18:00 Folión de Entroido :: Comarca de Lugo :: Tradescola - Lugo
21:00 Alfonso Espiño e David Tato :: comarca de Santiago :: Flamingo - Santiago de Compostela
22:30 Thee Blind Crows + Powersolo :: SalaSon - Cangas :: SalaSon - Cangas
Dios Ke Te Crew :: comarca da Coruña :: Playa Club - A Coruña
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Brassica Rapa :: comarca de Ourense :: Ourense
Fuzzo-CANCELADO :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
21:30 Foliadas na Coruña :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
21:30 Sheila Patricia :: comarca de Pontevedra :: La Botica - Pontevedra
23:30 Minguante :: comarca da Coruña :: Canal Street - A Coruña
Foliada no Entresons :: Baixo Miño :: Entresons - Tomiño
21:00 Os Kantaclaro :: O Morrazo :: Casa Benito, Aturuxo e Leña Verde - Bueu
21:00 Saving Helen :: comarca de Santiago :: Rock Café O´Cum - Santiago de Compostela
22:30 Dakidarría + Ezetaerre :: comarca de Vigo :: Sala Master Club - Vigo
23:55 Dani Barreiro & Friends :: O Salnés :: Sold Out Coffee & Drinks - Vilagarcía de Arousa
23:55 Os Bugis :: A Barbanza :: Bar Ferruxe - Corrubedo (Ribeira)
Emily Jane White :: Comarca de Lugo :: O Vello Cárcere - Lugo
XL Feira do Grelo :: O Eume :: As Pontes
19:00 Demos do Buraco + Doutro Xeito :: O Morrazo :: A Tiradoura - Cangas
21:30 Dakidarría + Funkiwis + García Mc B-Nación Quilombo :: Malatesta - Compostela :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
22:00 Fondo Norte :: comarca de Pontevedra :: Tronko Bar - Pontevedra
22:30 Skacha + Guerrilla Urbana :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:30 True Mountains + Wasted Wiltons :: A Mariña de Lugo :: Flora Discobar - Area, Faro (Viveiro)
23:00 Espazo en Branco + Hot Road :: A Barbanza :: Heaven & Hell Rock & Metal Bar - Ribeira
23:30 Dani Barreiro & Friends :: Terra de Lemos :: Hotel Augas Santas - Ferreira de Pantón (Pantón)
23:30 Festival Taíña 2020 :: Baixo Miño :: Praza de Goián - Goián (Tomiño)
Brassica Rapa :: Viana :: Viana do Bolo
XL Feira do Grelo :: O Eume :: As Pontes
17:00 Uxía Lambona e a Banda Molona :: Ferrolterra :: Pista Polideportiva - Xuvia, Narón (Narón)
18:30 Tanxugueiras :: O Eume :: Auditorio Municipal Alovi - As Pontes
20:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela