FIP 2020. Festival Internacional de Percusión :: O Deza :: Merza (Vila de Cruces)
Festas do Apóstolo 2020 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
21:00 MJ Pérez :: comarca de Pontevedra :: Xardíns de María Victoria Moreno - Pontevedra
22:00 Davide Salvado e Fransy González :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
22:00 The Teta´s Van :: O Morrazo :: Banda do Río - Bueu
FIP 2020. Festival Internacional de Percusión :: O Deza :: Merza (Vila de Cruces)
Festas do Apóstolo 2020 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
21:00 Ton & Teira :: comarca de Pontevedra :: Xardíns de María Victoria Moreno - Pontevedra
FIP 2020. Festival Internacional de Percusión :: O Deza :: Merza (Vila de Cruces)
Festas do Apóstolo 2020 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
12:00 Zeltia :: comarca de Vigo :: Praza Paradela - Gondomar
21:30 True Mountains + Mad Martin Trío :: comarca da Coruña :: Playa Club - A Coruña
21:30 Xan Campos Trío :: comarca de Santiago :: Borriquita de Bélem - Santiago de Compostela
22:00 De Vacas :: comarca de Pontevedra :: Parque Costa Giráldez - Lourido, Poio (Poio)
22:00 Laura LaMontagne e Pico Amperio :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
Con Voz de Muller :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
FIP 2020. Festival Internacional de Percusión :: O Deza :: Merza (Vila de Cruces)
Festas do Apóstolo 2020 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Micro Sonrías Baixas :: O Morrazo :: Bueu
20:00 A Gramola Gominola :: Baixo Miño :: Castelo de Santa Cruz - A Guarda
20:00 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Santiago :: Oca Hotel Puerta del Camino - Santiago de Compostela
20:00 Ukestra do Medio :: comarca de Santiago :: Parque de Bonaval - Santiago de Compostela
21:00 As Estrelas do Camiño :: A Ulloa :: Airexe, Ligonde (Monterroso)
21:00 Son Trío :: O Morrazo :: Estaleiro de Bueu - Bueu
21:00 The Lelli Kelly´s :: Malatesta - Compostela :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:02 Recambios Tucho :: A Barbanza :: Praza de Pontevedra - Ribeira
21:30 Lumieira :: A Barbanza :: Praza do Centro Social - Boiro
22:00 Pauliña :: Mardigras - A Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
Blues do País :: Baixo Miño :: O Rosal
Con Voz de Muller :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Festas do Apóstolo 2020 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Micro Sonrías Baixas :: O Morrazo :: Bueu
20:00 Caldo :: O Carballiño :: Anfiteatro da Veracruz - O Carballiño
20:30 Najla Shami :: comarca de Pontevedra :: Praza da Curtidoira -Pontevedra
21:00 De Vacas :: O Deza :: Praza da Igrexa - Lalín
22:30 Son Trío :: Terra de Melide :: A Fundación - Melide
23:00 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Vigo :: Naútico de Panxón - Panxón (Nigrán)
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
Blues do País :: Ferrolterra :: Valdoviño
Con Voz de Muller :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
Mascada + Dj Tristán :: Bergantiños :: EcoMuseo Forno do Forte - Buño (Malpica de Bergantiños)
Micro Sonrías Baixas :: O Morrazo :: Bueu
Mounqup :: O Carballiño :: San Cristovo de Cea
Tanxugueiras :: A Barbanza :: Festas de Ribeira - Ribeira
XLI Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Parga (Guitiriz)
12:00 Galicia Canta :: Dixital :: Canle de Youtube do Coro Tempos Fugit
12:00 Homenagem Benito Valencia Bouza :: Baixa Limia :: Güimil, Souto de Limia (Muíños)
13:30 MJ Pérez :: comarca de Pontevedra :: Pistas de Campolongo - Campolongo (Pontevedra)
20:00 Uxía Lambona e a Banda Molona :: Ferrolterra :: Praza Roxa - Cedeira
21:00 Fernando Barroso :: A :: Igrexa de San Miguel de Mahices - A Caridá (Asturies)
22:00 A Banda da Loba :: comarca de Vigo :: Torreiro do Ceán o Ceán, Nigrán (Nigrán)
22:00 Budiño :: O Salnés :: Xardín Umbrío - Vilanova de Arousa
22:00 Carapaus :: O Xallas :: Entorno do Pazo - Santa Comba
22:00 Luar na Lubre :: A :: Praza de Touros - Touro, Zamora (España)
22:00 Pakolas :: A Mariña de Lugo :: Praza de Santa María - O Valadouro
22:30 Sés :: O Morrazo :: Palco da Música - Moaña
23:00 Dani Barreiro & Friends :: O Morrazo :: Alameda de Marín - Marín
23:55 Susie Q´s + Ambalas :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
XLI Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Parga (Guitiriz)
11:00 Feira Ecoartesá de Moaña :: O Morrazo :: Palco da Música - Moaña
12:00 Pakolas :: Bergantiños :: Centro Arqueolóxico Dolmen de Dombate - Dombate, Borneiro (Cabana de Bergantiños)
21:00 Adhara & Ritman :: comarca de Fisterra :: Porto de Fisterra - Fisterra
21:00 Fernando Barroso :: A :: Auditorio Félix Menéndez - Vegadeo (Asturies)
21:30 As Efémeras + Tatán Chapeu :: comarca de Vigo :: Alameda de Castelao - Redondela