruña
IV Miúdo Fest :: comarca de Vigo :: CSCD As Pedriñas - O Rebullón, Tameiga (Mos)
IX Xuntanza Cantos de Taberna :: A Mariña de Lugo :: Mondoñedo
O Son do Pazo´19 :: comarca de Vigo :: Mos
VI Cita coa Historia das Pontes :: O Eume :: As Pontes
12:30 Guadi Galego. Preentación do Libro "Pola beira da canción" :: comarca de Pontevedra :: Libraría Paz - Pontevedra
12:30 Romería Cando Tes a Palleta Nova e Está Branda :: comarca da Coruña :: Herba do Paseo de O Burgo - O Burgo (Culleredo)
13:00 IX Garitosis :: Sarria :: Praza da Vila - Sarria
17:00 Festival Rock in Rian :: A Barbanza :: Parque Galiza - Rianxo
19:00 Heroes Locais Festival Rock :: O Carballiño :: Barrio de Flores - O Carballiño
19:30 As Cores de Outono :: Terra de Lemos :: A Pobra do Brollón
19:30 Trece Roeis Batalla de Grupos :: Terra de Lemos :: Ferreira de Pantón (Pantón)
20:00 Son da Industria :: comarca de Vigo :: Parque García Picher - Vigo
20:30 Sumrrá :: O Ortegal :: Teatro da Beneficencia - Ortigueira
20:30 Xestreu :: Verín :: Reitoral da Chaira - Riós
21:00 Foliada "Os do Serán" :: O Morrazo :: Campo do Arnado - Vilanova, O Hío (Cangas)
21:00 I Música da Terra :: Tabeirós - Terra de Montes :: Campo da Festa - Guimarei (A Estrada)
21:00 VII Serán de Alxén :: O Condado :: Torreiro de Festas - Alxén (Salvaterra de Miño)
22:00 Gala 30 Aniversario Escola de Danza Vila de Baiona :: comarca de Vigo :: Praza do Concello - Baiona
23:00 Adhara & Ritman + Almánimal :: comarca de Muros :: Bar Miche - Carnota
23:55 Rock no Camiño :: A Ulloa :: Festas do Ecce Homo - Palas de Rei
23:55 Satenta + Mordaza :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Apertuke :: comarca de Vigo :: Nigrán
Cantos na Maré :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Fenerock 2019 :: Ferrolterra :: Fene
Festas da Saleta :: comarca de Arzúa :: Boente (Arzúa)
Guadalupe 2019 :: A Barbanza :: Rianxo
II Romería Elviña-Castro :: comarca da Coruña :: A Coruña
IV Miúdo Fest :: comarca de Vigo :: CSCD As Pedriñas - O Rebullón, Tameiga (Mos)
VI Cita coa Historia das Pontes :: O Eume :: As Pontes