Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
10 August 2020 - 16 August 2020
Monday
10 August
Tuesday
11 August
  • Aúreas  ::  Bergantiños :: A Ventana Gastrobar - Laxe 

  • Feito a Man  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • 21:30  Zeltia + Talabarte  ::  comarca de Pontevedra :: Praza da Constitución - Pontevedra 

Wednesday
12 August
Thursday
13 August
  • Feito a Man  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • Parrulas Fest  ::  comarca de Vigo :: Esteiro da Foz - A Foz, A Ramallosa (Nigrán) 

  • 13:00  Pakolas  ::  A Mariña de Lugo :: Praza do Concello - Trabada 

  • 19:30  Uxía Lambona e a Banda Molona  ::  comarca de Pontevedra :: Alameda de Pontevedra - Pontevedra 

  • 20:30  Faia Díaz  ::  comarca de Pontevedra :: Hórreo do Mosteiro - San Xoán (Poio) 

  • 21:00  Andoa  ::  Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos) 

  • 21:00  Quinteto Nós  ::  comarca de Santiago :: Praza Central do Gaiás - Santiago de Compostela 

  • 21:30  Cuarteto Caramuxo  ::  Aturuxo - Bueu :: Aturuxo Bar - Bueu 

  • 21:30  Luar na Lubre  ::  A :: Antigo Centro de Fermentación de Tabaco - Candeleda, Ávila (España) 

  • 22:00  Carlos Núñez  ::  A :: Festival Jardins de Pedralbes - Barcelona (Catalunya) 

  • 22:00  Sumrrá  ::  comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra 

  • 22:30  Baiuca  ::  comarca de Pontevedra :: Praza de España - Pontevedra 

  • 23:00  Pelepau  ::  A Paradanta :: Praza Maior - A Cañiza 

  • 23:30  Ataque Escampe  ::  Bergantiños :: A Ventana Gastrobar - Laxe 

Friday
14 August
  • Feito a Man  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • Festival Artenauta  ::  comarca de Fisterra ::  

  • IV Festival Jazz de Ría  ::  Ferrolterra :: Tetaro Jofre - Ferrol 

  • IV Festival de Jazz de Moaña  ::  O Morrazo :: Arboredo da Xunqueira - Moaña 

  • Parrulas Fest  ::  comarca de Vigo :: Esteiro da Foz - A Foz, A Ramallosa (Nigrán) 

  • Pincheiros  ::  A Barbanza :: A Pobra do Caramiñal 

  • 19:00  As Efémeras  ::  comarca de Vigo :: Praza da Constitución - Redondela 

  • 20:00  Pulpiño Viascón  ::  Allariz-Maceda :: Baños de Molgas 

  • 20:30  Latexo Percusión  ::  Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda 

  • 20:30  Noite Branca Vigo  ::  comarca de Vigo :: Vigo 

  • 20:30  Uxía e Roscón  ::  Terra de Caldelas :: Mosteiro de Montederramo - Montederramo 

  • 21:00  Caldo  ::  comarca de Santiago :: Parque de Bonaval - Santiago de Compostela 

  • 21:30  Latexo Percusión  ::  Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda 

  • 21:30  Tanxugueiras  ::  comarca de Muros :: Curro da Praza - Muros 

  • 22:00  Dúo Dado  ::  comarca de Pontevedra :: Cafetería A Reiboa - A Seara, San Xoán (Poio) 

  • 22:00  Udra  ::  A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos 

  • 22:30  Brassica Rapa  ::  Baixo Miño :: Praza do Seixo - Tomiño 

  • 22:30  Emilio Rúa  ::  comarca de Pontevedra :: Pistas de Campolongo - Campolongo (Pontevedra) 

  • 22:30  Guadi Galego  ::  Comarca de Lugo :: Rábade 

  • 22:30  Pelepau  ::  comarca de Pontevedra :: Praza de España - Pontevedra 

  • 23:00  A Banda da Loba  ::  Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide 

  • 23:00  Ortiga  ::  A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro 

  • 23:30  Bule + Tecor Societário-CANCELADO  ::  O Eume :: Guión Club - Pontedeume 

Saturday
15 August
Sunday
16 August



Vindeiros Concertos:

Sab set 26 - Cantos na Maré 2020 - Hotel NH Collection - Santiago de Compostela
Sab set 26 - Enrede Millor - Saiáns (Vigo)
Sab set 26 - Fa Ce La Fest 2020. Reencontros Musicais - Auditorio Gustavo Freire - Lugo
Sab set 26 @13:00 - - Sabela King e Benjamín Vázquez - Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
Sab set 26 @17:00 - - Brassica Rapa - Parking de Sobradelo - Sobradelo (carballeda de Valdeorras)
Sab set 26 @18:00 - - A Gramola Gominola - Pista Exterior do C.C. Outeiro - Chanteiro, Cervás (Ares)
Sab set 26 @19:00 - - Tanxugueiras - Mosteiro de Santa Cristina de Ribas de Sil - Castro, Caxide (Parad de Sil)
Sab set 26 @19:15 - - Os Bugis - O Balado - Ribeira
Sab set 26 @19:45 - - VIII Memorial Moxenas - CVC de Valadares - Valadares (Vigo)
Sab set 26 @20:00 - - Menina Arroutada - Espaço Vivo - Salceda de Caselas
Sab set 26 @20:30 - - Fernando Barroso-CANCELADO - Patio de La Terreta - Massanassa, Valencia (españa)
Sab set 26 @22:00 - - Guadi Galego - Parque da Feira Vella - Ponteareas

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto