Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
21 September 2020 - 27 September 2020
Monday
21 September
Tuesday
22 September
Wednesday
23 September
  • 20:00  Os Bugis  ::  A Barbanza :: Corrubedo (Ribeira) 

Thursday
24 September
  • Cantos na Maré 2020  ::  comarca de Santiago :: Hotel NH Collection - Santiago de Compostela 

  • 20:00  De Vacas  ::  A :: Patio Ikastola Urreta - Galdakao, Bizkaia (Euskal Herria) 

Friday
25 September
  • Cantos na Maré 2020  ::  comarca de Santiago :: Hotel NH Collection - Santiago de Compostela 

  • Enrede Millor  ::  comarca de Vigo :: Saiáns (Vigo) 

  • Fa Ce La Fest 2020. Reencontros Musicais  ::  Comarca de Lugo :: Auditorio Gustavo Freire - Lugo 

  • 18:00  Pablo Díaz  ::  O Morrazo :: Axencia de Lectura Municipal - Tirán (Moaña) 

  • 18:00  Pakolas  ::  comarca de Santiago :: CSC de Santa Marta - Sabtiago de Compostela 

  • 20:00  Primordiais  ::  Comarca de Lugo :: Círculo das Artes - Lugo 

  • 20:00  Secho  ::  O Sar :: O Souto - Manselle, Laíño (Dodro) 

  • 20:30  Dani Barreiro & Friends  ::  comarca de Pontevedra :: Outro Aire - Barro 

  • 21:30  Guadi Galego  ::  Terra de Melide :: Centro Sociocultural Mingos de Pita - Melide 

Saturday
26 September
Sunday
27 September
  • Pelepau-CANCELADO  ::  comarca de Santiago :: Brión 

  • 12:30  Pesdelán  ::  comarca de Santiago :: Praza de San Martiño Pinario - Santiago de Compostela 

  • 13:00  Dead Wood  ::  comarca de Vigo :: Brisa Chiringo - Cesantes (Redondela) 

  • 16:00  Dani Barreiro & Friends  ::  comarca de Santiago :: A Brasa - Cacheiras (Teo) 

  • 19:00  García Mc  ::  comarca da Coruña :: Praza Casares Quiroga - Cambre 

  • 19:30  Brassica Rapa  ::  A Mariña de Lugo :: Xardíns Noriega Varela - Viveiro 

  • 20:00  Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre  ::  comarca de Vigo :: Pavillón Municipal de Deportes - O Porriño 




Vindeiros Concertos:

Sab Out 24 @17:30 - - Paco Nogueiras - Auditorio da Casa da Cultura - Ribadavia
Sab Out 24 @18:00 - - Pakolas - Biblioteca Pública Municipal - A Illa de Arousa
Sab Out 24 @20:00 - - XXXII Xuntanza de Gaiteiros - Praza do Alcalde Ramón José Souto González - Fene
Sab Out 24 @20:00 - - Luar Na Lubre - Museo Centro Gaiás - Santiago de Compostela
Sab Out 24 @20:00 - - Milladoiro - Auditorio do Centro Dotacional - Torroso (Mos)
Sab Out 24 @20:30 - - Seso Durán - Multiusos da Xunqueira - Redondela
Sab Out 24 @22:30 - - Cachas & Cousins - Club Clavicémbalo - Lugo
Dom Out 25 @13:30 - - Dani Barreiro & Friends - Hotel Norat - Palmeira (Ribeira)
Dom Out 25 @19:00 - - Píscore - Salón de Actos da Biblioteca - Laxe
Dom Out 25 @20:00 - - Raiba-APRAZADO - Aturuxo Bar - Bueu
Dom Out 25 @20:00 - - Tanxugueiras - Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
Ven Out 30 - Ataque Escampe - Club Clavicémbalo- Lugo

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto