Os d´Abaixo :: comarca de Ourense :: Praza Maior - Ourense
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Loren Tevra :: comarca de Santiago :: Rock Café - Santiago de Compostela
21:30 Da Silva & Rega :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
21:30 MJ Pérez e Sofía Espiñeira :: comarca da Coruña :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
20:00 Tino Baz :: comarca de Pontevedra :: Espazo Nemono. Edificio Villa Pilar - Pontevedra
20:30 XXX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide
20:45 Entre Soños :: comarca da Coruña :: Auditorio do Centro Cívico Cultural - Arteixo
21:30 Aló Django & Handle With Swing :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 Festival Fume de Carozo :: comarca de Vigo :: El Gato de Schrödinger - Vigo
21:30 Guadi Galego :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:00 Magusto Picheleiro :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Sabela King & The Hearthbreakers + Pardo :: comarca de Vigo :: La Pecera - Vigo
22:30 MJ Pérez :: A Terra Chá :: Sala Soa - Guitiriz
22:30 Muiñeiros do Sarela :: comarca de Santiago :: A Gramola - Santiago de Compostela
23:00 Comando Curuxás :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
23:00 Dandy Fever :: comarca da Coruña :: Fórum Celticum - O Burgo (Culleredo)
23:30 Brinkadelia Troupe :: A Limia :: Aladdino Cocktail Bar - Xinzo de Limia
23:30 Vudú :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:55 Os Bugis :: A Barbanza :: A Caseira - Ribeira
Rebeliom do Inframundo :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
Serán de Calvos :: comarca de Vigo :: Casa Cultural - Calvos (Fornelos de Montes)
XXI Festa do Viño Novo de Arantei :: O Condado :: Pavillón de Deportes - Arantei (Salvaterra de Miño)
12:30 XIII Aniversário Faísca :: comarca de Vigo :: CS Faísca - O Calvario, Cabral (Vigo)
13:00 Acordeireta :: comarca de Vigo :: Bar d´Arriba - Chandebrito (Nigrán)
17:45 VII Magosto Foliadeiro :: comarca de Santiago :: Cantigas e Agarimos - Santiago de Compostela
18:00 Os d´Abaixo :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
18:30 Magosto Xironsa :: O Salnés :: Salón Peña - Cambados
19:00 Magosto en Cacheiras :: comarca de Santiago :: AC Rosalía de Castro - Cacheiras (Teo)
20:00 Magosto en Celado :: comarca de Vigo :: Centro Cultural Celado - Mos
20:00 Tanto Nos Ten :: comarca de Vigo :: Auditorio da Xunqueira - Redondela
20:00 XXI Concerto de Corais da Canción Mariñeira :: comarca de Vigo :: Salón de Actos do Instituto de Audiovisuais - Vigo
20:30 Dioivo + Impaled Corpses :: comarca de Vigo :: Pub Transylvania - Vigo
20:30 Guadi Galego :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
20:30 Luar na Lubre :: comarca de Betanzos :: Igrexa de San Francisco - Betanzos
20:30 Trilitrate :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
20:30 XXX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide
21:00 Anxo Lorenzo :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
21:00 IX Serán da Castaña :: A Paradanta :: Centro Comarcal - A Cañiza
21:30 Os Putos + O Puto Coro do Exército Froilanista + Os Residuos Atractivas :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:00 Moon Cresta :: Comarca de Lugo :: JagerLounge - Lugo
22:30 Acordeireta :: Baixo Miño :: A Social - Estás (Tomiño)
22:30 Kaptain Fest :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:00 Bastardos de Rivera :: A Barbanza :: Heaven & Hell Rock & Metal Bar - Ribeira
23:30 Skandalo GZ + Yankee Flacucho :: O Condado :: Café-Concerto Vagalume - Salvaterra de Miño
23:30 Zënzar + Zeltia e Peter + O Reverendo Can :: O Deza :: Cervecería La Beltane - Lalín
23:55 Pauliña-APRAZADO :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
XXI Festa do Viño Novo de Arantei :: O Condado :: Pavillón de Deportes - Arantei (Salvaterra de Miño)
11:00 XVI Festa da Zorza :: comarca de Vigo :: Centro Cultural - Pontellas (O Porriño)
11:30 XXXII Festa do Cabazo :: comarca de Vigo :: Colexio Carballal - O Carballal, Cabral (Vigo)
12:30 12 Doces do Outono :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
17:00 X Serán e Magosto de Lourido :: O Condado :: Lourido (Salvaterra de Miño)
18:00 Magosto en Xinzo :: A Limia :: Xinzo de Limia
20:00 Vudú :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
20:00 Xoán Curiel :: A Mariña de Lugo :: Teatro de Ribadeo - Ribadeo
20:30 Marcelo DoBode :: comarca de Pontevedra :: Teatro Principal - Pontevedra
20:30 XXX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide