Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
19:00 Pablo Díaz :: comarca da Coruña :: Parque Europa - A Coruña
Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
23:30 The Lákazans :: Bergantiños :: A Ventana Gastrobar - Laxe
Barullada de Rock :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
García Mc & Nación Quilombo :: O Carballiño :: Sete Flores - O Carballiño
Mounqup :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
Noites de Jazz Festival :: A Barbanza :: Auditorio de Rianxo - Rianxo
19:00 Quercus Blues :: comarca de Fisterra :: Parador Costa da Morte - Muxía
20:00 Augas Toldas Blues & Jazz :: Aturuxo - Bueu :: Aturuxo Bar - Bueu
20:00 Pulpiño Viascón :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
20:30 Summrá :: A :: Sala de Cámara, Auditorio de Tenerife - Tenerife (Illas Canarias)
21:00 Guadi Galego :: comarca de Santiago :: Praza Central do Gaiás - Santiago de Compostela
21:00 Mascada :: Malatesta - Compostela :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:00 Cachas & Cousins :: comarca de Pontevedra :: Finca Besada - San Salvador (Poio)
34 Festival Noroeste Xs :: comarca da Coruña :: A Coruña
Barullada de Rock :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Blues do País :: O Morrazo :: Moaña
Felcia Pop-SUSPENDIDO :: Ferrolterra :: Limodre (Fene)
Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
Noites de Jazz Festival :: A Barbanza :: Auditorio de Rianxo - Rianxo
12:00 A Gramola Gominola :: comarca de Noia :: Praza de España - Porto do Son
13:00 Pauliña :: A Paradanta :: Praza Mestre Cerviño - Covelo
13:30 Pauliña :: comarca de Arzúa :: A de Pedrito - Arzúa
19:30 Falúa :: O Condado :: Castelo de Sobroso - Vilasobroso (Mondariz)
20:00 Caldo :: O Sar :: Rois
21:30 MJ Pérez :: Bergantiños :: Rúa Alcalde Jacinto Amigo Lera - Carballo
22:30 A Banda da Loba :: comarca de Santiago :: Campo do Río - A Ponte, Ledesma (Boqueixón)
34 Festival Noroeste Xs :: comarca da Coruña :: A Coruña
Ardentía :: Quiroga :: Quiroga
Blues do País + Sindicato da Verbena :: comarca da Coruña :: Oleiros
Felcia Pop-SUSPENDIDO :: Ferrolterra :: Limodre (Fene)
Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
Leilía :: comarca de Santiago :: Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Noites de Jazz Festival :: A Barbanza :: Auditorio de Rianxo - Rianxo
Uxía , António Zambujo e Javier Ruibal :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
XLI Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Guitiriz
12:00 Galicia Canta :: Dixital :: Canle de Youtube do Coro Tempos Fugit
12:00 II Festival A Verbena :: Sarria :: Meigallo Terraza - Sarria
13:30 Discalz@s polo Festival. Edición Covid :: Ferrolterra :: Parque do Floreal - Cedeira
19:00 Pulpiño Viascón :: Terra de Caldelas :: Parada de Sil
19:00 Ukestra do Medio + Djalminha :: Bergantiños :: EcoMuseo Forno do Forte - Buño (Malpica de Bergantiños)
20:00 Uxía e Javier Ruibal + António Zambujo :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
21:00 Moon Cresta-SUSPENDIDO :: O Morrazo :: Chiringo Massó - Cangas
21:30 Adhara & Ritman :: comarca de Muros :: Curro da Praza - Muros
21:30 Minguante :: O Ribeiro :: Parque Naútico - Castrelo de Miño
22:00 A Roda :: O Salnés :: Xardín Umbrío - Vilanova de Arousa
22:00 Faltriqueira :: Ferrolterra :: A Magnolia - Xuvia (Narón)
22:00 García Mc & Nación Quilombo :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
34 Festival Noroeste Xs :: comarca da Coruña :: A Coruña
Festas María Pita 2020 :: comarca da Coruña :: A Coruña
Leilía :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
XLI Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Guitiriz
12:30 Monoulious DOP :: Bergantiños :: EcoMuseo Forno do Forte - Buño (Malpica de Bergantiños)
13:00 Augas Toldas Blues & Jazz :: Aturuxo - Bueu :: Aturuxo Bar - Bueu
13:00 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Santiago :: Casa Abelleira - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
20:30 Marcelo DoBode :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
20:30 Pauliña :: comarca de Pontevedra :: Carballeira de Cotobade - Cerdedo-Cotobade