Santiago

Ferrolterra

Concertos na comarca de Ferrol

AXENDA

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
16 December 2019 - 22 December 2019
Monday
16 December
Tuesday
17 December
Wednesday
18 December
  • 19:00  Baiuca + Ortiga  ::  comarca de Santiago :: Sala Germán Coppini. Fundación SGAE - Santiago de Compostela 

  • 22:30  A Banda das Crechas  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

Thursday
19 December
  • Ciclicka  ::  comarca de Vigo :: Sala Mondo Club - Vigo 

  • Mandrilón  ::  comarca de Vigo :: La Galería - Vigo 

  • Mercedes Máis Eu  ::  comarca de Santiago :: Audacia Festival das Artes e o Emprendemento - Santiago de Compostela 

  • XIV Festival Rebulir  ::  Terra de Celanova :: Polideportivo O Picouto - O Picouto, Freás de Eiras (Ramirás) 

  • 11:30  Xacobe Martínez Antelo Trío  ::  comarca de Santiago :: Aspace Coruña - Santiago de Compostela 

  • 21:00  Aló Django  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

  • 21:00  Pauliña  ::  comarca de Vigo :: Monk Blues Pub - Vigo 

  • 22:00  Laura Montagne & Picoamperio  ::  comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense 

  • 22:00  TNT Band + O´Leo de Matamá  ::  comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela 

  • 22:00  Zigoto Sound Party  ::  comarca de Santiago :: El Cuchitril del Flow - Santiago de Compostela 

Friday
20 December
Saturday
21 December
Sunday
22 December



Vindeiros Concertos:

Sab Xan 25 - Moon Cresta - Sala Master Club - Vigo
Sab Xan 25 - Os Bar Ban Sónicos - Pub Gatos - Melide
Sab Xan 25 @16:30 - - Presentación Esmorga Fest en Lugo - O Mercado - Lugo
Sab Xan 25 @22:00 - - Rebeliom do Inframundo - Sala Filomatic - A Coruña
Sab Xan 25 @22:00 - - A Banda da Loba - Garufa Club - A Coruña
Sab Xan 25 @22:00 - - Meu + Zurriagazo - O Buril - Sarria
Sab Xan 25 @22:00 - - Golpe Radikal - A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
Dom Xan 26 @18:00 - - Maianas - Casa da Cultura - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Xov Xan 30 - The Rapants - Sala Moon - Santiago de Compostela
Xov Xan 30 @21:00 - - Copa Turbo + Cuevas - Modus Vivendi - Santiago de Compostela
Ven Xan 31 @20:00 - - Dakidarría - Sala Copérnico - Madrid (España)
Ven Xan 31 @21:00 - - Grilo + Pauliña - Sala Capitol - Santiago de Compostela

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto