Santiago

Ferrolterra

Concertos na comarca de Ferrol

AXENDA

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
21 October 2019 - 27 October 2019
Monday
21 October
Tuesday
22 October
  • 18:00  Pablo Díaz  ::  O Morrazo :: Biblioteca de Coiro - Coiro (Cangas) 

Wednesday
23 October
Thursday
24 October
  • Ezetaerre  ::  comarca de Pontevedra :: Usa a Língua - Pontevedra 

  • 18:00  Xoán Curiel  ::  comarca de Vigo :: Biblioteca Municiapl - Baiona 

  • 20:00  SondeSeu  ::  comarca de Vigo :: Auditorio da SCD Atlántida - Matamá (Vigo) 

  • 21:30  Chanzo  ::  comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo 

Friday
25 October
Saturday
26 October
  • Dakidarría  ::  Valdeorras :: Sala Baranda - O Barco de Valdeorras 

  • Lisdexia  ::  comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo 

  • Mercedes Máis Eu  ::  Resto do mundo :: Festival Baila España - Bremen (Alemaña) 

  • Pasabodeghas 2019  ::  comarca de Santiago :: Espazo Activo da Ulla - San Miguel de Sarandón (Vedra) 

  • Skandalo GZ   ::  Península :: VII Matazarock, Casa de Cultura - Matapozuelos, Valladolid (España) 

  • XXX Feira de Fungos e Cogumelos  ::  O Eume :: As Pontes 

  • 11:00  XI Agrolimpìadas  ::  O Morrazo :: Liméns, O Hío (Cangas) 

  • 17:00  Innopiah   ::  Península :: Fatela, Castelo Branco (Portugal) 

  • 19:00  Moon Cresta   ::  O Condado :: Don Dsifraz - Ponteareas 

  • 20:00  II Foliada Celavella  ::  Terra de Celanova :: Salón de Actos do Claustro Barroco do Mosteiro de San Salvador - Celanova 

  • 20:30  Barahúnda  ::  A Barbanza :: Teatro Elma - A Pobra do Caramiñal 

  • 20:30  Estouciñando  ::  Terra de Melide :: Visantoña (Santiso) 

  • 20:30  X Coralimia  ::  A Limia :: Igrexa Parroquial - Santa Mariña de Xinzo (Xinzo de Limia) 

  • 21:00  Lóstregos + Hecate Enthroned  ::  comarca de Vigo :: Transylvania Metal Pub - Vigo 

  • 21:00  Samaín Metalfest  ::  comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela 

  • 21:30  Leo Arremecághona  ::  A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos 

  • 21:30  Raiceira  ::  comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense 

  • 22:00  IX Ruada de Teixeiro  ::  comarca de Betanzos :: Casa Miraz - Teixeiro (Curtis) 

  • 22:00  Nova  ::  comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela 

  • 22:00  Pauliña + The Buyakers  ::  Península :: Krater Rpck City - Puertollano, Cidade Real (españa) 

  • 22:00  Skandalo GZ   ::  Península :: VIII Matazarock - Matapozuelos, Valladolid (España) 

  • 22:30  The Lákazans + Blues & Decker  ::  A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro 

Sunday
27 October



Vindeiros Concertos:

Dom Nov 17 - XXI Festa do Viño Novo de Arantei - Pavillón de Deportes - Arantei (Salvaterra de Miño)
Dom Nov 17 @11:00 - - XVI Festa da Zorza - Centro Cultural - Pontellas (O Porriño)
Dom Nov 17 @11:30 - - XXXII Festa do Cabazo - Colexio Carballal - O Carballal, Cabral (Vigo)
Dom Nov 17 @12:30 - - 12 Doces do Outono - Santiago de Compostela
Dom Nov 17 @17:00 - - X Serán e Magosto de Lourido - Lourido (Salvaterra de Miño)
Dom Nov 17 @18:00 - - Magosto en Xinzo - Xinzo de Limia
Dom Nov 17 @20:00 - - Vudú - A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
Dom Nov 17 @20:00 - - Xoán Curiel - Teatro de Ribadeo - Ribadeo
Dom Nov 17 @20:30 - - Marcelo DoBode - Teatro Principal - Pontevedra
Dom Nov 17 @20:30 - - XXX Semana da Música da Terra de Melide - Casa da Cultura - Melide
Mar Nov 19 - Sumrrá - Blue Note - Shanghai (China)
Mar Nov 19 @18:00 - - Xoán Curiel - Galleria Nazionale di Arte Moderna e Contemporanea - Roma (Italia)

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto